KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Jetta Gallagher Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Jetta Gallagher Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Jetta Gallagher Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Jetta Gallagher Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Jetta Gallagher Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Jetta Gallagher Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Jetta Gallagher Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Jetta Gallagher Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Jetta Gallagher Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Jetta Gallagher Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Jetta Gallagher Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Jetta Gallagher Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Jetta Gallagher Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Jetta Gallagher Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Jetta Gallagher Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Jetta Gallagher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Jetta Gallagher

Jetta Gallagher

Csoport : Egyetemista
Nem :
Csillagjegy : Bika
Lakhely : Chicago
Családi állapot : macskásnő
Karakterlap : Jetta Gallagher Tumblr_inline_nnzl43gym91qc3261_500
Zene : Jetta Gallagher 9bbdbdcf-b8ec-4640-a3f0-1af27a0ffed0

Jetta Gallagher Empty
TémanyitásTárgy: Jetta Gallagher   Jetta Gallagher EmptySzomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm




Jetta Gallagher

Jettie



"Ide jön egy idézet."


Kor


Születési dátum
Születési hely


Tanuló
Macskásnő



Ami szerethető bennem

Pozitív tulajdonságaid összefüggő mondatokban. Amit te magad a jó tulajdonságaid közé sorolsz, vagy esetleg amit mások értékelnek benned.



Ami zavar bennem másokat

Negatív tulajdonságaid összefüggő mondatokban. Ami téged vagy másokat zavar.


Életem története

Előtörténeted, múltad összefüggő mondatokban kifejtve.


Ha tükörbe nézek

Külsőd, stílusod leírása, minden, ami kívülről látszik.


Családom

Édesapám
Noel Gallagher - nem, nem az a Noel Gallagher, semmi köze az Oasishez, bár mindenki ezzel ugratja. Zenetanár, főleg magánúton tanít gyerekeket. Egész pontosan a rézfúvósokra specializálódott, és ha ez nem lenne elég, mindehhez hihetetlen gyűjtőszenvedély is társul. A ház tele van trombitákkal, tubákkal, harsonákkal, kürtökkel és ezek testvéreivel, mindenféle méretben, márkában és még ki tudja mi szerint osztályozva. Imádja a munkáját és a gyerekeket is, utóbbi kölcsönös is a kis tanítványai részéről. Mindig közel álltunk egymáshoz, hóbortos ember lévén elviselte az én őrületeimet is. Mostanság ritkábban találkozunk, de ha hazamegyek, az örömünnep számára.


Édesanyám
Isolte Gallagher, fordítóként dolgozik, elsősorban skandináv regényeket adaptál angol nyelvre. Teljesen odáig van ezekért a sötét krimikért, minden percet élvez, amit ezzel tölthet. A munkája mellett természetesen főállású anyaként is tevékenykedett, amíg még otthon éltem. Olyan nap nem volt, hogy ne várt volna otthon meleg ebéd és ne kérdezte volna meg, milyen napom volt. Nagyon közel állunk egymáshoz, sokat szoktam vele beszélni még most is. Kicsit aggódik, hogy a nagy Chicagóban élek...


Bátyám
Ted Gallagher, bár a "Karótnyeltrendőrbácsi" sokkal találóbb lenne számára. Félreértés ne essék, imádom a bátyámat, de hihetetlenül idegesítő tud lenni néha. Rendőrként dolgozik Chicagóban, amióta pedig áthelyezték a gyilkosságiakhoz, teljesen munkamániás lett. Már előtte is mindent száztíz százalékosan oldott meg, na de mostanság... Az esetek többségében túl komoly, mindent túlaggódik és hajlamos egy morcos medvét megszégyenítően morgolódni mindenen. De még akkor is az én imádni és ölelgetni való bátyuskám, aki gondolkodás nélkül beverné bárkinek a képét, aki bántani szeretne engem.


Házimanóm
Amelia Goode, aki azt hiszi, hogy a lakótársam. Szóval egy albérletben élünk, gimi eleje óta ismerjük egymást és az egyetemet is együtt kezdtük el. Annak idején azonnal megtaláltuk a közös hangot, és onnantól kezdve elválaszthatatlan barátnők lettünk, mindenki hatalmas örömére. Az osztálytársaink többnyire ki nem állhattak minket, de annál azért jobban rettegtek tőlünk és a csípős nyelvünktől, mint hogy ennek hangot is adjanak. Egy-két picsától eltekintve, de őket rövid úton lerendeztük, talán még azóta is ezen pityeregnek. Azóta sem komolyodtunk meg túlzottan, ugyanolyan őrültségeket csinálunk, mint régen.


Apróságok

Félelmeim
Hogy elalszom a buszon és egy ismeretlen helyen kötök ki, ahonnan nem tudok hazajutni. Emellett félek attól is, hogy egyszer beszorulok egy liftajtóba. Meg hogy kiesek a vízicsúszdából - ja tényleg, nem is tudok úszni, fel sem mennék rá.
Na jó, ki találta ki ezt a hülye kérdést? Titkon minden ember ugyanattól fél, csak nem beszélünk ilyen dolgokról.


Álmaim
Világbéke, a globális felmelegedés megállítása, a melegházasság legalizálása mindenhol, rasszizmus megszüntetése... Meg persze elvégezni az egyetemet és sikeresnek lenni.


Ami motivál
A saját lelkesedésem.


Ami kizökkent
A hangulatomtól függ. Néha semmi nem zökkent ki, máskor pedig elég egy kis madárcsicsergés az utcáról és már borul is minden.


Kedvenceim
Először is imádom az állatokat, a kedvenceim közülük a lamantinok - tudod, azok a cuki kis tengeri tehenek. Van otthon egy csomó lamantinos cuccom, plüssök, szobrok, poszterek, táskák, pólók, stb.
Hús és édesség nélkül nem tudok működni, muszáj minden nap ennem valamit, ami tartalmaz húst, utána pedig bevágnom egy sütit vagy egy tábla csokit.
Rajongom a fura ruhákért, a vicces feliratú pólókért, színes tornacipőkért és hasonlókért.
Sorozatfüggő vagyok, mindig legalább hármat nézek egyszerre, és hajlamos vagyok túlságosan rajongani értük. Ne próbálj meg elhallgattatni, ha erről beszélek. Ugyanez vonatkozik a könyvekre is.
Bűnös élvezetem a kedvenc hírességeim követése a közösségi oldalakon. Tudod te milyen izgalmas csekkolni a kedvenc bandád énekesének a képeit Instagramon?
És végül, de nem utolsó sorban... van egy törpemalacunk Ameliával, aki a Benepig Cumberbatch névre hallgat.



Az otthonom
Lakásod, házad a te szemszögedből. Milyen, szeretsz-e itt élni, hol van, stb.


Munkahelyem
Hol dolgozol, milyenek a munkatársaid, hogy érzed ott magad, stb.



Maisie Williams

Vissza az elejére Go down
 
Jetta Gallagher
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek-
Ugrás: