KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Jennifer & Richard Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Jennifer & Richard Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Jennifer & Richard Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Jennifer & Richard Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Jennifer & Richard Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Jennifer & Richard Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Jennifer & Richard Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Jennifer & Richard Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Jennifer & Richard Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Jennifer & Richard Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Jennifer & Richard Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Jennifer & Richard Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Jennifer & Richard Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Jennifer & Richard Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Jennifer & Richard Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Jennifer & Richard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Jennifer & Richard Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Jennifer & Richard Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Jennifer & Richard Empty
TémanyitásTárgy: Jennifer & Richard   Jennifer & Richard EmptyHétf. Jún. 20, 2016 10:57 pm


Jennifer & Richard
Minden évben elvittem egy csapat diákot egyetemi nyíltnapra a felsőbb évesek közül, e az alkalom sem volt kivétel. Amint sikerült időpontot egyeztetnem az egyetem rendezvényszervezőivel, kiadtam a jelentkezési lapokat a tanulók között, a nagy részük pedig szerencsére igennel jelzett vissza. Egy nagy csapat gyerekkel érkeztem, akiket hamarosan átvettek tőlem a hallgatói önkormányzat tagjai és elkísérték őket az első előadásra. Mivel minden egyes évben legalább egyszer végighallgattam ezeket, most nem éreztem rá késztetést, hogy lelkesen rohanjak utánuk, úgy döntöttem, inkább az előtérben megvárom őket. Addig is volt időm körbeérdeklődni a többi programot illetően, így legalább felkészültnek tűnhettem a szemükben. Kivételesen, ugyanis általában hihetetlen szétszórtság jellemzett, bárhogyan is igyekeztem.
Sehol sem találtam a hivatalos programfüzetet, így hát jobbnak láttam megkérdezni valakitől, hogy merre találom őket. Ekkor szúrtam ki a sok egyetemista között egy ismerős arcot. Jennifer Linwood. Egyszer már volt alkalmam találkozni vele a húgom révén, aki a barátnőivel valami isten háta mögötti helyre ment házibuliba, ahonnan sürgős fuvarra volt szüksége. Ez lettem volna én. Ugyan ki mást hívott volna fel este tizenegykor, hogy van egy nos... aprócska kis problémája, méghozzá sok-sok kilométerrel Chicagótól? Természetesen engem. Úgyhogy én voltam a nap hőse, aki hazahozta őt és még két lányt, akik közül az egyik Jennifer volt. Különben egészen megkedveltem őket azalatt a másfél óra alatt, ameddig a hazaút tartott. Úgyhogy ezek után nem is volt kérdéses, hogy Jennyhez fogok segítségért fordulni.
Megindultam felé, majd amikor láttam, hogy ő is észrevett, széles mosollyal intettem neki. Már tökéletesre fejlesztettem ezt a kedves mosolyt, legalábbis az a tény, hogy mindenki elől eltakarta a mögötte lakozó szörnyeteget, nagyon is ezt bizonyította.
- Szia, tudnál segíteni egy kicsit? Nyugi, nem kell hozzá három órát vezetned... - Egyáltalán nem nehezteltem sem rá, sem pedig a húgomra az eset miatt, de nem bírtam kihagyni a lehetőséget a vicces megjegyzésre.


Vissza az elejére Go down

Jennifer Linwood

Jennifer Linwood

Nem :
Kor : 31
Csillagjegy : Nyilas
Lakhely : Quantico
Családi állapot : egyedülálló
Foglalkozás : egyetemista, újságíró gyakornok
Karakterlap : Brother's little sister
Zene : You can't abandone me, you belong to me

Jennifer & Richard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Richard   Jennifer & Richard EmptyKedd Júl. 19, 2016 1:07 am


Richard && Jennifer

Szeretek olyasmit csinálni, amivel úgy érzem, kicsit is tudok segíteni másoknak. Nem mintha Teréz Anya lennék, távolról sem, de egy kis karitatív munka olykor jót tesz a lelkemnek. Mint ez a mai egyetemi nyílt nap is. Egyébként is jó bulinak tűnt. Megismerni úgy embereket, hülyülni a többi, szintén segítőként résztvevő csoporttársammal, nem beszélve a rendezvény után kötelező jelleggel megtartott "afterpartiról", ami valószínűleg csak egy kedélyes hangulatú sörözés lesz, de akkor is várom. Minden évben részt vettem eddig a nyílt napon, mióta egyetemre járok, nem is szeretném megtörni a hagyományt. Bár így végzősként már elég jelentősnek mondható a korkülönbség köztem és az érkező végzős középiskolások között, azért bízom benne, hogy nem tűnök még olyan öregnek a szemükben a szóróanyagot osztogatva és készségesen kisegítve az eltévedőket. Épp mosolyogva mutatom meg egy kissé elveszett, szemüveges, nyegle kamaszfiúnak, merre találja a mellékhelyiséget, mikor valaki megszólít és ahogy megfordulok és meglátom, ki az, a felismeréstől még szélesebb mosollyal nézek rá.
- Szervusz Richard! Ebben az esetben természetesen. Az autóm sajnos nincs itt, de így, bármi másban szívesen állok rendelkezésedre. Mit tehetek érted? - értem én a viccet, amivel a legutóbbi és eddig egyetlen találkozásunkra céloz. Richard az egyik legjobb barátnőm, Violet bátyja. Gyakran bulizunk együtt Violettel és bizony a közelmúltban adódott egy kis kalamajka, amit Richard beugrása mentett meg. Így nem kellett az éjszaka közepén órákig vesztegelnünk ott a semmi közepén, az első buszt megvárva. Nem úgy terveztük azt az estét, de hát ki gondolta volna, hogy a harmadik barátnőnk épp azon a bulin kapja rajta az akkori barátját egy másik lánnyal és rendez patáliát. Ez még nem lett volna önmagában baj, ha nem az említett fiú a házigazda. A barátnőnk persze kijelentette, hogy egy percet sem hajlandó tovább abban a víkendházban maradni, mi pedig természetesen szolidaritásból vele tartottunk. Ha akkor nincs Richard, tényleg nagyon kellemetlen helyzetbe kerültünk volna. Nagyon kedves, szellemes férfi benyomását keltette, csöppet sem morgott, hogy ennyit kellett autóznia miattunk. Még a barátnőnket is sikerült kicsit jobb kedvre derítenie, pedig szegény (érthetően) nagyon maga alatt volt. De én is kellemesen elbeszélgettem vele, csak pozitív emlékeim vannak róla, rendes embernek tűnt. A látszat persze néha csalhat, ahogy azt újságíró gyakornokként is és a bátyám mellett is megtanultam már, de ha ő már egyszer kihúzott egyszer a csávából, miért ne tennék meg neki akár egy kisebb szívességet is? Segítőként jelenleg itt amúgy is ez lenne a dolgom.

Chandelier | Bocsi a késésért! | Clothes




Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Jennifer & Richard Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Jennifer & Richard Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Jennifer & Richard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Richard   Jennifer & Richard EmptySzomb. Júl. 23, 2016 11:52 pm


Jennifer & Richard
Kissé szürreális volt az első találkozásunk, ha figyelembe vesszük a történteket. De végül minden pozitívan zárult, habár arról nem tudtam, hogy azóta a harmadik lány túltette-e magát a megrázkódtatáson. Különben nagyon sajnáltam szegényt, ha a húgommal tettek volna ilyesmit, egész biztosan betörtem volna a srác képét. Nem voltam az erőszak híve - bármilyen álszentül is hangozhat ez tőlem - , de a kishúgom szívét senki sem törhette össze, pláne nem így. Midig is undorítónak találtam, ha egy férfi ilyesmire vetemedett. Ez a tisztelet teljes mértékű hiánya volt mindkét lány felé. Sok mindennel meg lehetett vádolni, de azzal nem, hogy ne lettem talpig becsületes a nőkkel szemben. A feleségem is tanúsíthatta.
- Csak egy programfüzetet keresek. Átolvasnám, amíg a diákjaim kijönnek az előadásról. Hátha akkor felkészültnek és tájékozottnak tartanak majd - válaszoltam nevetve. Valószínűleg felkészültnek azt így sem tartottak volna. A gyorsan felszínre kerülő hibáim egyike volt a szétszórtságom, ez pedig a tanulók előtt sem volt titok. Ők is tudták, hogy akár a fejemet is képes lennék elhagyni, ha nem lenne a nyakamhoz nőve, és bár imádtam mindenféle programot szervezni nekik, a részletekbe gyakran belegabalyodtam. - Tudod, próbálom fenntartani a felelősségteljes tanár látszatát.
A koromra való tekintettel néha ez tényleg nehéz feladat volt. Sok mindenben megkönnyítette a dolgomat, hogy a generációs különbség minimális volt köztem és a gimnazisták között, de más szempontból sok problémát is okozott. Ki tudtam vívni a tiszteletüket és viszonylag lazán is kezeltem őket, de azért így is olykor megesett, hogy átestek a ló túloldalára közvetlenség szempontjából. Ilyenkor csak óvatosan visszatereltem őket amögé a bizonyos határ mögé, ahol a diákoknak meg kellett maradniuk a tanáraikkal szemben.
- És veled minden rendben? - Nem tudtam róla túl sokat, az az igazság. Épp csak annyit, amit a hosszú hazaúton elmondott magáról, közvetlenül vagy közvetetten.


Vissza az elejére Go down

Jennifer Linwood

Jennifer Linwood

Nem :
Kor : 31
Csillagjegy : Nyilas
Lakhely : Quantico
Családi állapot : egyedülálló
Foglalkozás : egyetemista, újságíró gyakornok
Karakterlap : Brother's little sister
Zene : You can't abandone me, you belong to me

Jennifer & Richard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Richard   Jennifer & Richard EmptyVas. Aug. 14, 2016 12:33 am





     

                     

Richard & Jennifer


Music: Chandelier || Word: 269
Bár nem épp kellemes az első találkozásunk emléke Richarddal, ez egyáltalán nem az ő hibája. Sőt, tőle kifejezetten jó fej dolog volt, hogy eljött értünk az éjszaka közepén és valamelyest még a barátnőnket is felvidította. Már amennyire a helyzet ezt lehetővé tette. Tényleg nagy szemétség volt, amit az a srác megtett vele. Nem is csodálom, hogy szegény annyira kiborult. Hosszú időbe telt, mire feldolgozta a dolgot, hiába álltunk ott mellette mi is. Undorító kis féreg volt az a pasi. Nem is érdemelte meg a barátnőmet.
- Akkor a legjobb helyen jársz. Tessék, ezen minden szükséged információt megtalálsz - szélesen rámosolygok és felé nyújtok egyet a kezemben tartott szórólapok közül. Örülök, hogy tudok neki segíteni, még ha ez nem is nagy dolog és meg sem közelíti azt, amit értem tett. Lévén nekem éppen ez itt a feladatom. Kedvesen ránevetek a megjegyzésére. Tudtam róla, hogy tanár, ez nem lep meg, az autóút alatt mindez kiderült. Azt is el tudom képzelni, hogy stílusából adódóan kedveljék a diákok, de azért nem lehet egyszerű neki sem. Egyszerre tekintélyt parancsolónak és jó arcnak is lenni. Minden elismerésem, én biztosan nem boldogulnék el egy osztálynyi tinédzserrel.
- Persze, minden a legnagyobb rendben. Mint láthatod, éppen önkénteskedem itt. És veled? - kedvesen, formálisan viszonozom az érdeklődést, miután válaszolok, mivel nem tudom, mi mást is tehetnék. Bár pár órát egy autóban összezárva töltöttem vele és az egyik legjobb barátnőm bátyja, nem ismerem azért annyira. Csak annyi, hogy szimpatikus embernek tűnt elsőre. De ez még hirtelen nagy, bensőséges beszélgetésekhez aligha alap, ezt beláthatja bárki. Mindegy, jelenleg nincs más dolgom, így még akár egy jót is beszélgethetünk. Vagy ki tudja.


Message: Bocsi a késésért!
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jennifer & Richard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer & Richard   Jennifer & Richard Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jennifer & Richard
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jennifer Linwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Chicago :: Egyetem-
Ugrás: