KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Amelia Goode Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Amelia Goode Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Amelia Goode Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Amelia Goode Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Amelia Goode Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Amelia Goode Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Amelia Goode Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Amelia Goode Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Amelia Goode Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Amelia Goode Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Amelia Goode Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Amelia Goode Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Amelia Goode Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Amelia Goode Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Amelia Goode Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Amelia Goode

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Amelia Goode

Amelia Goode

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 29
Csillagjegy : Oroszlán
Lakhely : Chicago
Családi állapot : all the single ladies
Foglalkozás : hallgató (psszt)
Karakterlap : Amelia Goode Tumblr_mqnzy8aGft1qhpm6ho1_250
Zene : Amelia Goode Tumblr_mtqbpxleQ11sekjzao1_250

Amelia Goode Empty
TémanyitásTárgy: Amelia Goode   Amelia Goode EmptyKedd Júl. 26, 2016 8:53 pm




Amelia Goode

Amy, Lia



"Ide jön egy idézet."


22 év


1994. augusztus 10.
Evanston


Egyetemi hallgató
Változó



Ami szerethető bennem

Pozitív tulajdonságaid összefüggő mondatokban. Amit te magad a jó tulajdonságaid közé sorolsz, vagy esetleg amit mások értékelnek benned.



Ami zavar bennem másokat

Negatív tulajdonságaid összefüggő mondatokban. Ami téged vagy másokat zavar.


Életem története

Előtörténeted, múltad összefüggő mondatokban kifejtve.


Ha tükörbe nézek

Külsőd, stílusod leírása, minden, ami kívülről látszik.


Családom

Édesapám
Paul Goode. A nevén kívül nem sokat tudok róla, ötéves voltam, amikor anya felnyalábolt engem és a testvéreimet és otthagyta őt végleg. Azóta nem is láttam, de nem is keresném meg soha. Semmire nem emlékszem vele kapcsolatban, még az arcára is csak homályosan, azt viszont tudom, hogy milyen ember volt és mit tett otthon. Így belőlem sosem válhatott apuci kicsi lánya, de nem baj, volt nekem helyette másom is.


Édesanyám
Elsa Goode, a legjobb anya, akit bárki kívánhat magának. Én mégsem találtam meg vele szinte soha a közös hangot. Nagyon szerettem őt és a mai napig szeretem, elvégre csak az anyám, de annyira más a kettőnk temperamentuma, hogy szinte esélytelen bármiben is egyetértenünk. Néha megesik, de az jóformán már ünnepnapnak számít. Mégis, bármikor fordulhatok hozzá, ha valamivel gondom van, biztos lehetek benne, hogy támogatni fog és segít nekem mindenben.


Nővérem
Heather és köztem közel tizenhárom év korkülönbség van, így nem meglepő módon sosem alakult ki köztünk olyan igazi testvéri szerep, inkább második anyukámként tekintettem rá. Kiskoromban sokat vigyázott rám, nagyon szerettem vele játszani. Innen visszanézve már akkor látszott, hogy belőle egyszer nagyon jó anya lesz, ahogy az meg is történt. Imádom a gyerekeit, legalább annyira mint a másik kettőt Richard részéről. Kicsit furcsa, hogy profilozó, de hát... ha neki ez tetszik.


Bátyám
Richard, az én nagy és erős bátyám... na jó, annyira nem is nagy és talán nem is olyan erős. Valamilyen furcsa oknál fogva egészen kis totyogó korom óta odáig vagyok érte, sosem értettem az okát. Talán mert ő volt az egyetlen férfi a háznál, aki nem az apám volt, nem tudom. Mindenesetre rá voltam tapadva mint egy kis pióca, le sem tudott magáról vakarni és ez azóta sem változott meg. Nem tudom, mennyire örül neki, de én amikor csak tudok, ráakaszkodom valahogy, amire mostanában már sokkal kevesebb időm van, ahogy neki is. Azt pedig továbbra sem tudja feldolgozni, hogy Charmie-nak hívom, pusztán azért, mert a Richard az majdnem Charmander. Kicsi voltam, és én sem értem a saját logikámat.


A libancom
Neve, kapcsolatotok, stb. Ha nincs, akkor töröld ki ezt a részt.


Apróságok

Félelmeim
Gyűlölök minden élőlényt, aminek négynél több lába van, még a lepkéket és a katicabogarakat is. Egyszerűen ráz tőlük a hideg és akárhányszor meglátok egy pókot vagy egy darazsat, a sírás kerülget. Én sosem vagyok hajlandó a közelükbe menni, inkább be sem teszem a lábam abba a helyiségbe.
Tériszonyos is vagyok, a magasságot sem bírom túl jól. Ha elterelik róla a figyelmemet, nincs nagy probléma, de amúgy mindig szédülök ilyen helyeken.
Meg van még más is, amitől félek, bár az nem engem érint, de nem is szeretnék róla beszélni.


Álmaim
Elég sokszor szoktam hihetetlen nagy hülyeségeket álmodni, például hogy kecskék kergetnek a Walmartban vagy hogy elszöknek az M&M's cukorkáim. Rémálmaim között többnyire a zuhanás és a menekülés szerepel, de nem vagyok szomnológus, hogy ezt értelmezhessem. Ó, nem is erre gondoltál? Na mindegy.
De mégis ki ne szeretne a kedvenc színészének felesége lenni?


Ami motivál
A sikereim. A legapróbb sikerek és a jól véget ért nap sokkal nagyobb és jobb sikerekhez vezet mint amikhez eddig szerencsém volt. Ez tud előre mozdítani, meg persze az ambícióim és az akaratom.


Ami kizökkent
Ha hisztis napom van, akkor gyakorlatilag bármi, amúgy elég jól ki tudom zárni a zavaró tényezőket.


Kedvenceim
Zene, sorozatok, filmek, könyvek... Nem vagyok egy túlzottan szociális típus, gondolom látszik. A kedvenceimről pedig annyit tudok áradozni, hogy arra szavak sincsenek. Ilyenkor tudok mindenkit elüldözni magam mellől. De nem érdekel, mert én ezt szeretem.
Van egy törpemalacunk Jettie-vel, Benepig Cumberbatch a neve és az egyik kedvenc hobbim mindenféle ruhákba beöltöztetni. Sosem zavartatja magát, szerintem nagyon szeret játékbaba lenni.



Az otthonom
Lakásod, házad a te szemszögedből. Milyen, szeretsz-e itt élni, hol van, stb.


Munkahelyem
Egyelőre még nem dolgozom, a chicagói egyetem orvosi szakán tanulok, ha egyszer befejezem úgy kilencven éves korom környékén, narkológus, toxikológus vagy addiktológus lesz belőlem, ezt még nem döntöttem el. Arra még van közel hetven évem, hogy kitaláljam.



Sophie Turner

Vissza az elejére Go down
 
Amelia Goode
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Richard Goode
» Keegan M. Goode
» Keegan Goode

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek-
Ugrás: