KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Brian Walker Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Brian Walker Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Brian Walker Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Brian Walker Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Brian Walker Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Brian Walker Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Brian Walker Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Brian Walker Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Brian Walker Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Brian Walker Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Brian Walker Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Brian Walker Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Brian Walker Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Brian Walker Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Brian Walker Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Brian Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brian Walker

Brian Walker

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Kor : 26
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Szingli
Foglalkozás : Tanuló,bűnügyi technikusnak készül
Karakterlap : Brian Walker Dylan-2
Zene : Brian Walker Tumblr_n9c7peSbGe1sgsitwo1_250

Brian Walker Empty
TémanyitásTárgy: Brian Walker   Brian Walker EmptyVas. Jún. 12, 2016 12:19 pm




Brian Walker

Brian



"Ne álomnak hívd, hanem tervnek!"


Férfi
18


1997 December 8.
Joilet


Tanuló, bűnügyi technikus gyakornok
Szingli



Ami szerethető bennem

Szerencsémre sok pozitív tulajdonságom van. Azt hiszem. Először is azt emelném ki, hogy nagyon rendes vagyok az emberekkel. Nem bántok meg ok nélkül másokat, vagyis próbálok nem megbántani, de lehet néha sikerült tudtomon kívül. Imádok beszélni. Lehet hogy ez nem jó tulajdonság, de szerintem az. Ha egyszer elkezdek beszélni alig tudom befogni. Általában próbálok nem unalmas dolgokról beszélni, de ha alacsonyabb intelligenciájú emberrel beszélek, akkor nagy rá az esély, hogy ő unatkozni fog. Nem tudom pontosan, hogy mitől de igen népszerű vagyok. Sok barátom van, akikkel sokat lógok. Eljárunk bulizni, inni, edzeni, csajozni és hasonlókat csinálni. Természetesen mellette van időm tanulni is, mert az a legfontosabb jelenleg. El is érkeztünk az iskolához. Elég jó tanuló vagyok. Muszáj is annak lennem, mert bűnügyi technikusnak készülök és nem valami könnyű szakma. Tudom, hogy teljesen hihetetlennek tűnik, de a szórakozás és a tanulás mellett még van időm sportolni. Nem is keveset sportolok, a gimiben élsportoló voltam. Rengeteg versenyre vittek és győzelemre vezettem a suli focicsapatát. A jó tulajdonságaim közé tartozik az is, hogy igyekszek megfelelni a szüleim elvárásainak. Persze ez nem teljesen sikerül, mert van aminek ők nem nagyon örülnének, de nem tudnak róla.



Ami zavar bennem másokat

Sajnos elég sok negatív tulajdonságom is van, de ezt nem gyakran ismerem be. A legrosszabb szerintem a nagy egóm. Elég beképzelt srác vagyok, de ha van mire, akkor miért ne. A másik legrosszabb tulajdonságomat nagyon titkolom a szüleim elől, de amúgy az összeset. Jó a dumám, sportos vagyok és még okos is, szóval ezt kihasználom a lányoknál. Nem becsülöm a lányokat, sajnos. Tudom, hogy rossz dolog, de nem bírom ki, hogy ne vigyek haza minden héten egy-két lányt az ágyamba. Ilyen ez a Walker átok, túl tökéletesek vagyunk. Sokszor határoztam már el, hogy belevágok egy komolyabb kapcsolatba, de mindig jött egy új dögös vörös vagy egy szőke és mindig elcsavarta a fejem, vagy én az övét...Mi számít még rossz tulajdonságnak? Nem lököm el magamtól az alkoholt, de nem sokszor szoktam inni. Kellenek még az agysejtjeim. Sokat titkolózok, de egy bűnügyi techinkus nem árulhatja el az összes ügyét. Legalábbis a magán akciót nem. Van otthon pár ilyen táblám, amin dolgozok és azokat nem szívesen mutatom meg másoknak.    


Életem története

18 éve születtem egy gyönyörű napon. A gyerekkorom teljesen átlagos volt. Szinte semmi izgalmas nem történt velünk, vagy csak nekem nem tűnt fel. A változás akkor jött el mikor a szüleim kipaterolták a bátyámat nyolcéves koromban. Megtiltottak mindenféle kommunikációt vele. Nagyon mélyen érintett engem ez az egész. A szüleimet gonosznak tartottam és alig akartam beszélni velük. Már csak a nővérem, Ashley maradt nekem. Minden panasszal hozzárohantam. Így visszagondolva sajnálom szegényt, hogy minden terhemet ráraktam. Mikor felsős lettem rájöttem, hogy nem zaklathatom mindennel a nővérem, szóval elkezdtem szocializálódni. Egyre többet barátkoztam és nagy fejlődésen esett át a személyiségem. Összebarátkoztam a legvisszahúzódóbb osztálytársammal és megláttam, hogy nem is olyan félénk, csak nem meri mások előtt megmutatni az igazi arcát. Ebben az időszakban kezdet el jó palit csinálni belőlem a nővérem. Átalakította a hajam, a ruhatáram és megtanított beszélni a lányokkal. 6-7. osztályos koromban már az összes lányosztálytársam belém volt zúgva. Én ezt nagyon élveztem és ki is használtam. Persze ilyen kicsin még nem nagyon tudtam mindent csinálni velük, de így is élveztem. Nyolcadikban végre sikerült magasabb szintre emelnem ezeket a kalandokat és így tényleg kalandokká váltak. Egyre rosszabb fiú lettem, de ezt senkinek nem mondtam, még a nővéremnek sem. Na jó, valakinek még is elmondtam, a legjobb haveromnak, Rolynak. Muszáj volt elmondanom neki, de rosszul tettem. Szegény még depisebb lett, mert hogy csak ő olyan szerencsétlen, hogy nem tud hozzászólni a lányokhoz. Ekkor elhatároztam, hogy én is azt fogom vele csinálni, mint amit a nővérem tett velem. Mikor vége lett a nyolcadik osztálynak, jött egy szuper nyár. Egész nyáron Rolyval lógtam és megpróbáltam előhozni belőle a benne szunnyadó állatot. Jó nyarat töltöttünk és egyre jobban kezdett rám hasonlítani. Ugyan abba a középiskolába mentünk tovább és együtt bolondítottuk a csajokat. A középiskolai éveim voltak a legjobbak. Én voltam a suli legkedveltebb pasija. Imádtak a lányok, mert elképesztően helyes voltam, imádtak a tanárok, mert nagyon jó tanuló voltam és imádtak a srácok, mert győzelemre vittem a suli focicsapatát annyi év után. Nem volt nagy meglepetés, hogy én lettem a bálkirály a végzős bálon. De még ne rohanjunk ennyire előre. A középiskolámban egyszer megláttam egy plakátot egy bandáról. Ott állt rajta a bátyám. Volt róla képem, szóval bármikor felismertem volna. Levettem a falról a plakátot és hazavittem. Már ebben a koromban is érdekelt a nyomozás és a helyszenelés, szóval ez lett az első ügyem. Otthon fogtam egy rajzszöget és felszögeztem az első parafatáblámra a plakátot, amin a bátyám volt. Az évek során egyre jobban nőttek a dolgok, amiket ráraktam és össze kötöttem őket, logikailag helyesen. Apukám sokszor elvitt magával a helyszínekre, hogy tanulhassak. Apukám nem bűnügyi technikus volt, de a csapatában volt egy nagyon csinos, pár évvel idősebb lány, aki az volt. Ő vezetett be engem ebbe a szakmába. Nem félre érteni még ágyba nem sikerült vinnem, de már nem kell sok és sikerülni fog, szerintem. Sokat flörtölgetünk, de lehet én értem félre a jeleket. Idén végre sikerült befejeznem a középiskolát és most jön a főiskola. Végre annak tanulhatok, aminek akarok. Már nincs olyan messze az álmom. Most már rendesen be tudok segíteni a nyomozásokba és sokszor kapok jutalmat. Már egész sok pénz gyűlt össze. Rolanddal azt beszéltük, hogy ketten kiveszünk egy albérletet, mert már ő is elkezdett dolgozni. Jó lenne végre elszakadni a szülői háztól.  


Ha tükörbe nézek

Egy szóval  le tudnám írni a külsőmet, TÖKÉLETES. Mivel ez ide rövid, ezért részletezem nektek egy picit. Képzeljétek el magatok elé álmaitok pasiját. Megvan? Na akkor most meggyőzlek róla, hogy nem ő a tökéletes, hanem én. A hajam barna színű, nem az a fos barna, hanem az a szép. Általában felfelé állítom, de próbálom követni a hajdivatot. Jó dús hajam van, amit a lányok imádnak, mert jól belelehet túrni. A szemem szintén gyönyörű barna, szóval pont illik a hajamhoz, de nem a színe a lényeges. Ellenállhatatlanul tudok nézni azzal a két szép szememmel. Van mikor cuki kisfiúként vagy szexi csábítóként. Az arcom inkább még olyan kisfiú, de milyen is legyen 18 évesen? Rendkívül helyesnek tartanak és az is vagyok, de tényleg. A testem többi része is elképesztő. Az izmaimért sokat dolgoztam és meg is érte. Nem lehet szavakba önteni azt a hat drágaságot a hasamon, majd nézd meg, hidd el megéri. Az öltözködésem nagyon változatos. Van mikor inkább sportosan öltözködök, de elegánsban is elképesztően helyes vagyok. A ruhák terén s próbálom követni a divatot. Néha veszek fel szemüveget is, ha illik a ruhadarabomhoz, mert amúgy szemüveges vagyok, de jobban szeretem a kontaktlencsét, mert mondjuk ha focizok akkor nem megy tele szilánkokkal a szemem, mikor fejbe találnak. Sokkal biztonságosabb.


Családom

Édesapám
Mindig is nagyon merev volt. Nem valami jó példa volt a számomra. Sosem akartam rá hasonlítani, de mindig is szót fogadtam neki. Féltem, hogy engem is elzavar otthonról. Egyetlen egy dolog miatt kedvelem, sokszor elvisz engem magával a helyszínelésekre, hogy tanulhassam a szakmát.


Édesanyám
Igazából ő csak úgy van. Szinte semmit nem beszélünk. Olyan mintha csak a házvezetőnőnk lenne. Főz, mos, takarít meg ilyenek, de mást ezen kívül nem csinál.


Nővérem
Ashley, az egyetlen testvérem, akit nem tiltottak el a szüleim tőlem. Nagyon szeretem és bármit megtennék érte. Amíg kicsi voltam ő segített nekem megtalálni a stílusom, ő vágta le a hajam és ő tanított meg csajozni. Nagyon sok mindent köszönhetek neki. Csak három év van köztünk, szóval nagyon jól kijövünk. Most hogy én is idősebb lettem és erősebb, meg akartam hálálni a sok törődést. Most inkább próbálok a bátyja lenni, mert tudom, hogy hiányzik az igazi bátyja. Hogyan is pótolhat egy öcskös egy bátyót? Sehogy, de próbálkozok. Amikor megtudom, hogy van fiúja mindig utána nézek (ezt nem nagyon szereti, mert nyomozónak készülök, szóval olyan dolgokat megtudok, amit lehet nem kéne), próbálom megvédeni mindentől, de még sem olyan, mintha a bátyja lennék.



Bátyám
Az én egyetlen nagy és erős bátyám, Jackson. A szüleim eltiltottak tőle, de tudom, hogy ő próbál kapcsolatot létesíteni velem. Nem tudom, hogy ő mit hisz és remélem, hogy nem azt hogy mi magasról letoljuk, mert ez nem így van. Én évek óta figyelem. Van egy külön táblám, amire a vele kapcsolatos információkat tűzöm fel. Képek róla, újságcikkek meg hasonlók. Mindig megakarom keresni, de egy rocksztárt vagy mit nehéz megtalálni. Érzem, hogy egy nap sikerülni fog, de hogy mit fogok neki mondani, arról fogalmam sincs.



Apróságok

Félelmeim

-halál
- az hogy egyedül maradok
- megoldhatatlan ügyek
- nem sikerül az álmom


Álmaim

- Profi bűnügyi technikus szeretnék lenni
- Szeretnék valami tartós kapcsolatot
- Saját lakást akarok


Ami motivál

Nem tudom. Igazából semmi. Van egy célom, amit el akarok érni, de nincs nagy motivációm hozzá, egyszerűen csak el akarom érni.


Ami kizökkent
A lányok, ha meglátok egy csinos lányt az kitud zökkenteni bármiből.


Kedvenceim

- A testvéreim
- A gyerekek
- Az álmom



Az otthonom
Szép nagy lakásunk van. Apám jól keres, szóval megengedhettük magunknak. Mindenkinek van külön szobája. Én a felső emeleten lakok és Ashley is, a szüleink pedig az alsón. Felül csak két szoba van és egy fürdő, alul pedig egy nagy szoba, egy nappali, egy konyha, egy dolgozószoba ami az apámé, egy ebédlő, egy előszoba és egy fürdőszoba. Van egy hatalmas kertünk is ahol sokat játszottam kiskoromban.


Munkahelyem
Még nincs állandó munkahelyem, de eljárok már most gyakorlatra, pár helyszínre, amikor az apámnak sikerül beszerveznie.



Dylan O'Brien

Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Brian Walker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian Walker   Brian Walker EmptyVas. Jún. 12, 2016 3:07 pm




Elfogadva





Érdekes egy karaktert hoztál elénk Brian személyében, de ennek csak örülni tudunk. Népszerű srác, aki kihasznál minden lehetőséget, ami előtte áll, és ebbe még a tanulmányai is beletartoznak. Ha kellően komolyan veszi - ami úgy fest, így is van -, nagyon jó szakember lesz majd belőle és ki tudja, talán még az apja elismerését és büszkeségét is sikerül maximálisan kivívnia. Kíváncsian fogjuk figyelni élete alakulását.
Már csak a playby lefoglalása és a keresetteid meghirdetése vár rád, aztán mehet is a menet!






Vissza az elejére Go down
 
Brian Walker
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jackson Walker
» Brian keresettjei
» Brian & Jack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek :: Egyetemista-
Ugrás: