KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Michael Matthews Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Michael Matthews Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Michael Matthews Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Michael Matthews Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Michael Matthews Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Michael Matthews Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Michael Matthews Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Michael Matthews Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Michael Matthews Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Michael Matthews Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Michael Matthews Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Michael Matthews Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Michael Matthews Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Michael Matthews Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Michael Matthews Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Michael Matthews

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Michael Matthews

Michael Matthews

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Kor : 33
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Szingli ;)
Foglalkozás : Pultos
Karakterlap : Michael Matthews Tumblr_mmnpvs91KE1rijbg1o1_500
Zene : Michael Matthews Giphy

Michael Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Michael Matthews   Michael Matthews EmptyKedd Júl. 05, 2016 8:35 pm

Michael Matthews (16)





Mitchael Matthews

Mike



"A szex szerelem nélkül csak üres szenvedély. Viszont az üres szenvedélyek között az egyik legjobb."


Férfi
25


1991. január 15.
Chicago


Pultos
Szingli



Ami szerethető bennem

Pozitív tulajdonság? Abból van egy pár, szóval itt ülhetnénk évekig, de gondolom senkinek nincs kedve, ezért csak egy párat említenék meg. Jó a humorom. Jó vicceket tudok mondani és mások vicceit is megértem és nevetek rajtuk. Jó hallgatóság vagyok, de inkább dumálni szeretek, mint hallgatni. Meghallgatok másokat is, de ha nagyon unalmas a téma, amiről beszél akkor hamar belevágok és elkezdek beszélni valami érdekesről, amit már nehezen hagyok abba. Kitartó vagyok, ráadásul nem is kicsit. Nem kamuzok, tényleg. Ezt könnyen be is lehet bizonyítani, egyszerűen csak nézz rám. Sok munka kellett, ahhoz hogy ilyen jó testem legyen. Csak az igazán kitartó emberek tudják ezt elérni. Nagyon jó testvér vagyok. Legalábbis én úgy veszem észre, hogy jól bánok Brandyvel. Már kiskorában is sokat foglalkoztam vele, nagyobb korába megvédtem a szekálóktól. Vagyis csak próbáltam megvédeni, de nem mindig sikerült, olyankor utólag vertem be a hülye szekálók képét. Nem volt nehéz, mert a verekedéshez is jól értek. Ez van, ha a város sikátoros szélén nősz fel. Az utcai bunyó minden trükkjét kitanultam. A sok verekedésnek és a lusta anyámnak köszönhetően az elsősegélyhez is egész jól értek. Minden újonnan szerzett sebemet egyből lefotóztam, hogy meglegyen emlékbe. Nem tudom miért csináltam, de élveztem. Később rájöttem, hogy nem csak a sebeket szeretem fotózni, hanem minden mást is, szóval a fotózás egyfajta hobbimmá vált. A fényképész tehetségem felfedezése után rájöttem, hogy remek bulikat tudok szervezni. Anyám szerencsémre leszarta, hogy bulit tartok a házban, szóval ezzel sose volt gond. Mindenki dicsérte a partijaimat, szóval elkezdtem egyre jobban beleásni magam a szervezés világába és szerencsére tovább tudtam tanulni rendezvényszervezőnek.



Ami zavar bennem másokat

Ilyen nincs. Na jó talán még is van. Enyhén beképzelt vagyok, de ez szerintem nem negatív, mert ha van mire akkor miért ne? A másik, ami sokak szerint negatív, hogy igen nagy nőcsábász vagyok. Nem érdekelnek a lányok érzéseik. Felviszem magamhoz őket, játszadozok velük, aztán elküldöm őket. Van mikor én megyek fel a lányhoz, az annyival jobb, hogy nem kell elzavarni, hanem csak simán lelépek. Igazából nem nagyon érdekel, hogy mi van velük a kis kalandozásunk után. Nekem csak az a lényeg, hogy jól nézzenek ki és ne legyen pasijuk. Ha ez a kettő megvan akkor tuti a szórakozás. Elég nagy hazudozó vagyok és jól is megy. Nehezen tudnak átlátni rajtam. Igazából csak azok tudnak rájönni, hogy mikor hazudok, akik nagyon közelről ismernek. Nem sok ilyen van, de aki a legeslegközelebb áll hozzám az az öcsém, Brandy.


Életem története


2016.07.05.
Épp egy dögös vörös csaj tekerte a derekam köré a lábait, én pedig a formás hátsójába markolva tartom, hogy ne essen le, és úgy csókolózunk. Amíg én az ebédlőasztalra rakom, addig ő megszabadít a pólómtól. Hátra döntöm az asztalon és felé mászok én is, közben az ajkaink újra csatlakoznak... állj, állj, állj! Gondolom most nem arra vagytok kíváncsiak, hogy hogyan fogom megdugni a csajt, szóval ugorjunk egy kicsit vissza az időben.
20001. 09. 01.
Nem mentem be suliba. Olyan rövid volt a nyár és még semmi kedvem nem volt bemenni, szóval nem mentem. Nem is nagyon érdekelte anyámat, hogy bemegyek-e vagy nem. Tehát nem mentem be és a suli közelébe mászkálgattam, mert semmi kedvem nem volt haza menni, nehogy megint meglássam anyát az egyik vendégével. Lehet jobban jártam volna azzal az élménnyel, mint amit a suli melletti játszótéren éltem át.
- Szia Mike. - mosolyogva lépett hozzám oda egy felnőtt férfi, aki ijesztően hasonlított rám.
- Ki maga? - néztem rá szúrós tekintettel. Már kis srácként is kemény legény voltam és nem féltem az idegenektől.
- Nagyon sajnálom, amit veled és az anyámmal tettem. - leült mellém a padra, ami a játszótér szélén volt. Értetlen fejjel néztem rá és végre kinyögte.
- Mike, én vagyok az apád. - ennél a pillanatnál úgy éreztem magam, mintha a Star Warsban lettem volna. Nem akartam találkozni az apámmal. Sokkal jobb lett volna, ha sose tudom meg, hogy ki az. Felálltam a padról és hazarohantam. Nem akartam beszélgetni vele, sőt semmit nem akartam vele.
2005. január 15.
Ekkor volt az első buli, amit én szerveztem. Lehet, hogy gáz volt, hogy a saját szülinapi bulimat rendeztem meg, de nem érdekelt. Mindenki élvezte, mert volt sok pia, nők, zene és kaja. Azelőtt egyik osztálytársam se volt ilyen buliban szerintem. Ez volt az utolsó évünk a suliban, mert már végzősök voltunk. Egyikünk se várta a középsülit, szóval ez a buli segített elfelejteni velünk ezt a dolgot. Olyanok is lerészegedtek, akikről sose gondoltam volna. Ott álltam a lépcső tetején és néztem a bulizó tömeget, mikor megláttam a suli legcsinosabb, de legvisszahúzódóbb csaját az egyik sarokban álldogálni. Nem beszélgetett senkivel. Úgy éreztem, hogy ideje bedobni magam. Lerohantam a lépcsőn és odaálltam a lány elé.
- Szia Zoey. Te miért nem bulizol a többiekkel? És nem láttam, hogy ittál volna, szóval hajrá. - először ellenkezett nekem, de noszogattam egy darabig és végül sikerült elérnem, hogy igyon. Rá is kapott az italra egész gyorsan. Természetesen a végén a szobám ajtajánál kötöttünk ki csókolózva. Behúztam a szobámba és rádőltem vele az ágyamra.
- Biztos hogy akarod? - néztem rá komolyan, amint elszakadtunk egymástól pár másodpercre. Ő csak bólintott és folytattuk a dolgunkat. Felé másztam és levettük egymás felsőjét, majd elkezdtem csókolgatni a nyakát és haladtam lefelé egészen a..... ajajaj! Megint a szexnél kötöttünk ki. Miért lyukadok ki mindig itt? Látszik, hogy ez az egyik fő tényezője az életemnek. Na ugorjunk egy kicsit előre...
2007. 09. 18-19.
Öcsém megint szomorúan jött haza az iskolából. Természetesen elkezdtem faggatni, hogy mi a baj és először nem mondta ki konkrétan, de végül kiderült. Szekálták a suliban és nem is akármiért... elárulta, hogy ő igazából a fiúkhoz vonzódik. Nem tudtam, hogyan reagáljak erre a dologra. Nem örültem neki, de nem utáltam meg, mert igazából sose volt bajom a melegekkel. Volt meleg haverom, szóval tudtam, hogy nem könnyű nekik. Próbálgattam vigasztalni az öcsémet, de valamiért nem ment, nem tudtam úgy ránézni, mint azelőtt. Azon az este sokat gondolkodtam és rájöttem, hogy engem nem érdekel, hogy melyik nemhez vonzódik az öcsém, ő akkor is az én testvérem és nem bánthatja senki. Másnap suli után megvártam a két bunkól, akik cikizték a testvérem.
- Szevasztok barmok! Tudjátok ki vagyok? - szélesre tárt karokkal álltam meg a két srác előtt. Nem néztek ki gyengébbnek, de erősebbnek sem.
- Brandon bátyja. - szúrós szemmel néztem rájuk és azonnal behúztam az egyiknek, aki a földre került. A másik segített neki felállni és ketten támadtak rám. Az egyik lefogott a másik meg elkezdet verni, ahol csak ért. Nem tartott tovább fél percnél, ugyanis gyengébb volt a srác aki lefogott és könnyen kiszabadultam. Az előttem lévőt gyomron rúgtam, utána pedig gyorsan hátra fordultam és behúztam a másik srácnak is. Mind a ketten a földön feküdtek és mind a kettő vérzett.
- Így szórakozzatok a Matthews fivérekkel. - üvöltöttem rájuk és leköptem őket. Senki nem szórakozhat az öcsémmel.
2011. 01. 01.
Új év első napja volt és mi fogadott otthon? Hát még szép, hogy anyám fetrengett az udvaron meztelenül.
- Te már megint részeg vagy? Milyen anya vagy te? - lehajoltam hozzá, de már ott aludt a saját hányásában. Hogy nevezheti egy ilyen nő anyának magát? Hala az edzettségemnek, könnyen felemeltem és bevittem a lakásba, de akkor megjelent a mostoha apám.
-Te mit csinálsz az én nőmmel?!- látszott, hogy ő is részeg.
- Épp hazahozom, ha már te hagytad, hogy kint feküdjön a hidegben. - mondtam neki flegmán és letettem az anyám.
- Te ne nyúlkálj a nőmhöz! - üvöltött és behúzott nekem. Így akarja bevágni magát a mostohafiánál? Elég szar módszer.
- Na jó... elegem van belőled. - én is behúztam neki, mivel egy kövér, alkoholista disznó, szóval nem nagy ereje van, de nekem igen, szóval földre is került. Ki akartam tölteni rajta az összes felgyülemlett feszültséget, szóval megragadtam a pólójánál és talpra állítottam.
- Ennyit bírsz? - gyomron térdeltem és ismét behúztam az arcába. Annyira utáltam őt mindig is. Megérdemelte már. Hogy szedhetett össze ilyet az anyám? Tőle minden kitelik, szóval nem csoda.
2016. 01. 05.
Fárasztó edzés után alig vártam, hogy hazaérjek és aludjak egyet. Hirtelen nyitottam be a szobámba, mert már az ágyamon akartam feküdni, de ekkor olyat láttam, amit nem kellett volna. Brandy és egy másik srác épp azt csinálták. Láttam ahogy az öcsém fehér seggét és a... áhh fúj. Kimentem a szobából és becsuktam az ajtót. Pár másodperc múlva kijött Brandon is egy szál boxerben.
- Bratyó...- kezdte a mondandóját.
- Ne bratyózzál nekem tesó! Megmondtam, hogy előttem ne buziskodj. Ez beleégett a retinámba. - elkezdtem dörzsölgetni a szemem. Mikor abbahagytam a dörzsölgetést, akkor pont lefelé néztem és megláttam a boxerét, meg a...
- Fúj bazdmeg! - gyorsan eltakartam a szemem.
- Megvárhattad volna míg lecsillapodik a kicsi Brandy! - akaratom ellenére picit elnevettem magam. Igen érdekes tesós helyzet volt.      


Ha tükörbe nézek

Képzeld el a leghelyesebb pasit, akit csak el tudsz képzelni. Na látod én nála is helyesebb vagyok. Haladjunk fentről lefelé. Az első a hajam. A mogyoróbarna, dús hajam, amibe szex közben imádnak beletúrni a csajok, na meg természetesen én is gyakran turkálok benne. Nem nagyon változtatom az alakját, mert olyan tökéletes, hogy sose megy ki a divatból. Ha lejjebb haladsz, akkor meglátod a tökéletes szememet, ami kék színű. A barna haj és a kék szem eszméletlenül jól néz ki együtt. A fogaim vakító fehérek és szép egyenesen állnak és ehhez nem kellett külső beavatkozás, mert anyám tuti nem vett volna fogszabályzót. Szerencsémre alapból ilyen tökéletes fogaim vannak. A lányok imádják, mikor úgy mosolygok, hogy éppen hogy csak megvillantom a fogamat. Ha az egész arcomat összességében nézzük, akkor látszik, hogy nagyon helyes, férfias arcom van. Általában hagyom, hogy jó borostás legyen az arcom, mert ha teljesen csupasz, akkor úgy nézek ki, mint egy tini. Nyaktól lefelé is tökéletes vagyok. Minden izmom ki van dolgozva, nem is kicsit. Még pólón keresztül is látni, hogy izmos vagyok, na de ha leveszem, akkor bugyi nem marad szárazon.


Családom

Édesapám
Troy Kenton, az ember akit teljes szívemből gyűlölök. Jó megértem, hogy neki nem kellett gyerek, csak kanos volt, meg el volt eresztve anyagilag és akkor kipróbált egy kurvát, akit történetesen az anyám volt, pedig nem kellett volna neki fizetnie szexért, elvégre az apám és rá hasonlítok, szóval ő is megkapott volna bárkit, de neki pont egy pénzért dugható nő kellett. Sikerült felcsinálnia az anyámat ( még szerencse, hogy nem ő volt, aki felvilágosított, mert már akkor sok kis Mike szaladgálna a világon) és utána le se szarta a fejemet. Na jó ez nem teljesen igaz. Troy egy fokkal rendesebb, mint Brandon apja, mert fizet gyerektartást, sőt párszor el is jön meglátogatni, de mindig elzavarom.


Édesanyám
Maria Matthews. Őt se nagyon kedvelem. Folyton iszik, dohányzik és idegen férfiakkal dug pénzért. Értem én, hogy nem volt képes elvégezni valami rendes iskolát, de könyörgöm, van jobb állás is. Nálam megbukott, mint anya. Nem ért a gyerekekhez, nagyon nem. Barndyt is nekem kellett nevelni, több-kevesebb sikerrel, de tuti szülősebben viselkedtem, mint az az alkoholista. Még elvárja, hogy én és az öcsém tartsuk el. Mit képzel magáról? Én pénzt az ő kezébe nem adtam, nem adok és nem is fogok adni. Bevásárolok kaját meg használati cikkeket, de nem fogom odaadni neki a nehezen megszerzett pénzemet, amiért rengeteget dolgozok, hogy utána piát vegyen belőle.


Öcsém
William Brandon Matthews, az én homi kisöcsém. Imádom! Neki nem nagyon hangoztatom így, de őt kedvelem a világon a legjobban. Bármit megtennék érte, sőt meg is teszek. Bármi áron megvédem és mindenben segítek neki. Tudja, hogy nekem kiöntheti a lelkét, mert neki még a nyálas lelki dolgait is szívesen meghallgatom és próbálok segíteni. Mindent elmondok neki és úgy érzem, hogy ő is nekem. Picit kiakadtam, mikor kiderült, hogy más, mint én, de ő az egyetlen igazi családtagom és úgy szeretem ahogy van. Természetesen sokszor heccelem, igazi nagy tesó módjára, de szeretem és tudom, hogy ő is.




Apróságok

Félelmeim
A magányt és az, hogy az öcsémmel megszakad a kapcsolatom valamiért. Sose akarom elveszíteni őt.


Álmaim
Végre befejezni az iskolát és munkához látni, meg elköltözni a hülye anyámtól.


Ami motivál
Az öcsém, ő motivál engem a legjobban, mert mindent érte teszek. Dolgozni se az az idióta anyám miatt kezdtem el, hanem azért, hogy Brandynek legyen mit ennie.


Ami kizökkent
A csajok. Bármit csinálok és eljön előttem egy jó csaj, akkor egyből abbahagyom és megyek a formás hátsó után.


Kedvenceim
Első helyen feltétel nélkül az öcsém áll. Mögötte pedig szorosan a csajok állnak.



Az otthonom
Egy putri. Jó nagy és szép lehetett régen, de az anyám leamortizálta. Tele van üres sörös üvegekkel az egész. Valakinek rendet kéne rakni és annyiszor elhatározom, hogy megteszem, de a fenébe... én férfi vagyok, utálok rendet rakni.


Munkahelyem
Egy nightclubban vagyok mixer és ha picit többet iszok munkaidő közben, akkor a főnök beszervez táncosfiúnak is.



Zac Efron

Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Michael Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Matthews   Michael Matthews EmptySzer. Júl. 06, 2016 5:46 pm




Elfogadva





Michael a könnyűvérű nők álma, a testvére tökéletes bátyja és a leendő egyik legjobb rendezvényszervező. Kell ennél több, hogy boldog élete legyen? Erre valószínűleg csak ő tudja a választ, de ahogy elnéztem, igazán annak tartja magát néhány becsúszó hiba ellenére is. Csak vigyázzon, hogy továbbra se égesse meg magát, néhány lány nagyon tüzes tud lenni.
Elfogadlak, nincs más dolgod hátra, csak hogy playby-t foglalj és meghirdesd keresettjeidet!






Vissza az elejére Go down
 
Michael Matthews
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» W. Brandon Matthews
» Matthews tesók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek :: Egyetemista-
Ugrás: