KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Brian & Jack Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Brian & Jack Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Brian & Jack Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Brian & Jack Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Brian & Jack Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Brian & Jack Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Brian & Jack Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Brian & Jack Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Brian & Jack Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Brian & Jack Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Brian & Jack Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Brian & Jack Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Brian & Jack Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Brian & Jack Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Brian & Jack Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Brian & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Brian & Jack   Brian & Jack EmptyHétf. Jún. 13, 2016 1:07 pm

Brian & Jack

Minden normális ember dolgozni jár délelőttönként, nagybevásárlást tart vagy legalábbis valamilyen produktív módon tölti el az idejét. Én nem ezt tettem. Korán reggel felkeltem, segítettem összekészülődni Daisynek, elvittem az iskolába, utána pedig hazamentem és folytattam a hajnalban megkezdett dalszöveget. Legtöbbször késő éjszaka vagy hajnalban írtam, a kinti sötétség és a halk környezet valahogy mindig segített - persze nem annyit, mint a pia meg a drogok. Mikor elkezdtem a szöveget, csak egy sört bontottam ki annak tudatában, hogy reggel még teljes erőbedobással Daisyre kell figyelnem, de most, hogy ő még késő délutánig az iskolában csücsült, nyugodtan fogyaszthattam mást is. Csak mint mindig.
Nem kellett hozzá sok idő, hogy az asztalra kiborított tiszta kokaint felszívva megszálljon az ihlet és az életerő. Elheveredtem a kanapén a noteszemmel és megállás nélkül írtam a sorokat, néhol kihúztam ezt-azt, máshol pedig kiegészítettem. A téma a szokásos volt, a repertoárom az utóbbi időben eléggé leszűkült a magányra, a drogokra, az útkeresésre és a szerelmi csalódásokra. A vidámabb vonalat inkább Yoyo képviselte a zenénk terén, ő írta a romantikus számainkat, a legtöbb tipikus bulizenét. Utóbbiból én is alkottam párat, de hozzám közelebb álltak a depresszív, mélyebb témák, nehezen írtam önfeledt örömről, ha egyszer nem gyakran éreztem ilyesmit.
Menet közben a telefonomat rácsatlakoztattam a nappali egyik méretes hangszórójára, úgyhogy miközben írtam, a szobát betöltötte a Nirvana Lithiumjának dallama. Minden mást kizártam, csak a saját gondolataimra koncentráltam és megpróbáltam őket rímekbe önteni.
What doesn't kill you makes you wish you were dead.
Got a hole in my soul, growing deeper and deeper.
And I can't take one more moment of this silence.
The loneliness is haunting me.
And the weight of the world's getting harder to hold up.
Nem vártam vendéget, meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg majd valaki megzavar a mára kitűzött programomban. Már hónapok óta egy új albumon dolgoztunk a srácokkal, ez a szám is arra készült. Még messze nem volt kész, de jól haladtunk vele.
Ekkor azonban tompa kopogást hallottam a bejárati ajtó irányából. Az első gondolatom az volt, hogy biztos az idióta szomszéd nő zaklat már megint, hogy kapcsoljam ki a zenét, ami mellesleg nem is volt hangos. De ő minden miatt hisztizett, anélkül létezni sem tudott.
Félredobtam a füzetemet és lejjebb vettem a hangerőt a zenelejátszón, majd kisiettem ajtót nyitni. Minden úgy hagytam, ahogy eddig volt: sörös üveg a földön, kokó félig kiborulva az asztalon, kották és dalszövegek szanaszét a földön, gitárok a kanapénak támasztva. Nem gondoltam volna, hogy majd be kell invitálnom valakit. Azt pedig különösen nem, hogy kicsodát...
Amikor kitártam az ajtót, először el sem tudtam képzelni, ki az a srác előttem. Tizenhét-nyolc éves körüli lehetett, tipikus menő fiú, és... rémisztően ismerős. Valami szorongatóan ismerős érzés öntött el, ahogy belebámultam az arcába. Laposan pislogtam, próbáltam racionálisan gondolkodni. De az agyamba reménytelenül lehetetlen gondolatok tódultak. Erre még csak gondolnom sem szabadna... Biztosan csak a cucc miatt, teljesen be vagyok állva, más nem lehet az oka...
Úgyhogy egyszerűen csak meredtem rá hatalmas szemekkel és megszólalni sem tudtam. Nem volt épp szép bemutatkozás tőlem.



Vissza az elejére Go down

Brian Walker

Brian Walker

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Kor : 26
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Szingli
Foglalkozás : Tanuló,bűnügyi technikusnak készül
Karakterlap : Brian & Jack Dylan-2
Zene : Brian & Jack Tumblr_n9c7peSbGe1sgsitwo1_250

Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack EmptyCsüt. Jún. 30, 2016 4:21 pm

Jack & Brian
Egy szál boxerben rohangáltam a szobámban.
- Hol van az ingem?! - morogtam idegesen és tovább kutattam a szobámban. Az ágyamon ott feküdt a legjobb haverom Roly.
- Nyugi haver. - nevetett és felkelt az ágyról.
- Nem kell ennyit idegeskedni és akkor talán látnál a szemed elé is. - megállt mellettem és kivette a szekrényből a piros-sötétkék kockás ingem, amit annyira kerestem.
- Lehet nem kéne, de már vagy 10 éve nem láttam a bátyámat és nagyon izgulok. - Vallottam be őszintén.
- Teljesen érthető, de felesleges. Testvérek vagytok, nem fogja érdekelni hogy miben mész. - próbált megnyugtatni én pedig megkerestem a többi ruhadarabomat. Egy sötétkék nadrágot vettem fel, egy fehér pólóval, amire felvettem a piros-sötétkék kockás ingemet, amit nem gomboltam össze.
- Csá haver! -
- Csá! - elköszöntünk egymástól és én kirohantam a kocsimig, majd elindultam az Jack felé.

Mióta elköltözött tőlünk, azóta próbáltam megtalálni. Rengeteg információt és nyomot sikerült találtam azóta és mind ott díszelgett az óriási titkos parafatáblámon, amit apám elől rejtegetnem kellett. Ő nagyon nem akarta, hogy megtaláljam. Megtiltotta, hogy tartsam vele a kapcsolatot. Tudtam, hogy apám nem árul el valamit, de nem akartam vitázni vele. Én voltam az a fiú gyerek akire mindig is vágyott. Nem akartam neki csalódást okozni, mert tőle függött a munkám. Apám miatt minden eszközhöz hozzáfértem és sokkal eredményesebbek voltak az ügyeim. A bátyámra nehéz volt rátalálni, mert a lakcíme ismeretlen volt és sokat változtatta a helyét. Egy megoldás volt csak, megkerestem a legnagyobb rajongóját, aki blogot is vezet a bátyámról. Elmentem a lakására és amint mondtam, hogy Jackson Walker öccse vagyok, egyből beengedett. Nagyon fura lakása volt, tele volt a fala a bátyám képeivel és egy csomó szívecskével. Beszélgettünk egy darabig, de nem akarta elárulni a lakhelyét. Azt mondta, hogy titkos és nem mondhatja el senkinek. Nem értettem, hogy a testvérének, azaz nekem miért nem árulja el. Picit kattant volt a csaj, de fogtam magam és rámásztam. Gondoltam, hogy nem utasítana vissza egy Walker fiút. A kis kalandunk végén csak kiszedtem belőle a címet.


Hosszú volt az út, de végre odaértem a házhoz. Kívülről nem nézett ki olyan rosszul. Tuti sok pénze van, mert elvégre híres zenész. Kopogtattam a bejárati ajtón és pár perc múlva ki is nyílt. Amikor megláttam a bátyámat, meg sem tudtam szólalni. Nagyon fura érzés volt bennem. 10 éve nem láttam élőben és sokat változott. Éreztem, hogy egy könnycsepp ki akar szabadulni, de nem hagyhattam, mert nem rám vallt. Nem tudtam visszatartani, szóval inkább gyorsan megöleltem az idősebb Walkert és nem eresztettem.
- Hiányoztál...bátyó. - még szorosabban öleltem. Nem akartam elengedni, mert be kellett pótolni azt a 10 évet.

lesz jobb is | outfit | xxx | ©
Vissza az elejére Go down


Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack EmptyCsüt. Jún. 30, 2016 9:49 pm

Brian & Jack

Kellett hozzá pár másodperc, amíg felfogtam, hogy az ajtóban álló srác megölelt. Nem tudtam eldönteni, hogy ez a kokain vagy a döbbenet miatt volt-e. Talán mindkettő. Aztán amikor megszólalt, szinte a padlóról kellett felkaparnom az államat. Nem, nem volt rossz az első megérzésem, amikor megláttam őt.
Utoljára tíz éve találkoztunk, Brian akkor még kisfiú volt. Azóta megnőtt, már majdnem igazi férfiként nézett ki. Sokat változott, és ez alatt nem csak azt értettem, hogy már nem volt foghíjas a mosolya és nem kisautós pólókban járt - vagyis most biztos nem az volt rajta. Egyszerűen felnőtt. És a mellkasom összeszorult a felismeréstől. Kitörő örömmel kellett volna fogadnom a rég nem látott testvéremet, ehelyett viszont kis híján elbőgtem magam. Nem is ismertem őt, elfecséreltünk tíz kibaszott évet az életünkből anélkül, hogy találkoztunk volna. Oké, nem kis híján bőgtem el magam, mikor még szorosabban kezdett ölelgetni, egyszerűen nem bírtam visszatartani a feltörő könnyeket. Talán ha nem lettem volna betépve, most egyszerűen csak lefagytam volna és tátogtam volna, mint egy hal, így viszont szorosan köré fontam a karjaimat.
- Mi a szart keresel te itt? Apáék agyonütnek, ha megtudják - szólaltam meg végül, mikor sikerült valamelyest összeszednem magam.
Aztán észbe kaptam, hogy ezt talán nem az ajtóban kéne megtárgyalnunk.
- Ugye bejössz? - Biztosan álmodom. Vagy már megint kicsit több anyagot szippantottam fel, mint kellett volna. Ez egyszerűen nem történhet meg, ez túl abszurd...
Hirtelen félelem fogott el. Mit fog gondolni, ha meglátja a benn uralkodó állapotokat? De már nem tehettem semmit. Ha tudtam volna, hogy ma látogatóm akad... de nyilván nem tudhattam.



Vissza az elejére Go down

Brian Walker

Brian Walker

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Kor : 26
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Szingli
Foglalkozás : Tanuló,bűnügyi technikusnak készül
Karakterlap : Brian & Jack Dylan-2
Zene : Brian & Jack Tumblr_n9c7peSbGe1sgsitwo1_250

Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack EmptyPént. Júl. 01, 2016 3:19 pm

Jack & Brian
Mikor ő is megölelt már nem bírtam visszafogni magam és elkezdtek potyogni a könnyeim. Nem olyan sok, de egy pár igen. Tiszta gáz volt, 18 éves érett férfi létemre nem tudtam visszatartani. Olyan jó volt ismét megölelni a 10 éve nem látott bátyámat. Nem értem, hogy miért szakították el tőlem. Az biztos, hogy beverem apám képét, amint meglátom.
- Nem fogják megtudni és én fogom őket agyon ütni, amiért elválasztottak tőled. - hátrébb léptem és megtöröltem a szemem, hogy ne látszódjon. Szerintem a családomon kívül senki nem látott még így.
- Persze. - vigyorogtam, mert behívott a lakásába. Jól szétnéztem a lakásában, amint beléptem.

Egy bűnügyi technikus sok mindent megtud, ha csak körbenéz valakinek a szobájában. Jack szobájában is sok dolog volt. A legelső ami szemet szúrt a sok sörös üveg. Egy egyedülálló férfi, akit elüldöztek otthonról, a legkevesebb, hogy sok sört iszik. Simán szerezhetett volna magának barátnőt. Lehet hogy szerzett is, de hogy akkor nem volt az tuti, mert nagy rendetlenség volt. Tovább nézelődtem a szobában és olyat láttam az asztalon, amire nem voltam felkészülve. A bátyám drogozik. Biztos tönkre tette érzelmileg az, hogy elüldözték otthonról. Nem csodálkozok, hogy ilyen szerekhez nyúlt. Most már újra együtt vannak a Walker fivérek, szóval majd leszoktatom róla. Ő zenész is, szóval az is közre játszhat a drogozáshoz, mert sok zenészből lett drogos. Most már itt vagyok, hogy vigyázzak rá, szóval nem lesz baj.
- Milyen a híres élet? - mosolyogva fordultam a bátyám felé.


Hamar megpillantottam a testvérem mellett valamit, valamit amire nem számítottam. Lehet, hogy félre értettem a dolgot, de nem tudtam másra gondolni. Közelebb léptem és felvettem a földről a gyerek játékot, majd Jackre néztem.
lesz jobb is | outfit | xxx | ©
Vissza az elejére Go down


Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack EmptySzomb. Júl. 02, 2016 11:14 pm

Brian & Jack

Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy megpróbálom visszafogni a szüleinkkel kapcsolatban, de végül nem mondtam semmit. Bíztam benne, hogy a dühe majd elszáll és nem vezeti le apánkon és anyánkon. Nem tudtam, pontosan mit mondhattak neki otthon arról, hogy miért küldtek el, talán nem is tudta a pontos okát. Nyolc évesen nyilván nem közölték vele, hogy "a drogos bátyádat kibaszták a gimnáziumból, mi pedig nem tartunk rá igényt, búcsúzz el tőle egy életre". Azóta pedig... meg mertem volna kockáztatni, hogy tabu volt kiejteni a nevemet a házban. Oké, talán ez túlzás, de hogy nem sokat cseverésztek rólam, arra a fejemet mertem volna tenni.
Beljebb tereltem a nappaliba, más ötlet nem igazán jutott eszembe. Hiába ültettem volna ki mondjuk a konyhába, ahhoz is előbb végig kellett volna sétálnia a kaotikus állapotú nappalin. Gyorsan összeszedtem a sörösüvegeket és egy kupacba állítottam őket az egyik sarokban - majd később kidobom őket. A kokóval teli zacskót gyorsan lezártam, majd jobb ötlet híján félreraktam a megkezdett dalszövegekkel együtt. Levettem a kanapéról az ott felejtett elektromost gitárt és a sok hangszertartó egyikére támasztottam, hogy le tudjon ülni valahova.
- A híres élet? - nevettem fel zavartan. Sok kérdésre számítottam így első körben, de erre nem. Minden esetre örültem, hogy legalább kettőnk közül ő ilyen lazán tudta ezt kezelni. - Az igazat megvallva elég szar. Vagyis én nem igazán szeretem, biztos van akinek tetszik, nem tudom... De úgy néz ki van azért előnye is. Gondolom így könnyebb volt megtalálni.
A lakcímemet sehol nem lehetett nyilvánosan megtekinteni, de annyit mindenki tudott rólam, hogy Chicagóban éltem. A pontos címemmel csak azok lehettek tisztában, akik már jártak nálam, és ez a barátaimon kívül csak a csajokra korlátozódott. Nem mondom, hogy teljesen titkoltam a magánéletemet, mert ez nem volt igaz. Szívesen beszélgettem a rajongóinkkal, próbáltam velük közvetlen lenni. De az otthonomba nem engedtem be akárkit, legfőképpen Daisy miatt. Nyilván az ő létezését sem titkoltam, de próbáltam távol tartani a kamerák kereszttüzétől. Normális gyerekkort akartam neki, már amennyire ezt a helyzet engedte.
- Az Daisyé - mutattam a Brian kezében pihenő műanyag lovacskára. - Lovasfarmot épített, gondolom abból maradt itt. Nyugodtan rakd félre.
Meg sem fordult a fejemben, hogy ehhez még hozzá kéne fűznöm valamit. Teljesen zavarodott voltam és egyszerűen el sem tudtam képzelni, mit mondjak neki.
- És... mi a helyzet otthon? - nyeltem egy nagyot. - Küldtem nektek pár levelet még évekkel ezelőtt, de gondolom nem jutott messzebb az első szemetesnél. Szóval tényleg semmit nem tudok rólatok... Azóta próbálom messziről elkerülni még a várost is.

Elvettem a kisasztalról a megbontott sörömet és egy húzásra kiittam a felét.
- Amúgy kérsz valamit? Ebédet még nem csináltam, de van öh... sör. Abból jó sok.



Vissza az elejére Go down

Brian Walker

Brian Walker

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Kor : 26
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Szingli
Foglalkozás : Tanuló,bűnügyi technikusnak készül
Karakterlap : Brian & Jack Dylan-2
Zene : Brian & Jack Tumblr_n9c7peSbGe1sgsitwo1_250

Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack EmptyVas. Júl. 03, 2016 4:57 pm

Jack & Brian
Amint beértünk a lakásába, egyből elkezdett rendet rakni. Gondolom nem számított vendégre, főleg nem rám. Én se számítottam volna, hogy egy 10 éve nem látott rokon meglátogat. Gyorsan elrakta a sörös üvegeket, a drogot és a zenész cuccokat. Látszódott, hogy igyekezett. Nem hanyagolta el teljesen magát, mert akkor nem kezdett volna elpakolni. De lehet, hogy csak miattam volt az egész.


- Dehogy volt könnyű. - én is felnevettem.
-Sokkal jobban elvolt titkolva a lakcímed, mint egy átlagos embernek. Még apa rendőrségi gépén is megnéztem, de ott sem találtalak. - lehet az apánk kitörölte őt a rendszerből, mert olyan dühös volt rá. Mi miatt haragudhatott így meg rá?
- Még szerencse, hogy vannak örült csajrajongóid, akik bármit megtesznek egy másik Walker fiúnak. - büszkén húztam ki magam, hogy ilyen jó ötletem volt. Igaz, hogy 10 év kellett ahhoz, hogy rájöjjek, sokkal könnyebb egy rajongótól megtudakolni, mint a rendőrségi adatbázisból kikutatni. Sokkal jobban megérte a rajongóból kiszedni, mert legalább nem csak a címet kaptam meg, de ez már más téma.
- Ki az a Daisy? - a szám is tátva maradt amikor kimondta a nevet. Csak arra tudtam gondolni, hogy gyereke született, de az lehetetlen.


- Apáék próbálják a boldog, tökéletes családot játszani, de nagyon rosszul látják a dolgokat. Én és Ashley is megpróbálunk megfelelni nekik. Apa rám nagyon büszke, de igazából már leszarom. Már rég nem miatta csinálok semmit. Lehet, hogy otthon neki úgy tűnik, de igazából, már megtaláltam a saját utam és úgy látszik, hogy ez apának is tetszik, legalábbis amit lát belőle az tetszik. Még az a szerencse, hogy nem lát mindig, mert akkor nem biztos, hogy ennyire büszke lenne rám. - felnevettem. Olyan gyorsan hadartam le neki egy csomó dolgot, hogy lehet fel sem sikerült még fognia, de olyan sok mindent kell még bepótolnunk. Annyi mindent mesélnék neki.
- Piára sose mondok nemet. - vigyorogtam a bátyámra. Úgy látszik az elérzékenyülésen más közös is van bennünk, mert ahogy elnéztem a szobát, ő sem veti meg az alkoholt.
lesz jobb is | outfit | xxx | ©
Vissza az elejére Go down


Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack EmptyVas. Júl. 17, 2016 2:58 am

Brian & Jack

Az apánk említésére igyekeztem nem elkomorulni, de nem volt egyszerű. Az öreg gondolatával tudtam megbékélni a legkevésbé az évek során. Anya... nem mondom, hogy neki megbocsátottam, de mégsem ő volt az, akinek a fejéből kipattant, hogy kipaterol otthonról. Vagy lehet a csendes beleegyezése miatt pont rá kellett volna jobban haragudnom, nem tudom.
- Nem hiszem, hogy örülne, ha ezt megtudná - ráztam meg a fejem. Valószínűleg apánkat nem az a tény idegesítette volna fel a legjobban, hogy az ő gépén turkált a fia, hanem az, hogy utánam nyomozott. - Ne is mondd, néhányuk teljesen őrült. Vannak nagyon aranyos rajongóink is, de akad egy-kettő, akiknél kisült odabent valami.
A bandával már túl voltunk néhány rázós találkozáson a rajongótáborunkkal. A többségünk természetesen abszolút normális fiatalokból állt, de volt közöttük néhány olyan, akit nyugodt szívvel feljelenthettük volna zaklatásért, ha nem utáltuk volna a rendőröket. Úgyhogy inkább magunktól oldottuk meg az ilyen kis kellemetlenségeket. Azaz elmenekültünk vagy csendben tűrtünk.
- Oh, látom ennek nem néztél utána. - Zavartan beletúrtam a hajamba, ezzel még jobban összekócolva. - A kislányom, hétéves, most épp suliban van. És mint láthatod, a rendrakás egyikünknek sem erőssége. Ez biztos örökletes vagy valami hasonló...
Nem tudtam, mi mást mondhatnék még neki Daisyről. Nem azért, mert ne lett volna mit mesélnem. Egyszerűen csak borzasztóan kínos volt ez a helyzet és nem akartam belemenni a részletekbe, hogy miért nevelem egyedül és egyáltalán abba, hogy mennyire elcseszett ez az egész helyzet. Mert az volt, bárhonnan is nézzük.
- Szóval ugyanaz megy otthon, mint régen - sóhajtottam fel. - Valószínűleg dühöngene, ha most itt látna téged. Nem kérlek arra, hogy hazudj neki, de nem vagyok benne biztos, hogy erről tudnia kell. Ne húzd ki a gyufát, nem szeretném, ha miattam romlana el a viszonyotok.
Legszívesebben elkértem volna a telefonját, felhívtam volna apánkat és beleüvöltöttem volna, hogy megbaszhatja az elszeparálásunkat, mert Brian megkeresett engem. De nem tehettem meg, az nagyon önző húzás lett volna tőlem. Brian nem juthat arra a sorsra, mint én. És ha ennek az az ára, hogy apánkat boldog tudatlanságban hagyjuk, akkor azt tesszük.
- De azért azt se hagyd, hogy megmondja mit csinálj - tettem hozzá, mielőtt kimentem volna a konyhába, hogy behozzak még egy-egy sört. Nincs az a helyzet, amit az alkohol nem oldana. Vagy más... De nyilván a tulajdon öcsémnek még füvet sem akartam adni, nemhogy erősebb anyagot. Nem, ő csak maradjon ki minden ilyesmiből.      
Visszaérve a nappaliból, leraktam elé a kibontott üveget és visszaültem a kanapéra.
- Mesélj valamit! Akármit. Semmit nem tudok rólad, és ez így nincs rendjén.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Brian & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jack   Brian & Jack Empty

Vissza az elejére Go down
 
Brian & Jack
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Ingatlanok :: Walker lakás-
Ugrás: