KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Brandon keresi Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Brandon keresi Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Brandon keresi Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Brandon keresi Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Brandon keresi Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Brandon keresi Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Brandon keresi Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Brandon keresi Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Brandon keresi Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Brandon keresi Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Brandon keresi Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Brandon keresi Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Brandon keresi Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Brandon keresi Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Brandon keresi Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Brandon keresi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brandon Matthews

Brandon Matthews

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Csillagjegy : Mérleg
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Good question
Karakterlap : my f*cking life
Brandon keresi Tumblr_ncp0v2SWo31qb11hlo1_500
Zene : Hope the wound heals but it never does
Brandon keresi Fe6d2280-fe58-0132-f435-0e18518aac2f
who's gonna love you like me?

Brandon keresi Empty
TémanyitásTárgy: Brandon keresi   Brandon keresi EmptyPént. Jún. 17, 2016 9:12 pm




Név: Devon + Vezetéknév

Nem: férfi

Kor: 21-26

Lakhely: Chicago

Csoport: Középosztály /
Munkásosztály /
Egyetemista

Foglalkozás: amit szeretnél



Jellemzők: Devon az én hálótársam, ha nevezhetem így, mert az igazat megvallva fogalmam sincs, hogy minek kellene neveznem őt. Sosem voltunk igazán barátok, sőt, az első találkozásunk sem volt túl kedves, de már akkor igazából ismertelek. Látásból, de nem kedveltelek, utáltalak, olyan arrogánsnak és erőszakosnak tűntél, ez pedig nem tetszett nekem. Amikor beállítottál hozzám, majdnem lecsaptalak egy baseball ütővel, mert nem tudtam ki vagy és mit akarsz, aztán pillanatok múlva ruha nélkül kötöttünk ki az ágyamban. Meghatározó élmény volt a számomra, és még a bátyám is ránk nyitott. Nem tudom megmondani, hogy mi van köztünk, de fáj azt mondani, hogy nem kezdelek megszeretni, azzal a furcsa stílusoddal együtt. Kezdem azt hinni, hogy a dögölj meg, nálad egyenlő a szeretlekkel, annyiszor mondod, mint ahányszor én mondanám, hogy szeretlek. De nem teszem meg, nem is fogom, mert tudom mit váltana ki belőled, elveszíteni pedig nem akarom azt, ami kettőnk közt van. Ezt megérted, ugye?

Nem szeretnék semmit sem megszabni, ami itt nincs leírva, vagy az et-mben, hiszen ott találhatóak részletek róla. Jellemre nem egy anyámasszony katonáját szeretnék, meg nem is egy érzelmetlen embert, de egyébként úgy alakítja aki elviszi, ahogy szeretné. Kor, csoport, és foglalkozás választható, ahogy a vezetéknév is, csak a keresztnevet szeretném megtartani, mert ezt használtam eddig, de ha ez az ellenérv akkor változtatható. A pb alkudható, a közös képek miatt gondoltam rá, és mert szerintem illik hozzá ez a történet szál. Ha megérkeztél dobj egy üzenetet, én nagyon várlak, és ha kérdésed van, akkor is írj, állok rendelkezésedre:3



Playby: Noel Fisher



Státusz: vitték *-*







Név: Michael Matthews

Nem: férfi

Kor: 25

Lakhely: Chicago

Csoport: Egyetemista

Foglalkozás: diák,
amellett amilyen
munkát csak szeretnél



Jellemzők: A bátyám vagy, az egyetlen olyan rokonom, akit kedvelek. Az apád tudod ki, anyánk rá emlékezett, és ezért meg is szokott látogatni téged, és gyerektartást is kapsz tőle. Csak azóta kerül hozzád, amióta nagykorú vagy, addig anyánk lenyúlta, és piát vett belőle, meg cigit, amit pedig mi vettünk el tőle, nekünk is legyen már valami jó, az ő rossz szokásaiból. Te tudod, hogy meleg vagyok, anyáék nem, pedig én nem titkolom annyira, mint mások, hiszen mit segít az bárkin is, ha én befogom a számat? Rajtam segítene, nem vernének meg annyiszor, neked meg nem kellene kirángatnod engem a bajból, pedig tudok magamra vigyázni. De te vagy a nagy és erős nőcsábász bátyó, aki nem hagy magamra a bajban, pont ezért halasztottál az egyetemmel is, hogy egyszerre kezdjünk neki, akkor is, ha máshova jársz.

Nála sem kötnék meg ezeken kívül semmit, a neve szeretném, ha maradna, az apja nem akarta a nevére venni, így kapta az anyja vezetéknevét. Pb nincs feltüntetve, mert igazából bárki lehet, aki ebbe a korosztályba belefér, és rugalmas személy vagyok, így nagyjából bármiben meg tudunk egyezni, a megalkotójával. Az et-mben róla is vannak még információk, de ugyanúgy fel lehet keresni pömö-ben. Nagyon várom a bátyám *-*



Playby: akit szeretnél egyeztetés mellett



Státusz: vitték őt is *----*
Vissza az elejére Go down
 
Brandon keresi
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack keresi...
» Rhys keresi...
» W. Brandon Matthews
» Brandon & Jack
» Trent keresi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek :: Keresett karakterek-
Ugrás: