KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Richard & Fiona Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Richard & Fiona Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Richard & Fiona Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Richard & Fiona Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Richard & Fiona Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Richard & Fiona Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Richard & Fiona Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Richard & Fiona Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Richard & Fiona Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Richard & Fiona Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Richard & Fiona Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Richard & Fiona Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Richard & Fiona Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Richard & Fiona Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Richard & Fiona Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Richard & Fiona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 8:28 pm


Richard & Fiona

Késő este volt, pontosabban már inkább éjszaka, amikor elindultam hazafelé. És igazából nem is hazafelé mentem, hanem Jackhez. Mindegy. Egy egyetemi projekten dolgoztam, sokáig bent maradtam az egyik professzorral gyakorolni, majd tovább bent is maradtam, miután ő elment. Úgy akkor döntöttem úgy, hogy ezt jobb lenne inkább holnap folytatni, amikor összemosódtak előttem a festékek színei. Hajlamos voltam túlerőltetni magamat és addig nem abbahagyni valamit, hogy már a saját fizikai tűrőképességem kényszerített rá. Általában nem vettem észre, amikor elkezdtem fáradni, csak ilyenkor, amikor már határozott tünetei voltak a kimerültségnek.
Mindent szépen összepakoltam, csak a vásznat hagytam ott, elzárva, a táskámba bedobáltam a festékes tubusokat és tégelyeket, az ecseteket és minden mást, amit még a saját eszközeim közül használtam, aztán elindultam hazafelé. Csak a buszmegállóban vettem észre, hogy annyira sikerült elszórakoznom az időt, hogy az utolsó buszom is elment már. Taxira nem volt pénzem, amúgy is egy vagyonba került, így maradt a gyaloglás. Jack is már idegbeteg lehet, hogy hol vagyok, nem mondtam neki, hogy eddig ki fogok maradni. A telefonomat nem volt kedvem előhalászni a táskám legaljáról.
Bedugtam a fülhallgatómat, üvöltött a fülemben a "Sing it for the boys | Sing it for the girls", ahogy hazafelé sétáltam. Soha nem fogok megérkezni, a város másik végére kellett átsétálnom, de ez most valamilyen megmagyarázhatatlan okból nem zavart. Persze szerettem sétálni, csak ilyenkor nem volt éppen a legbiztonságosabb.
Egy teljesen kihalt utcában gyalogoltam a tópart mellett, amikor egy autó világító lámpáit szúrtam ki, valaki pedig ott matatott a csomagtartó környékén. Nem foglalkoztam vele, nem igazán érdekelt, ki az, de amikor közelbb értem, rájöttem, hogy hoppá, ismerem az illetőt.
- Tanár úr? -torpantam meg, nagyokat pislogva. Sok mindenre számítottam, de erre speciel nem.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 10:00 pm


Fiona & Richard
Már harmadik hete figyeltem meg a férfit, aki az egyik közeli kocsmában töltötte szinte minden éjszakáját. Az utcán lettem szemtanúja, ahogy üvöltött a feleségével és tarkón vágta a kisfiát. Ennyi alapján nem tudtam még eldönteni, hogy halált érdemel-e vagy sem. Amikor csak időt tudtam rá szakítani, követtem őt. Szemmel kísértem minden mozdulatát; ahogyan másokkal bánt, ahogyan eltöltötte az idejét, ahogy hazament. Láttam a ház kivilágított, koszos ablakán keresztül, ahogy kezet emel a nőre, vagy ahogyan erőszakosan rángatta a rendezetlen kertben játszó gyereket. Egy utolsó, értéktelen disznó volt.
Azt mondtam Keegannek, hogy a régi gimis barátaim hívtak meg sörözni, ezért leszek távol egész éjszaka. Természetesen erről szó sem volt, már hónapok óta nem láttam senkit a régi baráti körömből, és ami azt illeti, nem is igazán hiányoztak. Nem érdekeltek, ahogyan régen sem foglalkoztattak igazán. Voltak, mert kellettek a normális emberi álcámhoz, de ennyi.
Minden problémamentesen zajlott. A férfit leütöttem, majd elhurcoltam egy közeli kihalt parkolóházba. Miután elvégeztem, amit el kellett, minden belepakoltam egy nagy zsákba, amit elcipeltem a közelben parkoló autómig. Nem hajtottam be a lezárt területre, túl feltűnő lett volna, még a zsáknál is jobban. Alig jártak errefelé, nem volt nehéz észrevétlenül elcipelnem a bájos kis csomagot az autómig. Ilyenkor azért mindig bántam, hogy nem nőttem nagyobbra és izmosabbra, ugyanis rendesen megizzasztott, amíg a nagydarab fickó maradványait eljuttattam a csomagtartómig. Éppen behajítottam a zacskó mellé a késekkel teli táskát, amikor meghallottam egy hangot a hátam mögül. A megszólításra összerezzentem, reflexből lecsaptam a csomagtartó tetejét és a hang forrása felé fordultam.
Kellett egy-két másodperc, amíg rendeztem a vonásaimat, barátságos mosolyt varázsoltam az arcomra. Belülről viszont elfogott a rémület, noha kizárt volt, hogy a velem szemben álló Fiona bármit is látott volna. Arról mindig gondoskodtam, hogy a csomagok tartalma sose lehessen nyilvánvaló.
- Fiona? Hát te meg mit csinálsz ilyen későn egy ilyen környéken? - A hangom a tőlem megszokott vidámságot tükrözte, de ezúttal nem szólt olyan természetesen, mint máskor. Háttal a kocsinak támaszkodtam, már-már ezzel is óvva a csomagtartót, pontosabban azt, ami benne lapult. - Nem gondoltam volna, hogy itt és ilyenkor találkozunk majd újra...
Nyugalom, Richard, nem történt semmi. Legyél természetes. Legyél normális. Ez csak egy kislány, akit tanítottál, semmi rosszat nem feltételezne rólad. Nyugalom.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 10:36 pm


Richard & Fiona

Olyan hirtelen csapta le a csomagtartó tetejét, hogy még én is megugrottam ijedtemben. Úgy fest, kölcsönösen a frászt hoztuk egymásra, másnak nem tudtam betudni a túlságosan is gyors reakcióját. Persze az én hibám volt, elég váratlanul rontottam rá. Ilyen sötétben és ekkora csendben senki sem számított volna egy ismerős felbukkanására, pláne nem egy ilyen lehetetlen környéken.
- Bocsánat, nem akartam megijeszteni -mosolyodtam el engesztelően. Tényleg nem állt szándékomban megijeszteni, én nem leltem ebben örömömet.
Körbenéztem, mintha valahol varázslatos módon láthatnékgy kivilágított faliórát, ami megmondja nekem, hogy hány óra van. Ugyanis fogalmam sem volt. Azt tudtam, hogy valószínűleg nagyon késő van, de hogy mennyire nagyon, azt nem tudtam.
- Az egyetemen voltam, dolgoztam. -Megvontam a vállam. -Kicsit elszaladt az idő, lekéstem az összes buszt, taxira meg nincsen pénzem. Úgyhogy sétálok, és pont erre kell mennem.
Közben kihúztam a fülhallgatót az iPodból, ami amúgy egy őskövület volt, de erre még pont haszálható. Szépen feltekertem, aztá elrejtettem a pulcsim - jó, Jack pulcsija - kenguruzsebébe. Most nincsen rá szükségem. Utáltam, ha valaki így zenét hallgatott, miközben mással beszélt.
- Hát én sem éppen erre számítottam -mosolyogtam. -Gondoltam, majd hetven évesen egy osztálytalálozón fogunk találkozni és versenyezhetünk, hogy kinek maradt több foga. -Szerintem nagyon viccesen hangzott. Látszik, hogy feldobott a festés, és hogy nagyon fáradt voltam.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 11:29 pm


Fiona & Richard
Nem igazán ijedtem meg semmitől. Sosem voltam egy rémüldözős fajta, gyerekként sem. Eltekintve attól az időszaktól, amit közvetlenül a szüleim elvesztése után éltem át, állítólag akkoriban elég volt valakinek hangosabban beszélnie és már halálra rémültem. Valószínűleg ez érthető volt annak a tekintetében, ami velem történt. Viszont amíg más gyerekek elsírták magukat, ha valaki elesett vagy ne adj isten ők maguk sérültek meg, addig én érdeklődve szemléltem a sebeket és a vért. A rémtörténetek untattak, nem féltem a szörnyektől és más ostobaságoktól, sokkal csúnyábbat is láttam már annál. Viszont ez a hirtelen szituáció még így huszonkilenc évesen is a frászt hozta rám.
- Semmi baj, csak tényleg nem számítottam senkire - ráztam meg a fejem.
Ha nem éreztem volna magam ennyire kellemetlenül, most valószínűleg magamban jót nevettem volna a szituáció abszurditásán. Amit mondott, az éppen úgy hangzott, mint egy krimitörténet eleje, ahol a naiv fiatal lányt elrabolják vagy megölik hazafelé menet. És ezt pont én találtam aggasztónak, amikor akár én is lehettem volna az az illető. Már ha nem éltem volna szigorú szabályok szerint. Ártatlanokat nem bántottam, és Fiona egyértelműen az volt. Nem úgy, mint a csomagtartóban lapuló férfi.
- Nem kéne ilyenkor egyedül mászkálnod, különösen nem ezen a környéken. Elég csúnya dolgokat lehet hallani. - Mint például azt, hogy egy negyvenkét éves pasasnak nyoma veszett és soha többé nem került elő. Pedig nem lett volna nehéz előkeríteni. Csak egy kis idő kérdése és darabokban fog pihenni a Michigan-tó alján. De ezt rajtam és a kis noteszemen kívül nem tudhatta senki sem. A gondolatra azonnal kitapintottam a pulóverem zsebébe rejtett kicsi füzetet, abban őriztem a kézzelfogható emlékeit ezeknek a gyilkosságoknak. Ma este is egy újabb kidolgozott rajzzal és számkombinációval bővült. Sosem írtam neveket, csakis számokat és megfejthetetlen rövidítéseket. Elég volt, ha én be tudtam azonosítani, hogy kiket ábrázolnak. Ha esetleg más kezébe került volna, nem kockáztathattam meg, hogy lebukjak. - Biztos csak gyalog tudsz hazajutni?
Talán az apa szólt belőlem, talán csak túl jól ismertem, mire képesek az éjszaka sötétjében várakozó emberek. Ki tudja.
- Túl optimista vagy. Miből gondolod, hogy én akkor még élni fogok? A te osztályod mondta mindig, hogy "Richie bá, tudjuk ám, hogy minden szünetben kilóg rágyújtani, nehogy ez vigye el a végén"... Azért remélem nem lesz igazatok. - Annyit nem szívtam, hogy ettől kelljen tartanom.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyKedd Jún. 21, 2016 12:37 am


Richard & Fiona

Ciki, nem ciki, én hatalmas beszari voltam világéletemben, de főként kisgyerekként. Nagyon könnyen meg lehetett ijeszteni és sokat is sírtam, amikor az osztálytársaim rémisztgettek. Ebből mostanra azért kinőttem, szerencsére, de például ha a buszon egy ijesztő fickót láttam, aki akár csak véletlenül is rám nézett, azonnal leszálltam. Horrorfilmeket éppen ezért nem néztem még soha életemben, szerintem soha többet nem aludtam volna utána.
- Hát azt elhiszem, én sem gondoltam volna, hogy összefutok bárkivel is.
Valóban elég krimibe illő jelenet volt. A fiatal lány, aki egyedül sétál hazafelé az éjszaka közepén, a kihalt utca... Minden klappolt. Már csak a gonosz sorozatgyilkos kellett, akinek a karmai közül aztán az epizód végén az FBI hősies ügynökei kiszabadítják. Milyen izgalmas és romantikus, pláne ha utána még egy szerelmi szál is kialakul a lány és a jóképű ügynök között, akinek olyan állkapcsa van, hogy azzal gyémántot lehet csiszolni.
- Elég kevés az esélye annak, hogy pont engem találna meg magának valaki. -Mondjuk attól még volt rá esély, hiába kevés, de ezt még a gondolataim közül is kitöröltem. Nem volt kedvem félni. -Jobbat nem tudok. Busz nincsen, én meg le vagyok égve. Egy kis séta amúgy sem árt, habár mire hazaérek, lehet átkozni fogom magam érte. Nem éppen két utcányira van innen. De mindegy. -Ismét vállat vontam.
Az emlékre elmosolyodtam. Nem a kretén osztálytársaim miatt, hanem miatta. Mindig nagyon frappáns válaszai voltak.
- Igaz is, már elfelejtettem. Nem baj, akkor majd a hamvait magunkkal visszük az osztálytalálkozóra. Na jó, ez túl morbid volt...


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyKedd Jún. 21, 2016 5:43 pm


Fiona & Richard
Jobbnak láttam nem közölni vele, hogy de, nagyon is sok esély van arra, hogy éppen őt szúrja ki magának egy beteg állat. Nem feltétlenül egy sorozatgyilkos, egy utcára elég belőlük egy is: azaz én. De elég lett volna egy részeg pasi, egy erőszaktevő vagy csak valaki, aki ki akarja őt rabolni... És valószínűleg a felsoroltak közül bármelyik örömmel csapott volna le egy csinos fiatal lányra.
- Ennyit meg végképp nem kéne egyedül sétálnod... - Egyre és egyre kellemetlenebbül éreztem magam. A leglogikusabb döntés az lett volna, ha most rövid úton lerázom őt, aztán elhajtok és végre beledobálom a tóba a bezacskózott darabokat. De a lelkiismeretem maradéka szinte a fülembe sikította, hogy ne hagyjam itt egyedül, különösen akkor, amikor megpillantottam az utca végéről érkező, dülöngélő bagázst. Látszólag nagyon berúgtak, de anélkül sem voltak valami bizalomgerjesztőek. Sőt, lényegében az egész környék nem volt túl bizalomgerjesztő. Pár másodpercig néztem a gyanús társaságot, aztán végül kipréseltem magamból a leghelyénvalóbb mondatot. Nem lesz belőle baj, csak elviszem kocsival, aztán lerendezem a holttestet. Ugyan milyen probléma lehetne belőle? - Inkább elviszlek, egy kis kitérő belefér. Nem aludnék nyugodtan, ha egyedül császkálna az egyik kedvenc volt diákom.
Tényleg kedveltem őt, amíg tanítottam, mindig is kiemelkedett a többi középszerű gyerek közül. Így csak még nehezebb lett volna itt hagynom.
- Még mindig jobb, mintha kiásnátok, nem? - Nem keltett bennem viszolygást egyetlen morbid vicc sem. Érthető módon.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyKedd Jún. 21, 2016 6:15 pm


Richard & Fiona

Biztos nem voltam a legelővigyázatosabb, de nem is gondoltam rá, hogy bárki is megtámadna. Annyira kevés volt rá az esély... Talán szkeptikus voltam a sok film és sorozat miatt. Kár volt, nem kellett volna.
- Szeretek sétálni -vontam meg a vállam. Láttam, hogy a hátam mögé bámul, de pillanatokon belül én is meghallottam a legkevésbé sem barátságos hangokat. Hátrapillantottam és pár másodpercig homlokráncolva néztem az egyre közeledő részeg csapatot. Vettem egy mély levegőt és visszafordultam Richard felé. -Jó, annyira nagyon talán mégsem szeretek sétálni.
Nem mondom, hogy féltem, mert az nem lenne igaz. Annyira nem láttam őket veszélyesnek, erősen kételkedtem benne, hogy egyáltalán megállnak a közelünkben. Amilyen részegnek tűntek, valószínűleg csak eltámolyognak mellettünk és észre sem vesznek. Ez lett volna a legegyszerűbb és a legjobb megoldás, de hát... nem lehet tudni. Mindenesetre nem szívesen sétálgattam volna velük karöltve. Büdösnek tűntek.
- Ugyan, nem akarom feltartani -ráztam meg a fejem. -Biztos siet már haza, nincs erre semmi szükség. -Tényleg, vajon mit csinálhatott itt ennyi ideig? Na mindegy, annyira nem érdekel. Nem is az én dolgom. Azért az simogatta a nem létező egómat, hogy az egyik kedvenc diákja voltam.
- Annál tényleg jobb -nevettem. -De azt szerintem még a törvény is bünteti.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzer. Jún. 22, 2016 2:58 am


Fiona & Richard
Lehettek akár ártalmatlanok, de akár veszélyesek is. Én személy szerint nem használtam volna Fionát kísérleti patkánynak, hogy eldőljön, jelen helyzetben melyik igaz. Nem akartam még egy csapat embert felvenni a "darabokban fogja végezni egy nagy zsákban" listámra.
Siettem haza, de ezen már nem múlt semmi. Szívesen ledőltem volna végre aludni, már annak a gondolata is jó érzéssel töltött el, hogy órákon belül odabújhatok a feleségem mellé és kipihenhetem a fáradságos munkát. De addig még sok dolgom volt, amelyeket nem halogathattam. És úgy tűnik, Fiona érkezésével még több lett.
- Ezen a kis kitérőn már semmi sem múlik - ráztam meg a fejem. - Szívesen elviszlek kocsival. És esküszöm, hogy nem vagyok sem emberrabló szervkereskedő, sem pedig sorozatgyilkos. Az egyetlen perverzióm a rossz jegyek osztása.
Ha nem lett volna ennyire frusztráló a szituáció és nem lettem volna nagyon fáradt, most valószínűleg hangosan nevettem volna a saját morbid viccemen. Így viszont csak egy széles, kissé sötét mosolyra futotta.
- Nem tudom, nem szokásom hullákat kiásni, úgyhogy nem vagyok túl tájékozott az erre vonatkozó törvényekben. De feltétlenül utánanézek majd. - Az elásásukban sokkal jobb voltam.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzer. Jún. 22, 2016 3:51 pm


Richard & Fiona

Komolyan nem akartam a terhére lenni. Mindig is utáltam, amikor mások segítségére volt szükségem, valahogy frusztrált. Sokkal jobban szerettem megállni a saját lábamon és valahogy megoldani magamnak a dolgot. Talán bizalmatlan voltam az emberekkel szemben, de ez nem meglepő azok után, hogy sosem volt velük szerencsém. Csak magamra számíthattam, megtanultam ezzel élni. Ezért nem voltam túl biztos magamban, hogy most elfogadjam-e a felkínált fuvart.
- A rossz jegyek osztásában viszont nagyon jó. Csak engem nem sikerült soha megfognia -mosolyodtam el. Tényleg mindig jó jegyeim voltak biológiából, szerintem soha nem szereztem még hármast sem, nem hogy még annál rosszabbakat is. Na jó, hármas talán becsúszott egy-két alkalommal... -De ha ennyire ragaszkodik hozzá, akkor önnel tartok. De tényleg csak akkor, ha nem jelent nagy gondot.
A kis társaság egyre közelebb ért, én pedig automatikusan távolabb léptem az útnak azon részétől, ahol haladtak. Na jó, talán mégis félek egy kicsit tőlük. Kicsit...


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzer. Jún. 22, 2016 11:48 pm


Fiona & Richard
Tévedett, nem is akartam neki rossz jegyet adni. Hiába állítottam azt, hogy ez a titkos perverzióm, valójában nem leltem túl nagy örömömet az egyesek osztogatásában. De ha valaki rászolgált, minden szívbaj nélkül írtam be neki a karót, ebből sosem csináltam nagy ügyet. Fiona nem tartozott azok közé, akikkel gyakran megesett ilyesmi, sőt, talán egyetlen alkalmat sem tudtam volna felidézni.
- Lehetőséget sem adtál rá. De bevallom őszintén, neked nem is akartam rossz jegyet adni. - Küldtem felé egy elbűvölő mosolyt, azt a fajtát, amely miatt az emberek komolyan elhitték, hogy nálam nagyszerűbb pasassal még életükben nem találkoztak. Pedig ez mekkora hatalmas hazugság volt... - Dehogy jelent gondot. Ezen már igazán nem múlik semmi, úgysem mondtam meg a feleségemnek, pontosan mikor érek haza.
Keegan valószínűleg már aludt, vagy legalábbis reménykedtem benne. Nem hittem volna, hogy akár csak felmerült benne annak a gyanúja, hogy nem a régi jó barátaimmal mentem el sörözni. Akár mehettem is volna. Csak éppen semmi kedvem nem volt sört vedelni és a régi szép időkről beszélgetni ahelyett, hogy végre valahára kihajítom ezt a nyomorultat a tó fenekére... Utána még talán jól is esett volna egy üveggel... Igen, határozottan.
- Merre vigyelek akkor? - nyitottam ki neki az anyósülés felőli ajtót, fél szemmel a mellettünk elhaladó társaságot figyelve. Amikor kiszúrták Fionát, hangosan fütyülni kezdtek és tettek néhány nyomdafestéket nem tűrő megjegyzést. - Inkább szállj be.
Nem akartam a szükségesnél tovább itt időzni, még a végén kényszert éreztem volna még néhány söpredék bezsákolására.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 12:11 am


Richard & Fiona

Nem véletlenül volt ő a kedvenc tanárom gimnáziumban. Nagyon kevés tényleg korrekt ember tanított, de ő mindenképpen közéjük tartozott. Hát igen, a többi diáklánnyal ellentétben én nem a két szép szeméért fogadtam kedvencemmé.
- Egyszerűen melengeti a szívemet, hogy ennyire szeretett -nevettem fel. Amúgy tényleg jólesett, amikor pozitív visszajelzést kaptam a tanáraimtól vagy az egyetemi professzoraimtól. Az mindig azt jelentette, hogy jól csinálok valamit, ez pedig jelentősen tudja növelni az ember önbizalmát. Habár a semmit nem nehéz emelni, ahogy az az én esetemben is volt.
- Köszönöm szépen. Hosszú vándorlástól mentett most meg.
Már éppen válaszolni akartam neki, amikor az a kedves kis társaság odaért mellénk. Nem tudtam eldönteni, hogy inkább bosszant vagy zavarba hoz, hogy így beszélnek rólam, a képem vörössége pedig még kevesebbet segített. De valószínűleg mindkét verzió fennállt. Gyorsan beültem a kocsiba és megvártam, amíg Mr. Goode is beszáll a másik oldalról, csak utána mondtam el neki a címet.
- A barátommal lakom -tettem hozzá pár másodperc múlva, amikor rájöttem, hogy azon a környéken elég kevés egyetemista él. De az, hogy barátom van, még meglepőbb információ lehetett neki mint maga a hely. A gimiben sosem volt senkim és bizonyára minden tanár úgy vette, hogy sokáig nem is lesz. Olyan is voltam, valljuk be. Milyen kellemetlen...


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 12:55 am


Fiona & Richard
Ezzel jóformán egyedül volt, a legtöbb diáklány valószínűleg hányni tudott volna a biológiaóra gondolatától is, ha nem én tartottam volna. Így viszont érdeklődő tekintettel, mindig teljes felszereléssel és kész házi feladattal ültek be az első padokba, versengve a tanári asztal előtti helyért. Sajnos még így sem fedhették el, hogy nem sok sütnivaló szorult a fejükbe.
- Már hogy ne szerettelek volna? Te voltál az egyetlen lány az osztályotokban, aki meg tudott különböztetni egy lábszárcsontot egy koponyától... - Ez talán erős túlzás volt, ugyanis akadtak még pedálozó stréberek is, de velük sosem tudtam mit kezdeni. Nagyon kedvesen mosolyogtam, amikor odaadtam nekik az ötös dolgozatukat, de közben végig az járt az agyamban, hogyan tudták szó szerint bemagolni a tankönyvet.
Erre már inkább nem válaszoltam neki, csak gyorsan beszálltam én is a kocsiba. Jobbnak láttam minél hamarabb eltűnni innen. Eléggé meglepett a cím, amit mondott, valóban nem egyetemisták laktak arrafelé. Gazdag környék volt nagy lakásokkal, nem sok tanuló engedhetett meg magának ilyen otthont. De aztán megkaptam a magyarázatot is. Fogjuk rá. Ez még jobban megdöbbentett, mint a lakcím, pedig valójában semmi igazán furcsa nem volt benne. Több éven át tanítottam Fionát, és az alatt egyetlen fiúval sem volt. Sőt, lényegében senkivel sem állt szóba a saját korosztályából. De azóta bizonyára sok minden megváltozott... Igazából megértettem a helyzetét, hasonló cipőben jártam én is gyerekként. Más miatt lökött ki magából sokáig a közösség, de én is megtapasztaltam, milyen érzés magányosnak lenni.
- Nocsak... Úgy tűnik, az egyetemen végre te is megtaláltad a neked való társaságot - mosolyodtam el. Az fel sem merült bennem, hogy talán az egyetemen is épp olyan magányos, mint a gimnáziumban.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 1:06 am


Richard & Fiona

Én mindig a hátsó padokba kényszerültem, meg sem próbáltam előre ülni, szerintem a kisribancok azzal a lendülettel tépték volna ki szálanként a hajamat. Persze nem is bántam, jobban szerettem hátul ülni, ahonnan az egész termet beláttam és senki nem állt a hátam mögött. Gyűlöltem az érzést, hogy valaki a nyakamba liheg, még ha itt nem is teljesen ez volt a helyzet.
- Jó, ebben van igazság. Emlékszik Piperre? -Piper volt az egyik vezetője a hivatalosan nem is létező Richard Goode Fanclubnak, ami a teperő diáklányok között alakult ki. A kedvencem tőle az volt, amikor a limfocitát limfocicának tanulta meg és nem értette, hogy miért kerül be egy macskafajta a testünkbe. Szerintem könnyezve röhögtem Richie bá fején akkor.
- Hát... azt nem éppen mondanám -gyűrögettem zavartan a pulcsim ujját. -A saját korosztályommal még mindig nem igazán tudok mit kezdeni. Ő idősebb nálam, már nem egyetemista. -Féltem tőle, hogy mi lesz, ha bele kell mennem a részletekbe. Vajon hogy nézne rám, ha megtudná, kivel vagyok együtt?


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 1:22 am


Fiona & Richard
Nehéz lett volna nem emlékezni Piperre, és ezt valószínűleg az arcomra kiülő gyötrelemből is leszűrhette. A limfocicás esetet még a mai napig nem hevertem ki, és bár többnyire nagyon kedves voltam a diákjaimmal, akkor konkrétan képen röhögtem szegény lányt. Miután túltettem magam a kezdeti döbbeneten, annyira elkezdtem nevetni, hogy percekig nem bírtam abbahagyni, a végén még ki is kellett mennem a teremből, mert már jóformán levegőt sem kaptam. Mikor végül visszakényszerítettem magam órát tartani, Pipert ott találtam az első padban, szabályosan zokogva. Az óra maradék harminc percét és egy teljes szünetet arra kellett áldoznom, hogy a lelkét ápolgattam. Szerintem ő velem ellentétben nagyon élvezte.
- Hogy ne emlékeznék rá... A limfocicás dolgozatát meg is tartottam, ellenben a búcsúajándékával. Azt megettem. - Mielőtt elballagtak az iskolából, Piper és a kis barátnői hoztak nekem ajándékba egy Mr. Goode feliratú, külön nekem készíttetett karamellás csokit. Megígértem nekik, hogy elrakom emlékbe, hiszen olyan szép, de amint kiléptek a teremből, betömtem az egészet. - És feltétlenül meg kell jegyeznem, hogy nagyon finom volt. Látod, minden ember hasznos...
Nem, Piperről nem tudtam ennél kedvesebben beszélni.
- Nos... akkor ezt most elnéztem... Nem mintha bármi baj lenne vele, sokáig én is nehezen jöttem ki a saját korosztályommal. De idővel minden a helyére kerül. Gondolom, elég komoly kapcsolat lehet, ha már együtt is éltek. És ennyi számít, nem igaz? - Nem kérdeztem rá a fiú nevére, nem gondoltam volna, hogy esetleg ismerem. Chicago hatalmas város volt, elég kicsi esélyt láttam rá, hiába volt nála idősebb a pasija, ami azt jelentette, hogy nagyjából az én korosztályom lehetett (kivéve, ha még idősebb, de reménykedtem, hogy nincs így). Elvégre közte és köztem is összesen kilenc év volt.
Próbáltam minden figyelmemet Fiona szavaira terelni, de azok újra és újra elkalandoztam a csomagtartóban zötykölődő hulla felé. Kissé aggasztott a gondolat, hogy így kell átvágnom az egész városon, Fionával az anyósülésen.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 1:42 am


Richard & Fiona

Életem egyik legszebb pillanata volt az a jelenet. Általában csak szörnyülködni tudtam az osztálytársaimon vagy a fejemet fogtam, mindig elérték, hogy elveszítsem a hitem az emberiségben. Na de a limfocica... az embertelenül vicces volt. Nem csodálkoztam rajta, hogy Richie bá is kiment a teremből utána röhögni, Piper meg úgy zokogott mint egy ötéves, aki nem kap cukorkát...
- Komolyan megette? -Ezen hangosan felnevettem. -Pedig Piper rendkívül büszke volt arra a csokoládéra, az apja pénzéből vette a legjobb kézműves csokoládékészítőnél, aki Garyben lakik. Egy kisebb vagyonba került. -Az év végét megelőző hetekben annyiszor hallottam ezeket a mondatokat, hogy még most is tisztán emlékeztem rá. Egyszerűen beleivódott az agyamba.
- Igazából elég... érdekes a helyzetünk. Nem vagyunk együtt túl régóta. Viszont így mindkettőnknek könnyebb, nekem nem kell albérletet fizetnem, Jacknek pedig nem kell senkit felfogadnia, aki vigyáz a kislányára. Mármint ez nyilván csak ilyen járulékos nyereség a kapcsolatunk mellé, de... Na, érti. -Sosem voltam jó beszélgetőpartner. Erre most sem cáfoltam rá.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 1:57 am


Fiona & Richard
Biztos voltam benne enélkül is, hogy a csokoládé árkategóriája nem az volt, amit a tanári fizetésemből akármelyik nap megengedhettem volna magamnak. Épp ezért töltött el még nagyobb boldogsággal, amikor két falatban megettem az egész táblát.
- Sajnos nem bírtam türtőztetni magam. Emlékszem, pont otthon maradt az ebédem, nagyon éhes voltam - vontam meg a vállam mentegetőzve. - Te is tudod, hogy szeretek enni.
Ezt minden diákom tudta. Mivel szinte mindig késésben voltam, így az ebédemet sem sikerült szinte sosem a szünetekben elfogyasztanom. Ilyenkor képes voltam szépen leülni a tanári asztalhoz és megebédelni, amíg a gyerekekkel megnézettem valami természetfilmet vagy kitöltettem velük pár gyakorló feladatsort. Amíg ők halálra unták magukat, addig én békésen betömtem a feleségem főztjét vagy a büfében kapható óriási hamburgert.
- Van egy lánya? Akkor van egy olyan érzésem, hogy az idősebb alatt nem a huszonkét évest érted... - Nem akartam ítélkezni, az ő dolga volt. Igazából nem lepett meg, hogy idősebb férfi mellett kötött ki, valóban nem találta meg a hangot a saját korosztályával.
Menet közben bekapcsoltam a rádiót, szinte már csak megszokásból. Szerettem, ha szólt valami zene, miközben vezettem vagy meghallgathattam a híreket.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 2:13 am


Richard & Fiona

Azt mindenki tudta, hogy mennyire szereti a hasát. Én speciel imádtam azokat az órákat, amikor csak enni jött be, mindig vettem a bátorságot, hogy zenét hallgassak és rajzoljak közben hátul. Ha észre is vette valaha, akkor sem szólt rám egy alkalommal sem.
- Igen, tudom. Akkor gyűlölt meg engem egy nap erejére, amikor lyukasórában kimentem egy pizzáért és az egész óráján az isteni pizzaillat töltötte be a levegőt. -Az nagyon ijesztő volt, azóta sem nézett rám olyan csúnyán, mint akkor. De legalább kedves voltam és óra végén megkínáltam egy szelettel. Azt hiszem, az megfelelő engesztelés volt.
Ó, jaj, talán nem kellett volna ezt is megemlítenem. Na mindegy, most már így marad. Egyáltalán miért nyugtat meg ennyire, hogy beszélhetek róla valakinek? Ez nagyon furcsa...
- Csak néhány évvel idősebb, nem olyan vészes. Nem egy negyvenes pasit szedtem össze azért... -Ekkor szólalt meg a rádió. És mi szólalt meg? Na mi? Hát én ezt nem hiszem el. Mégis mennyi volt erre az esély? Legalább a lottót nyerném meg így vagy nem tudom. Ez elképesztő. -Öh... ez tuti valami démoni közbeavatkozás volt. Biztos itt lebeg az ördög szelleme a környékünkön. -Ezt valószínűleg nem értette. Mindegy.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 2:32 am


Fiona & Richard
Már hogy ne gyűlöltem volna akkor? Persze azonnal kiengesztelt, amint kaptam belőle én is egy szeletet. Imádtam enni, főzni már kevésbé. Tudtam, de szívesebben mentem ki enni a konyhába, mint összeütni valamit. De a gyerekekért bármit... Max és Corie már többször kijelentették, hogy a világon én sütöm a legjobb palacsintát.
- Csodálkozol? Szerintem akkor nem csak én gyűlöltelek. De csak én kaptam belőle - vigyorodtam el. Másnak tényleg nem adott belőle, pedig biztosan sokan epekedtek érte. - A nevelőanyám szerint azért eszem ennyit, mert bika az aszcendensem. Sosem hittem ebben a horoszkóp humbugban, igazából nem is tudom mi az az aszcendens, de legalább foghatom valamire a gyengeségemet.
Tényleg nem tudtam hinni ebben a csillagjegyes hülyeségben, számomra nem volt elég racionális. De ezt nem volt szívem közölni anyuval, úgyhogy mindig gépiesen bólogattam, amikor előadta nekem, hogy "hiába vagy ikrek, Richie, attól még néha jobban kéne koncentrálnod, annyira szétszórt vagy". Hát persze, írjuk annak a számlájára, hogy május 29-én születtem és nem máskor...
A rádióban közben egy egészen fülbemászó, rockos-punkos szám szólt, mostanában elég sokat adták.
Nem tudtam hova tenni Fiona démoni közbeavatkozásról szóló mondatát, minden esetre elég groteszkül hatott egy feldarabolt holtesttel a csomagtartóban. Önkéntelenül is hátrapillantottam, majd vissza Fionára.
- Ezt hogy érted? - vontam fel a szemöldököm kérdőn, mert tényleg nem tudtam, hogyan jutott ez eszébe, mikor előtte még a pasija koráról beszélt. Talán csak én vagyok túl fáradt?


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 2:42 am


Richard & Fiona

Szerintem mindenki jobban szeretett enni mint főzni, én legalábbis nem hallottam még soha az ellenkező példáról. Én is jobban szerettem enni, nyilvánvalóan, de főzni is kénytelen voltam megtanulni. Ugyan megettem bármilyen moslékot, amit anyám letett elém, azért mégis vágytam az ehető kaja után. Úgyhogy inkább mindig csináltam magamnak.
- Persze, hogy csak ön kapott, senki másnak nem adtam volna egy falatot sem. Az az én pizzám volt, azok az ostoba fajankók nem érdemlik meg. -Igen, nagyon utáltam a buta embereket, ergo az egykori osztálytársaimat is. -Pontosan én sem tudom, hogy ezek mik, de a sajátom illik rám -vontam vállat. -Úgyhogy valami csak van benne.
Pár másodpercig a rádiót bámultam és Jack hangját hallgattam. Megint eszembe jutott, hogy milyen ideges lehet, amiért még nem értem haza. Szerintem már az összes körmét lerágta. De ezen nem most kéne agyalnom. Megráztam a fejemet és ismét Richie bára pillantottam.
- Hát... ez most nagyon hülyén fog hangzani, de az ott Jack -böktem a rádióra. -Csak meglep, hogy pont ebben a pillanatban szólalt meg. Elég kevés esély volt rá. -Tényleg nagyon abszurd. Talán nem is fogja elhinni és teljesen kettyósnak néz.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 6:32 pm


Fiona & Richard
Ha még tanítottam volna, akkor nem helyeseltem volna arra, hogy mennyire ostobák az osztálytársai, de így most már nyugodtan megtehettem. Már rég nem járt iskolába, kár is lenne titkolni, mennyire mély sötétség uralkodott a társai fejében.
- Látom, még mindig nem kedvelted meg őket - nevettem. Meg tudtam érteni, tényleg nagyon idegesítő volt néhányuk. Mostanság már fel sem húztam magam az ilyesmin, de Fiona korában még én is nehezen toleráltam az irritáló embereket. Sőt, nagy általánosságban az embereket. Mostanra megtanultam kezelni őket minden hülyeségükkel együtt, és ha nekem ment, akkor neki is fog. - Nagyrészt az enyém is illik rám, de attól még nem hiszek benne.
Először nagyon megdöbbentem, amikor kijelentette, hogy a srác, akiről idáig beszél, most éppen a rádióban énekel. Aztán rájöttem, hogy igazából nincs ebben semmi igazán különös. Fiona egy elég különleges lány volt, nem is annyira meglepő, hogy kifogott egy művészlelket... egy befutott művészlelket. De ahogy hallgattam a dalt, és főként a szöveget, nem az jutott először eszembe, hogy mennyire szerencsés.
- Igazán... vidám srácnak tűnik - jegyeztem meg, miután lement valami olyasmi dalszöveg, hogy talán jobb is lenne, ha meghalna, mert csak mindent tönkretesz. Ez jó pár változatban megjelent a dalban.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyPént. Jún. 24, 2016 2:25 pm


Richard & Fiona

- Ezen nem segít az idő, sosem fogom megkedvelni őket. -Elég nehéz esetek voltak. Sosem lettem volna hajlandó megkedvelni őket, ha kényszerítenek, akkor sem, habár azt hiszem, ez nem is így működik. Mindenesetre még a jópofizás is messze állt tőlem. Ha Piperről volt szó, akkor meg végképpen. Aláírom, baromi jó volt röhögni az ostobaságán, de attól még idegesítő volt és ki nem állhattam. Nem is tudom, hogy lehettek ennek barátai. -De úgy tűnik, Piper kedvenc tanára, a jóképű cápa sem kedvelte meg őket az idő során. -Ez még mindig a legjobb aranyköpés volt.
A horoszkópra csak megvontam a vállam. Nyilvánvalóan hülyeség lett volna emiatt vitába elegyedni vele, nem is volt szokásom. Ha ő nem hisz benne, akkor nem hisz benne. Én sem vagyok egy túlbuzgó asztrológus, de azért érdekesnek tartom. Mindenkinek joga eldönteni, hogy miben hisz vagy mit szeret.
Az ajkaimba haraptam. Nem szívesen beszéltem arról, hogy milyen is Jack és nem azért, mert szégyelltem vagy ilyesmi, hanem mert nekem is fájt a dolog.
- Jack... nem egyszerű eset. Vannak furcsa dolgai. -És még milyen finoman fogalmaztam... -De az egyik legjobb ember, akit ismerek, még ezek mellett is.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyPént. Jún. 24, 2016 7:45 pm


Fiona & Richard
Mikor kimondta a jóképű cápa szókapcsolatot, majdnem lefejeltem a kormányt. Ezt még a mai napig nem sikerült kihevernem. Az utolsó évükben történt ez is, épp mit sem sejtve léptem be a biológiaterembe, jó szokásomtól eltérve hamarabb értem be az órára, nem pedig tíz perc késéssel. Piper a terem közepén állt és éppen az egyik barátnőjének magyarázta fennhangon, hogy a diákönkormányzat - aminek persze oszlopos tagja volt... - őt kérte meg a megtisztelő feladatra, hogy adja oda nekem a végzősök búcsúbulijára a meghívót. Ezen a végzős évfolyam és a tanáraik vettek részt minden évben, a meghívó nélkül is tökéletesen tudtam, hogy hivatalos vagyok rá. És ekkor mondta ki: "Remélem, táncol is majd velünk. Ha iszik egy kicsit, akkor egész biztosan. Gondoljatok bele! Uram isten, olyan jó lenne... Olyan helyes, mint egy jóképű cápa!" Teljesen ledermedtem a döbbenettől, még nevetni sem tudtam, annyira kikészített ez a jelző. A többi gyerek meg természetesen elkezdett szakadni a röhögéstől, ekkor szembesült Piper a ténnyel, hogy én is jelen vagyok. Nem igazán zavartatta magát, csak odaadta a giccses meghívót.
- Ezt inkább ne is emlegesd. Utána gondolkodtam rajta, hogy rejtélyes módon lebetegszem a búcsúbulitokra... - Kevés dologgal lehetett kiborítani, ezzel a jóképű cápával sikerült.
Valóban elég finoman fogalmazott, de elhallgatva a dalszöveget és lényegében az egész zenét, el tudtam képzelni, milyen furcsa dolgai lehetnek ennek a Jacknek. Nem ítélkeztem, mindenkinek kell valami, ami a felszínen tartja. Én embereket daraboltam, ez a srác pedig valószínűleg lőtte magát valamivel vagy alkoholista volt.
- Mindenkinek vannak furcsa dolgai, nem? Amíg nem árt vele másoknak, azt hiszem, mindegyik elnézhető... - Inkább nem tettem hozzá, hogy ne hagyja magát belekeverni semmibe, az én szavam ebben valószínűleg nem ért volna sokat. - És meg kell hagyni, elég jó zenét csinál. Nem ismerem őket, de majd rájuk keresek. Mi is a nevük?
Én magam is hasonló zenét hallgattam kamaszkorom óta, közel állt hozzám ez a stílus, amit ők is képviseltek.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyPént. Jún. 24, 2016 10:03 pm


Richard & Fiona

A jóképű cápa hasonló szinten volt mint a limfocica. Hátul ültem a helyemen, éppen akkor sikerült kivennem a fülhallgatómat, mikor ez a gyönyörű szókapcsolat elhagyta kedvenc Piperünk száját. Nagyon szomorú lettem volna, ha kihagyom ezt a szöveget, utána úgy röhögtem, hogy nem bírtam abbahagyni. Persze közrejátszott Richie bá feje is, ilyen elgyötört és sokkos kifejezést még sosem láttam az arcán.
- Nagyon kár lett volna érte -nevettem. -Pedig még azon is gondolkodtam, hogy felajánlom, hogy rajzolok a nyakára kopoltyúkat, olyan szép cápásat.
Igazából mindkét részen igaza volt. Alkoholista is volt és lőtte is magát. Asszem. Nem tudom, melyiket használja, de még az sem, hogy melyiket hogyan kell. Nem voltam szakértő, bár lehet ki kéne képeznem magam, pusztán a biztonság kedvéért.
- Hát... igen. Azért, gondolom nem kell mondanom, hogy jobban örülnék, ha nem tenné tönkre saját magát. Nem szívesen maradnék egyedül. -Halványan elmosolyodtam a gondolatra hogy hazaér és rákeres Jackékre. Már csak azért is, mert valószínűleg az első találatoknál a videoklipek mellett ott lesz pár vállalhatatlan dolog is. Ha azokat meglátja, többet rám se néz. - The Pioneers a nevük. Rögtön ki fogja dobni a YouTube.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyPént. Jún. 24, 2016 10:40 pm


Fiona & Richard
Ilyenkor mindig rájöttem, hogy akárhányszor játszom annyira hitelesen a kedves tanár bácsit, hogy még én magam is bedőlök az álcának, attól még minden voltam, csak kedves nem. De mégis ki hagyna ki egy ilyen beszélgetést? Keeganen kívül senki sem hallgatta meg, hogy mennyire kretének tudnak lenni a diákjaim.
- Ha ezt akkor mondtad volna, esküszöm, még cápajelmezt is beszereztem volna - nevettem. - Ment volna a szemem színéhez, külön öröm a fanclubomnak.
Úgy néz ki, Fionának sikerült kifognia egy olyan fiút magának, akitől a szülők óva intik a lányaikat. Hiába állította, hogy nála jobb embert nem ismer, attól még nehezen hittem el, hogy jól járt ezzel a Jackkel. Ugyanúgy, ahogy egy magamfajta közelébe sem engedtem volna a lányomat, úgy egs drogos zenésztől is féltettem volna.
- És ezt vele megbeszélted már? Nem mintha sok közöm lenne hozzá, csak mint tapasztalt, felnőtt férfi és nem mellesleg mint régi tanárod... Na jó, ez szörnyen hangzott. Igazából semmi közöm hozzá. - Ha akar, akkor majd beszél róla, nem akartam tőle kikényszeríteni semmilyen választ. - Majd otthon rákeresek, lassan úgyis ideje lenne frissítenem a lejátszási listáimat. Már kezd kicsit unalmassá válni futás közben a Linkin Park és az Offspring, pedig kölyökkorom óta imádom őket.
Az ember olykor még a kedvenc zenéire is rá tud unni, különösen, ha rongyosra hallgatja őket. Márpedig ez a két zenekar pontosan ilyen volt számomra.
Valahol előttünk felsejlett egy kisebb bolt reklámtáblája, élesen fénylett még a közvilágítás mellett is. Ekkor jutott eszembe, hogy be kellene ugranom a boltba néhány dologért, megígértem Keegannek. Eredetileg a hulla eltüntetése után terveztem mindezt megtenni, de ha utána mentem volna el még vásárolni, akkor fennállt volna annak a veszélye, hogy gyanúsan sokáig kimaradok. Jobb kerülni a konfliktusokat. George barátunk - mert hogy ez volt annak a disznónak a neve - pedig remekül meglesz addig a csomagtartóban.
- Nagyon sietsz a barátodhoz? Mert ha még belefér, akkor beugranék a boltba. Megígértem a feleségemnek, hogy bevásárolok reggelre, ha már nem vagyok most otthon.


He's like a handsome shark
Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyPént. Jún. 24, 2016 11:03 pm


Richard & Fiona

Én mindig tudtam, hogy nagyon sok diákja kikészíti. Nem is tudom, hogy bírta egyáltalán elvállalni ezt a munkát, én akkor sem lettem volna tanár, ha kényszerítenek rá. Legfeljebb kicsiket lettem volna hajlandó tanítani... magántanárként. Kettőnél több kisgyereket nem tudok elviselni egymás mellett, még a nagyon picikből sem.
- Van nálam akrilfesték, még bármi megoldható. A színek között is válogathat, de akár keverek is nagyon szívesen. -Tényleg elő tudtam volna húzni egy adag akrilfestéket a táskámból, de még palettát is, hogy kikeverjem rajta a tökéletes öh... cápaszínt.
Ha az én lányom lett volna abban a helyzetben, amiben én most voltam, biztos elköltöztem volna vele Argentínába, ami azért elég álszent tőlem. De nem tehettem róla, szerettem Jacket és nem csak azért, mert ő Jack Walker volt. Mondjuk sokan nem hiszik ezt el, az Instagramra már be sem merek szinte jelentkezni... Kellemetlen.
- Nem, nem, semmi gond. Úgysem hallok soha külső véleményt, a professzorokon kívül csak Jackkel beszélek, meg esetleg a barátaival. Kíváncsi vagyok, hogy mutat kívülről. Gondolom, nem túl szépen... -Tisztában voltam vele, hogy mennyire nem kéne egy ilyen férfi mellett kikötnöm, de nem csak nekem, hanem másoknak sem. De akkor mégis ki rángatja ki ebből a szarból? Nem mondom, hogy én lennék a megmentője, de nem fair valakit emiatt leírni. Jack nagyon jó volt hozzám, komolyan, ez a kis baki még belefér. "Kis" baki. Talán még minden jobb is lehet később.
- Persze, mehetünk nyugodtan -bólintottam. -Bemegyek, segítek, ez a minimum, ha már hazavisz. -Ezen már nem múlott semmi. Ha lenne nálam pénz, még valami csokit is vinnék Daisynek. Vagyis Jacknek, ő úgyis előbb csapna le rá.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyPént. Jún. 24, 2016 11:43 pm


Fiona & Richard
Nem tudtam volna pontosan megmagyarázni, miért lettem pont tanár. Talán azért, mert így elvegyülhettem az emberek között, az egyetemen pedig azt tanulhattam, ami érdekelt. Akkoriban próbáltam magam távol tartani mindentől, ami lehetőséget adott volna a gyilkolásra. Úgy tűnik, a rengeteg igyekezet sem volt elegendő.
Azért annyira nem voltam odáig az ötletért, hogy kifessen. Elég idétlenül néztem volna ki öh... cápaszínűen, és kissé kínos is lett volna így hazaállítani.
- Most inkább nem, szerintem az asszony azonnal a kanapéra száműzne, ha ezt meglátná - ingattam nevetve a fejem. Valójában ez sosem történt volna meg, de annyi biztos, hogy Keegan nem tudta volna hova tenni a dolgot. - Na jó, valójában csak halálra rémülne vagy azt hinné, hogy részeg vagyok, egyik sem túl jó lehetőség.
Nem akartam keresetlenül őszinte lenni vele, de hazudni sem szerettem volna. Úgysem ért volna sokat a szavam és nem is igazán láttam bele a helyzetbe, így nem alkothattam róla véleményt.
- Mivel nem ismerem Jacket, így nem igazán tudom megítélni. De téged ismerlek és tudom, vagy legalábbis remélem, hogy nem állnál szóba olyannal, aki nem érdemli meg. Egyedül annyit tudok mondani, hogy senkit nem lehet megmenteni. Mindenkinek saját magát kell megmentenie, ezt jobb, ha hamar megtanulod. - Volt egy olyan érzésem, hogy a véleményem alatt erre kíváncsi. És saját tapasztalatból tudtam, hogy aki egyszer elveszett, azt nem elég szeretgetni és biztatni ahhoz, hogy visszataláljon a helyes útra. Hiába szeretett a nevelőanyám és a testvéreim, hiába lettek barátaim és hiába találtam meg a nagy Ő-t, attól még nem tudtam elfojtani azt a belső kényszert, ami miatt ma éjszaka is itt voltam. Ezen egyedül én változtathattam volna. De már nem akartam, már talán el is késtem vele.
Csak bólintottam, majd amikor elértünk a bolt elé, leparkoltam a jóformán teljesen üres parkolóban. Miután Fiona is kiszállt a kocsiból, együtt indultunk el az üzlet irányába, közben pedig előhalásztam a zsebemből a bevásárlólistát. Enélkül soha nem indultam el, mert garantáltan elfelejtettem volna mindent. Szóval... Nesquik, három doboz tej, málnás és epres joghurt, magamnak egy doboz cigi (már csak két szál maradt az előzőben), salátának való a holnapi ebédhez... Itt muszáj volt felpillantanom a listából. A bejárattól nem messze egy férfi hadakozott egy fiatal nővel, a falnak szorította, a nő pedig tehetetlenül vergődött a karjai között. Megtorpantam, de épp csak pár másodpercre, ugyanis utána lendületesen megindultam feléjük.
- Eszénél van?! Eressze el! - Mintha meg sem hallotta volna a hapsi.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 12:28 am


Richard & Fiona

Bármit válaszolt volna nekem, egész biztosan bolondnak nézem. Elvégre épeszű ember nem mehet el tanárnak.
- Azt elhiszem -nevettem. -Jack egyszer egy Pikachujelmezben állított haza hajnali kettőkor, nem igazán tudtam mit kezdeni vele. És nem is néztem teljesen józannak. -Az kemény este lehetett nekik. Természetesen Joeyval mentek el valahová, fogalmam sincs, mennyit szívtak, de hogy utána áradt belőle a fűszag, az egészen biztos. Csak tudnám, honnan szereznek ennyit... Ha kiderül, hogy termeszti valahol, én kitekerem a nyakát.
- Igen, ezt én is tudom, senkin nem lehet segíteni, aki nem akarja, hogy segítsenek rajta. De ha egyedül lenne, csak még rosszabb lenne a helyzet. Mindig attól félek, hogy egy szülő felnyomja a gyámügynél és még a lányát is elvennék tőle. Akkor azt hiszem tényleg menthetetlen lenne. -Sőt, biztosan. Tisztán láttam, hogy csak miatta él már jóformán.
Kiszálltam a kocsiból, jólesett a friss levegő, sosem szerettem az autókat. Oké, még mindig jobb mint a busz, sőt. Mindegy. A bolti túrán nem éppen erre számítottam. Gondoltam, majd bemegyünk, pár perc alatt megjárjuk, aztán mehetünk is tovább, de természetesen nem ez történt. Először nem is tudtam mit reagálni arra, hogy Richard csak úgy elindult arrafelé, kellett egy pár másodperc, mire elindultam utána. Bevallom, megijedtem, hogy kárt tesz magában. Vagy másban.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 2:16 am


Fiona & Richard
És ki mondta, hogy én épeszű vagyok?
- Pikachujelmezben? Azt hiszem, előtte nem narancslevet ivott - ingattam a fejem hitetlenkedve. Azért ez már tényleg meredek volt, ehhez elég sokat kellett előtte fogyasztania... - Bár ha belegondolok... A gyerekeknek biztos tetszene. Mondjuk egy minionjelmez, azt biztosan díjaznák.
Corie valószínűleg szentté avatott volna, ha hazaállítottam volna minionnak öltözve, hihetetlenül imádta őket. De ez nyilván sosem fog megtörténni, a maradék méltóságomat szerettem volna megőrizni.
- Ettől szerintem nem kell félned. Az emberek alaptulajdonsága az érdektelenség. Ha fel is tűnt nekik, hogy valami nincs rendben Jack körül, akkor sem fognak intézkedni. A tanárok sem. Nekem elhiheted, hogy a kilencven százalékuk gyűlöli a gyerekeket és a munkáját, nem mozdítaná meg a seggét egyik sem. Akkor sem, ha tényleg szükséges lenne, nemhogy ebben az esetben. - Én már csak tudtam, nap mint nap szembesültem ezzel a tanáriban.
Nagyon felidegesített a helyzet a pasival és a nővel, az pedig különösen, hogy a hapsi nem vett rólam tudomást. Másodszor is megszólítottam, de semmi. Valószínűleg azt gondolta, hogy ha nem figyel rám, akkor majd elmegyek. Magasabb, nagyobb darab volt nálam, első látásra még csak kárt sem tehettem benne. És épeszű ember a helyemben most elsétált volna, akkor is, ha egy kétméteres díjbirkózó, nemhogy az én termetemmel. Csak az nyilván senkinek nem fordul meg a fejében, hogy az alig egyhetvenöt magas, jólfésült pasi hobbiszinten embereket darabol fel és van némi jártassága abban, hogyan szereljen le egy ilyen őstulkot, mint amilyen ez is volt.
Ő provokálta ki. A hallgatás is a provokáció egy formája... most mindenképp. Úgyhogy végül tehetetlenségemben elrántottam a férfit a nőtől és egy jól irányzott mozdulattal bemostam neki. Reccsent egyet az orra. Az agyamat kezdte elönteni valami, jóformán Fionáról is megfeledkeztem.
A nap tanulsága: gyilkolás után ingerlékenyebb lesz az ember. Megoldás: egy hullával a csomagtartódban rohadtul nem kéne kitérőket tenni, még akkor sem, ha a gyerekek reggel Nesquik gabonapelyhet akarnak enni.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 2:36 am


Richard & Fiona

- Még az is lehet, hogy narancslevet ivott. Mondjuk azzal higította a vodkát. Amúgy iszonyatosan aranyos volt. -Utána halálra ölelgettem Jacket meg a kapucniján lévő fülekkel játszottam. Majd' elolvadtam tőle, utána még rá is játszott. -Egy minionnak bárki örülne. Imádom őket, tavaly nyári munkán egy óvodában segítettem festeni, az egyik folyosó falára fel kellett festenem hármat. Életem eddigi legjobb munkája volt. -Kis túlzással élve.
Erre nem tudtam mit válaszolni. Reméltem, hogy tényleg igaza van és az emberek vannak olyan érdektelenek, hogy nem törődnek vele, mi a helyzet otthon Daisyvel. Az aggályaimat pedig nem akartam megosztani vele, hogy mi van, ha mégsem. Nem az én gyerekem volt, de nagyon megkedveltem a kislányt. Nem akartam, hogy elválasszák az apjától, egyikük sem viselte volna jól.
Az első ütés után megtorpantam, jobbnak láttam nem oda menni. A csont reccsenésétől még a hideg is végigfutott a hátamon, amikor pedig a pasi orrából folyni kezdett a vér, azt hittem, el is fogok ájulni. Határozottan nem bírtam a vér látványát, élőben biztos nem. Még időm sem volt rá, hogy felfogjam, mi történt, már lendült is a karja, hogy visszaüssön, én pedig összerezzentem, ahogy betalált vele. Nagyon nem tetszett, ahová ez az egyre eldurvuló verekedés tartott, de egyelőre csak álltam, földbe gyökerezett lábakkal. Meg kéne mozdulnom és tennem kéne valamit, ugye?


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 1:37 pm


Fiona & Richard
Ezt a lehetőséget még én is el tudtam képzelni.
- Lényegében igaza volt. A vodkanarancs tényleg jó. - Én inkább sörpárti voltam, nem szerettem lerészegedni. - A lányom is odáig van értük, nekem is fel kellett festenem egyet a falára. Én is nagyon aranyosnak találtam őket egészen addig, amíg nem kellett minden hétvégén megnéznünk a filmet...
Azóta már kicsit elegem volt azokból a sárga tictacokból...
Ezután a semmitmondó, békés beszélgetés után elég nagy váltás volt, amikor kiszálltunk a kocsiból. Nem a friss, kissé hűvös esti levegő miatt, ugyan. Jobb lett volna, ha ma este otthon maradok, mert kezdtem egymásra halmozni a hibákat.
Sosem rázott meg a vér látványa, sőt. A csont roppanása is ismerős hang volt számomra, ahogy az arcomat érő ököl is. Csak utóbbival már jó régóta nem találkoztam. Gyerekként elég sokszor megvertek a korombeliek, de amióta elköltöztünk Evanstonból, minden ilyesfajta atrocitást megúsztam. És most tessék, sikerült magamat belekeverni egy verekedésbe, méghozzá egy ekkora behemóttal. Az ütés erejétől hátratántorodtam, de éppen csak néhány másodpercre, utána már lendült is a karom.
Nem voltam kifejezetten erős vagy izmos, épp csak annyira, amennyire a kis hobbimhoz kellett. De tudtam, hova üssek és hogyan, ami pedig még fontosabb, gyorsan tudtam reagálni a hapsi támadásaira. Ha valakit annyi éven át cseszegetnek, mint engem, akkor tizedmásodpercek alatt kapcsol az agya az ilyesmire. Ráadásul az elmúlt években ragadozóreflexeket fejlesztettem ki, vagy legalábbis olyan éber lettem, mint egy vadászni induló fenevad. Muszáj volt, ha ép bőrrel meg akartam úszni, ráadásul még szabadlábon is.
Éreztem, hogy kezdem elveszíteni az önkontrollom, azt, amin annyit dolgoztam gyerekkorom óta. De már nem volt visszaút.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 2:08 pm


Richard & Fiona

Igazat kellett adnom neki, a vodkanarancs tényleg finom volt. Igaz, én inkább a whiskys long drinkekre esküdtem, főleg ha citromos kóláról volt szó. Amúgy elég válogatós voltam, ezeken kívül mást szinte nem is ittam meg.
- Jó, hát olyan sokszor tényleg nem lehet valami felemelő. De azért, ha reggel arra kelnék fel, hogy egy hatalmas minion néz rám a falamról, lehet szívinfarktust kapnék. -Sőt, biztosan. Az én falamon csak Plankton vagy Patrick Star lehet.
Komolyan mondom, hogy remegtem a félelemtől, és ezúttal nem a saját bőrömet féltettem. Határozottan nem számítottam ilyesmire, amikor elfogadtam a fuvart hazafelé. Mégis mennyi volt erre az esély? Úgy fest, ma lottóznom kellett volna, ennyi minden nem történhet meg egyszerre, amire minimális az esély. Azt hiszem, erről nem fogok beszámolni otthon Jacknek.
Kinyílt a kisbolt ajtaja, egy dolgozó jött ki és megindult feléjük, gondolom, látta bentről az egyre inkább elfajuló verekedést. Ez térített végre észhez, hogy meg tudjam mozdítani a lábaimat. Elindultam utána, itt már nem törődtem azzal, hogy esetleg én is megsérülhetek. Szinte egyszerre értünk oda, én pedig gyorsan elkaptam Richard karját és hátrarántottam onnan, vagy legalábbis megpróbáltam elhúzni onnan. A boltos fickó pedig már azt a yetit próbálta odébb terelni. Kíváncsi leszek, melyikünk fogja hamarabb megszívni ezt az egészet...
- Elég lesz -szólaltam meg, igyekezve egyszerre nyugodt, de mégis határozott hangot megütni. Nem tudom, mennyire sikerült.
Egyébként mennyire groteszk ez a helyzet, most úgy őszintén?


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 5:57 pm


Fiona & Richard
Tudtam volna mesélni arról, milyen egy seregnyi minionnal együtt élni, úgyhogy ezt már inkább nem is kommentáltam.
Nem tudom, meddig püföltük egymást a hapsival, eleinte az ütései nyomán keletkező fájdalmat sem éreztem. Az adrenalin teljesen eltompította a fájdalomérzékelésemet, és az agyamra is ráereszkedett az oly ismerős köd. Nem szabadott volna hagynom, hogy idáig fajuljon a dolog. El kellett volna sétálnom mellettük, nem szabadott volna a lebukást kockáztatnom. Ma már hősködtem eleget, hagynom kellett volna a francba.
Nem tudom, melyikünk győzött volna, de ez ki sem derülhetett, ugyanis Fiona megragadta a karomat és elrángatott onnan. Az a félóriás csak félrelökte az eladót és már megindult volna felém, de szerencsére épp ekkor szállt ki a kocsijából egy másik férfi, aki segített lefogni.
- Könnyű nőket bántani, mi? Az könnyebb, mint a saját súlycsoportoddal kikezdeni, igaz? - vetettem oda neki olyan hangsúllyal, mintha legfeljebb egy kutyához beszéltem volna. - A hozzád hasonlókat fel kéne koncolni.
Kéne. De ezzel a szeméttel már úgysem kezdhettem semmit, túl veszélyes lett volna.
Ahogy kezdtem valamelyest lehiggadni, vagy legalábbis eltűnt a késztetés, hogy ízekre szedjem a fickót, a tagjaimat elöntötte a fájdalom. Csak ekkor tűnt fel, hogy az arcom csupa véres lett és valószínűleg több zúzódást is szereztem mindenféle helyekre.
Az eladó próbált csitítani és felszólított mindkettőnket a távozásra. Ekkor tudatosult csak bennem, hogy akár a rendőrséget is kihívhatta volna, ami a kocsim tartalmával kissé nos... kellemetlen lett volna. Hiába voltam nagyon ideges, azt még én is fel tudtam mérni, hogy jobb lesz minél hamarabb távozni innen. Utána még ráértem kitombolni magam.
- Menjünk, majd reggel bevásárolok - pillantottam rá Fionára, majd gyors léptekkel visszaindultam az autóm felé. Hatalmas önuralom kellett ahhoz, hogy ne rúgjak bele minden utamba kerülő dologba és ne tegyek kárt sem magamban, sem pedig másban. Hihetetlen késztetést éreztem arra, hogy darabokra tépjek valamit... vagy valakit.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 6:54 pm


Richard & Fiona

Utólag belegondolva azért elég bátornak, vagy sokkal inkább bolondnak kellett lennem ahhoz, hogy odamenjek hozzájuk és megpróbáljam szétszedni őket. Csak egy rossz mozdulat kellett volna akár tőlük, akár tőlem, és máris én kaptam volna a következő ütést, akár véletlenül is. Hatalmas szerencsém volt, hogy ez nem történt meg, csinos lettem volna egy monoklival a szemem körül.
- Elég volt, hagyd békén -húztam el onnan még odébb, szándékosan letegezve. Furcsa volt, de most természetesebbnek hatott. Talán jobban is használ, azt hiszem, a közvetlenség jobban hat az emberekre. Remélhetőleg.
Amikor végre lefogták a másik fickót is, lassan elengedtem a karját, addig nem mertem, nehogy megint nekimenjen annak a monstrumnak. Nem hiszem, hogy másodszorra szét tudtam volna szedni őket. Először még el is felejtettem utána indulni, olyan hirtelen lódult meg az autója felé, aztán gyorsan utána siettem. Nem nézett ki túl fényesen, és nem is akartam, hogy most azonnal beüljön a kormány mögé, még a végén be is vezet minket a Michigan-tóba.
- Hé, hé, hé! -Csak a kocsinál értem utol, akkor ismételten elkaptam a karját, ezúttal sokkal gyengédebben, hogy megállásra kényszerítsem. Szó nélkül magam felé fordítottam, hogy jobban megnézhessem az arcát. -Kis hülye... -dünnyögtem, aztán a pulcsim zsebéből, az iPod mellől kikotortam egy papírzsebkendőt, hogy aztán azzal óvatosan letöröljem az arcát.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 7:15 pm


Fiona & Richard
Hagytam, hogy elrángasson. Eddigre már a tagjaim is elernyedtek, mintha a pattanásig feszült idegeimmel együtt az izmaim is felengedtek volna. Ez persze nem azt jelentette, hogy teljesen meg is nyugodtam.
Nem mondtam neki, hogy kövessen, gondoltam rájön magától is, és az az igazság, hogy abban a pillanatban nem is igazán érdekelt. Nem csak ő, más sem. Hihetetlenül ideges voltam, jobban éreztem volna magam, ha senki nem szól hozzám, senki nem érint meg, egyszerűen csak szerettem volna egymagamban lenni és kitombolni magam. De tudtam, hogy erre Fiona nélkül sem lenne lehetőségem. Soha nem volt rá.
Váratlanul ért, amikor újból elkapta a karomat, de még azelőtt sikerült megemberelnem magam, hogy félrelöktem volna. Vettem egy mély levegőt és felé fordultam. Nyugodtnak kellett maradnom, vagy legalábbis nem kárt tenni benne is.
Nem ellenkeztem, amikor nekiállt letörölni az arcomat. Fájt és valószínűleg nem is nézett ki túl szépen. Még fogalmam sem volt róla, hogyan fogom ezt otthon megmagyarázni. Talán az lesz a legegyszerűbb, ha az igazat mondom. Eltekintve néhány részlettől...
Lehunytam a szemem és próbáltam olyan dolgokra gondolni, amik ilyenkor segíteni szoktak. Le kellett higgadnom, méghozzá nagyon gyorsan. Kell egy cigi, mindenképp. Talán valami zene is, az gyerekkoromban mindig segített.
- Nem szokásom verekedni, ne haragudj... Csak nem bírom az ilyet. Nagyon nem - préseltem ki magamból egy sajnálkozó magyarázatot.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 7:28 pm


Richard & Fiona

Nem hagyhattam, hogy így menjünk tovább, tekintve a lelki és a fizikai állapotát is. Nem csak magamat féltettem, de még őt is saját magától. Elég volt csak ránéznem, hogy lássam, mennyire nem bizalomgerjesztő a helyzet. Nem tudtam úszni, nem szívesen kötöttem volna ki a tóban.
Próbáltam óvatosan letörölni az arcát, nem akartam fájdalmat okozni neki. Az első zsepi hamar használhatatlanná vált, aztán a második és a harmadik is. Kezdtem kifogyni belőlük. Mindegy, csak kitartanak a végéig, muszáj lesz nekik. Gyengéden megérintettem az arcát, szép kis véraláfutás lesz holnapra a járomcsontján. Na jó, az egész fején az lesz, úgy fog kinézni mint egy nagy áfonya.
- Semmi gond. Nem az én képem néz ki úgy mint egy rossz pankrátoré. -Előhúztam az utolsó zsepimet is és az orrához nyomtam. -Remélem, nem tört el. Ennyire sosem voltam jó bioszból, a törött csontok nem a szakterületem.
Ez a zsepi is átázott, fantasztikus. Mivel jobb ötletem nem volt, a pulcsim ujjával is letöröltem még egyszer, de a vérzés csak nem akart elállni.
- Na jó, ezzel nem megyünk semmire. Van elsősegélydoboz a csomagtartóban, ugye? -Minden kocsiban kötelező szinten lennie kellett, ezt még én is tudtam jogosítvány nélkül. Abban biztos van valami, ami segít majd.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 7:41 pm


Fiona & Richard
A holnapi napra még gondolni sem akartam. Így nem akartam emberek közé menni, de egy ilyen véraláfutás nem múlik el egyetlen nap alatt, ennyi szabadságot meg nem vehettem ki. Persze kimagyarázhattam a dolgot, de attól még ugyanolyan csúnyán nézett volna ki a fejem.
- Nem hiszem, hogy eltört. Egyszer már betörték az orrom, az nem ilyen. Túl fogom élni, nincs semmi komoly bajom - bizonygattam, noha ezt még én magam sem hittem el. - Ha ezt Keegan meglátja... a kurva életbe...
Nem káromkodtam túl gyakran, nem így vezettem le a feszültséget. De most egyszerűen nem bírtam türtőztetni magam.
A kérdésére végigfolyt a víz a hátamon. Nem, nem mehet a csomagtartó közelébe... De ha az orrom így marad, akkor innen még egy jó darabig nem fogunk tudni elindulni...
- Nem tudom, lehet kipakoltam... - nyeltem egy nagyot. - De semmi szükség rá. Pár perc és eláll a vérzés, nincs semmi bajom. Elszívok egy cigit és már mehetünk is, addigra jól leszek.
Éreztem, hogy a szívem egyre gyorsabban vert a mellkasomban, mintha át akarta volna törni a bordáimat. Tehetetlen félelem fogott el, nem tudtam, mit tegyek most. Egy pillanat erejéig átfutott az agyamon, hogy talán most mindennek vége. De ezt nem hagyhattam.
Egy gyors lépéssel a csomagtartónál termettem és rátámaszkodtam, hogy véletlenül se tudja kinyitni az én engedélyem nélkül.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 8:22 pm


Richard & Fiona

Az biztos, hogy a diákjai nem fogják szó nélkül hagyni, ha szétvert fejjel megy be tanítani. Valószínűleg én is kiakadtam volna, ha néhány évvel ezelőtt hozzánk jön be ilyen arccal. Hetekig ő lesz az iskolai pletykák fő célpontja, ha elmondja az igazat, ha nem. Csak az egyik verziónál a nagy hős lesz, a másiknál meg jönnek a találgatások, hogy vajon ki és miért csinosította így ki Mr. Goode arcát.
- Attól még nagyon szarul néz ki -húztam el a számat. Hátrapillantottam, biztosra akartam menni, hogy a másik fickó már egyáltalán nincs itt a közelben. Féltem, hogy ismét egymásnak esnek, még mindig, de remélhetőleg ez már nem fog előfordulni. -Jobb lenne, ha leülnél egy kicsit és megnyugodnál. Ezzel nem mész semmire.
Nem tudtam hová tenni a reakcióját, amikor az elsősegélydobozt említettem, egy pillanat alatt lesápadt az arca, amit még a rászáradt vér mellett is láttam. Aztán még rá is ül a csomagtartóra? Nem tudtam hová tenni, csak nagyokat pislogtam rá. Végül csak arra jutottam, hogy biztos eléggé felzaklatta magát most.
- Hullát tartogatsz benne? -Csak vicceltem. Tényleg. Odaléptem hozzá és most a pulcsim ujját tartottam az orrához, még mindig jobb, mintha szétfolyna a francba. Más pedig már nem volt. -Akkor most így maradunk egy kicsit, aztán mehetünk tovább. Ha a vérzés is elmúlt és lenyugodtál.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 9:02 pm


Fiona & Richard
Tudtam, hogy ezt nem fogják szó nélkül hagyni. Jelen helyzetben az igazság volt a legjobb válasz a nem kívánatos kérdésekre. Sosem akartam, hogy hősnek tartsanak, de még mindig jobb, mintha vad találgatásokba kezdenek.
Most tudatosult csak bennem, hogy letegezett. Nem zavart különösebben, az iskolán belül nyilván nem tűrtem volna meg, de őt már régóta nem tanítottam. És alig volt köztünk korkülönbség, ha nem tanítottam volna sohasem, eszébe sem jutott volna magázni engem.
A poénját most nagyon nem tudtam díjazni, de azért kipréseltem magamból egy kínos nevetést.
- Hát persze, egy feldarabolt hulla van a csomagtartómban szemeteszsákba bugyolálva. Szerintem teljesen úgy nézek ki, mint egy darabolós sorozatgyilkos. - Az irónia a legjobb fegyver a világon, még a szúró-vágó eszközöknél is jobb. - Remélem, a rajongótáborom nem ábrándul ki belőlem. Igazán kár lenne.
Továbbra sem szálltam le a csomagtartóról, biztosra akartam menni. Valószínűleg nem nyitotta volna ki magától, de nem szerettem volna kockáztatni.
- Tiszta vér lett a pulcsid. Ez nem fog kijönni belőle... Majd valahogy kárpótollak, kapsz egy másikat vagy nem tudom. - Elég kellemetlenül éreztem magam miatta.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 9:55 pm


Richard & Fiona

A saját volt osztálytársaimból kiindulva akármi megtörténhetett. Még az is lehet, hogy embercsempésznek nézték volna vagy szervkereskedőnek, esetleg maffiózónak. De lehet, hogy nem mindenki olyan kretén mint az én osztálytársaim voltak. Na jó, de, a legtöbb ember sajnos tényleg ilyen ostoba.
Iskolán belül meg sem fordult volna a fejemben, hogy le merjem tegezni, de egyrészt nem voltunk iskolán belül, másrészt pedig már nem volt a tanárom. Még így is nagyon furcsa volt letegezni, de úgy éreztem, ez a legjobb, amit most tehetek, az emberek könnyebben megnyugodnak, ha valaki közvetlenül beszél velük.
- Ugyan már, nagyon sokan szeretik a rosszfiúkat. Még ha csak a lelkük mélyén is. Erre még én is tökéletes példa vagyok. -Hát igen, azt már megállapítottuk, hogy Jack nem éppen a szőke herceg fehér lovon. Nem, ő a szőke kis füves Pikachu jelmezben. Sokkal jobb.
A pulcsim ujjár néztem, aztán az orrára és a biztonság kedvéért még visszanyomtam oda egy kicsit. Ha most hagynám abba, azonnal ismét vérezni kezdene, biztos vagyok benne.
- Elhiheted, hogy nem fogok a díszkardomba dőlni miatta. Ha a nagyja kijön belőle, az már jó. Amúgy sem az én pulcsim. Kleptomániás vagyok, nem tudtad? -Akkor sem loptam volna, ha kényszerítenek.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 11:29 pm


Fiona & Richard
Valóban a legtöbb nő rajongott a sztereotip rosszfiúkért, csakhogy én már ezt a szintet meghaladtam. Még egy krimisorozatban talán belefért volna, de a valóságban sírva menekültek volna előlem, ha megtudják miféle vagyok.
- A sorozatgyilkosokat azért nem annyira. Kivéve Dextert. Már ha láttad a sorozatot vagy olvastad a könyvet. - Igen, határozottan próbáltam oldani valamivel a hangulatot, már amennyire ez ebben a helyzetben lehetséges volt. Különben tényleg imádtam a Dexter sorozatot, a könyveket is egytől egyig olvastam. Szerintem a létező összes gyilkosokról szóló regényen átrágtam magam. A lepkegyűjtő, Nem vagyok sorozatgyilkos és még sorolhatnám. Emellett ha volt néhány szabad órám, amit egymagamban ilyesmikre szánhattam, akkor szívesen néztem a tv-ben is ilyeneket. Az abszolút kedvencem a Hajsza volt, nagyon jól tudtam azonosulni a főszereplővel.
- Egy sorozatgyilkos és egy kleptomán, szépek vagyunk - horkantam fel. - De azért ragaszkodom hozzá, hogy kárpótoljalak valahogy.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 11:45 pm


Richard & Fiona

Dexter említésére felcsillantak a szemeim, még a helyzet ellenére is. Azon emberek közé tartoztam, akik a barátaikat a sorozatokban találták meg. Egyszóval nem beszéltem senkivel, csak ültem bent a szobámban és alsó hangon napi hat epizódot megnéztem egy sorozatból. Egészséges? Nem hinném. De legalább tudtam, ki az a Dexter.
- Naná, hogy láttam a sorozatot, és már a könyveket is elkezdtem, de eddig még csak az elsőt tudtam elolvasni. Közbeszólt, amikor megvettem a harmadik Tűz és jég dala kötetet. -Milyen szomorú élet a fangirlöké. De annyira élvezem, hogy már ez sem számít.
Nem specializálódtam egyféle sorozattípusra, szívtam magamba azt, amit érdekesnek és jónak találtam. Már végignéztem a Dextert, a Trónok harcát hétről hétre követtem nyomon (vagy újranéztem az egészet), újonnan ráfüggtem a Kártyavárra, az Orange is the new black pedig már jó ideje várólistán volt. Legalább Jacket nem zavarta, hogy egy kockát fogott ki maga mellé.
- Szebb aligha lehetne. Ezt a kárpótlást pedig úgy felejtsd el, ahogy van. Ez csak egy pulóver, nem lett belőlem Voldemort, hogy új orrot kelljen szereznem. Egy pulcsi bármikor pótolható.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 12:05 am


Fiona & Richard
Teljesen meg tudtam őt érteni. Gyerekként állandóan a könyveket bújtam és rajzoltam, vagy ha éppen nem ezt csináltam, akkor sorozatgyilkosokról és pszichés betegségekről gyűjtöttem össze információkat. Utóbbit mondjuk nem igazán reklámoztam, egy füzetbe írogattam ki őket, amit elég jól elrejtettem még a családtagjaim elől is.
- Elkezdtem nézni a sorozatot, de még nem értem a végére. Elég lassan haladok vele, csak akkor tudom nézni, ha egyedül vagyok. Sajnos más nem vevő rá. - Két ötéves mellett csak nem állhattam neki Trónok harcát nézni. - De a Dextert tényleg olvasd el, nagyon jó. A második rész volt az egyik kedvencem a jódlizó krumplival, zseniális, komolyan.
Úgy döntöttem, hogy nem győzködöm tovább a pulóverrel kapcsolatban. Nem azért, mert letettem a kárpótlásról, hanem beláttam, hogy ő úgysem menne bele. Ez nyilván nem fog visszatartani attól, hogy eljuttassak hozzá egy pulcsit.
- Jó, ezt majd máskor megbeszéljük. - Elhúztam a pulóverét az arcomtól, már nagyjából megalvadt rajta a vér, nem ömlött az orromból tovább. - Elszívok egy cigit és mehetünk is. Tényleg nem olyan komoly ám, mint amilyennek tűnik.
Kihúztam a farmerem zsebéből a cigimet és az öngyújtómat, hogy végre rágyújthassak. Nem tudom, mikor esett utoljára ennyire jól letüdőzni egy kis füstöt. Aztán egyik pillanatról a másikra kitört belőlem a röhögés. Azt hiszem, ez is a stressz egy formája volt.
- Tudod... ha Piper most itt lenne, akkor egész biztosan megverne téged. Úristen, kezdek nagyon fáradt lenni, ha már ő jut eszembe...


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 12:36 am


Richard & Fiona

Nekem nem éppen ilyen hobbijaim voltak. A sorozatok és könyvek világa mellett már csak a festés és a rajzolás foglalkoztatott, meg persze a zene. Szerintem magas szinten merítettem ki a művészlélek fogalmát, de Jack ebben még így is előttem járt. Ő igazi művész volt, én nem igazán, csak próbáltam az lenni.
- A Trónok harca mindenkit magába szippant. Nem tudom, hogy nem lehet szeretni. De jobb lesz, ha még most elhallgatok, mert hajlamos vagyok elspoilerezni mindent, aminek viszont senki sem örül. -Tipikus fangirl problémák. Olyan lelkes tudtam lenni, hogy még arról is beszéltem, amiről nem kellett volna. Pedig én igyekeztem visszafogni magam, komolyan. -Jódlizó krumpli? Na jó, ezt tényleg meg kell vennem.
Tényleg nem volt sok értelme győzködnie, úgysem hagytam volna, hogy vegyen nekem egy másik pulóvert. Semmi szükség nem volt rá, nem leszek attól szegényebb, hogy a szekrényemben (jó, jó, Jack szekrényében) eggyel kevesebb vagy több pulcsi van. Ezen igazán nem múlott semmi, az orra fontosabb volt.
- Csak nyugodtan, ha attól jobb lesz, akkor hajrá. -Nyilván nem zavart a cigaretta füstje, Jack mellett szagolhattam eleget. A marihuána sokkal büdösebb volt, azt képtelen voltam elviselni. Ha Jack úgy jött haza, hogy előtte Joeyval füveztek, addig nem jöhetett be a hálószobába, amíg le nem zuhanyzott. Ez volt az egyetlen kikötésem, minden máshoz alkalmazkodtam.
A hirtelen nevetésr felkaptam a fejem.
- Ez most komoly? -ingattam a fejem nevetve. -Tudtam én, hogy mindig is ő volt a legkülönlegesebb és ilyen mélyen a szívedbe zártad...


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 1:03 am


Fiona & Richard
Kettőnk közül nyilván csak az ő hobbijait lehetett a normálisak közé sorolni. Igaz, a sorozatgyilkosokról való információgyűjtésről már rég leszoktam, egyrészt azért, mert már nem sok újat találhattam, másrészt pedig ki is nőttem belőle. Megtaláltam a saját célomat, nem kellett másokéról olvasnom.
- El ne mondd mi történik benne, hadd izguljak. Egyelőre Arya és Robb a kedvenceim, meg Roose is szimpatikus. De jobb, ha senkit nem szeretek meg, ugye? - Mindenki erre figyelmeztetett a barátaim közül, akik nézték a sorozatot. - Aha, van benne egy öh... jódlizó krumpli. Egy elég brutálisan kinéző krumpli. De majd meglátod, már a legelején felbukkan.
Sejtettem, hogy a pasija után nem fogja zavarni, ha rágyújtok. Ha nem történt volna meg az előbb az a kis incidens, most biztosan nem álltam volna neki bagózni, de így viszont muszáj volt. Nem akartam addig beszállni a kocsiba és vezetni, amíg teljesen meg nem nyugszom.
- De még milyen mélyen... Ő volt a kedvenc diákom, érte még a házasságomat is feladtam volna. Sőt, mindent. Érte ki ne hozna meg ekkora áldozatot? - Kifújtam a füstöt és fintorogva megráztam a fejem. - Viccnek is rossz. Remélem többet nem kell látnom sem őt, sem pedig a barátnőit. Mindig is utáltam a fajtáját.
Kezdtem teljesen megnyugodni, a pulzusom is visszaállt normálisra. Nagyszerű. Egyszer ennek a napnak is vége lesz végre valahára...


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 1:31 am


Richard & Fiona

Nagyon sunyi mosoly ült ki az arcomra, ezzel jelezve neki, hogy igen, sok dolog van, amit még nem tud a Trónok harca kapcsán. Majd ő is eljut oda. Milyen boldog lesz...
- Valóban nem jó ötlet megszeretni a szereplőket. Nekem az összes kedvencemet kinyírták egy-két kivétellel. Úgyhogy nem is mondok neveket. Se élőt, se holtat. Majd egyszer. -Biztos voltam benne, hogy lesz egy-két halál, amin rendesen ki fog akadni. -Gondolom a jódlizó krumplik nem a világ legszebb látványai.
Nem is akartam, hogy idegesen autóba szálljon, akkor inkább mentem volna gyalog tovább, de komolyan. Semmi kedvem nem volt még elhunyni, pláne nem ilyen tragikus körülmények között.
- Éppen ezért nem fogok elmenni egyetlen osztálytalálkozóra sem. Szerintem fel sem ismernének amúgy az osztálytársaim, ott találgatnák, hogy hát ez meg kicsoda. Remekül a háttérbe tudtam húzódni. -Nem lepődtem volna meg rajta, ha tényleg így van.
Ahogy mindketten kezdtük túltenni magunkat az előbbi eseten, rájöttem, hogy én valójában tényleg nem bírom a vért. Úgyhogy inkább felhajtottam a pulcsim ujját, hogy még csak ne is lássam rajta. Még ennyitől is ki tudtam készülni, szerencse, hogy az előbb nem arra figyeltem, amikor az arcát törölgettem.
- Csak azért hajtom fel, nehogy rosszul legyek -szólaltam meg hirtelen, amikor rájöttem, hogy az előbbiek alapján mennyire furcsán mutathat ez a mozdulat. -Rosszul vagyok a vértől, nem igazán bírom a látványát.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 6:46 pm


Fiona & Richard
- Majd ha egyszer a végére érek, akkor megbeszélhetjük, kinek melyik kedvence maradt még életben. - Azt olvastam, hogy ebben a sorozatban nagyon brutális halálnemeket tudnak kitalálni. Kíváncsian vártam őket. - Biztos van olyan beteg elme, aki szépnek találja.
Megértettem az álláspontját, én is csak a gimnáziumi osztálytalálkozóimra mentem el, az evanstoni iskolámat messziről elkerültem. Ha tehettem volna, egyszerűen elfelejtettem volna az ottani éveket. Néha még most is rémálmaim voltak arról, amikor egy teljes napra bezártak a szekrénybe.
- Az osztálytalálkozók amúgy sem érnek semmit. Én is csak a középiskolai találkozókra megyek el, az általános iskolámba akkor sem mennék vissza, ha fizetnének érte. Valószínűleg engem sem ismernének meg. - Kifújtam a füstöt, majd a csikket ledobtam a földre és rátapostam. - Ahhoz képest, hogy nem bírod a vért, elég jól lereagáltad a helyzetet. De nyugi, most már tényleg hazaviszlek és leveheted ezt a véres pulóvert. Áztasd be hideg vízbe és mosd át szappannal. Ne rakd be a mosógépbe, akkor biztosan nem jön ki belőle.
Igen, elég jól tudtam, mit kell ilyenkor csinálni.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 7:16 pm


Richard & Fiona

- Ha csak az életben maradtakról beszélünk, akkor nem lesz hosszú beszélgetés -nevettem fel. Az tényleg esélytelen lett volna. Múltkor unalmamban elkezdtem számolgatni, több halott szereplőt sikerült összeszámolnom mint olyat, aki még életben volt. Na és olyat, aki a legelejétől kezdve életben volt? Két kezemre ráfértek. De ezt jobbnak láttam nem közölni vele.
Én ilyet szerencsére nem éltem át, azt hiszem, nem is bírtam volna ki végig. Felesleges lenne tagadnom, hogy mennyire gyenge tudtam lenni ilyen helyzetekben, mind idegileg, lelkileg és fizikailag is. Engem egyáltalán nem erre találtak ki.
- Én egyikre sem fogok eljárni -ingattam a fejem. -Nem érdekel a fantasztikus kis életük és hogy milyen boldogak a tökéletes férjeik és feleségeik mellett, akiket egész biztosan magukkal vinnének. Végül is, mekkora poén lenne beállítani egy ilyenre Jackkel... -Néztek is volna nagyokat, azt hiszem. Azért őt még a legbutább egyedek is felismerték volna. Még jó, hogy nem voltak ilyen szándékaim.
- Akkor nem a vérrel foglalkoztam -vontam vállat. -Akadt, ami elterelte róla a figyelmem. De megfogadom a tanácsot, hátha így tényleg kijön. -Nem éreztem furcsának, hogy ennyire tudja, hogyan kell kimosni a vért valamiből. Biosztanár volt, biztos került már ilyen helyzetbe.


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 7:52 pm


Fiona & Richard
- Akkor majd kitárgyaljuk a halálnemeket is - vontam meg a vállam.
Tapasztalatból tudtam, hogy ilyenkor nem sok sikersztorit lehetett végighallgatni. A legtöbbek élete elcseszett, semmi sem úgy alakult nekik, ahogy azt az iskolás éveikben eltervezték. Az iskola falain kívül senkit sem érdekelt, hogy valaki a gimnázium menő arca vagy az ügyeletes kiközösített volt-e. És emiatt sokan felsültek.
- Hidd el, azonnal átértékelnék a kapcsolatukat veled - mosolyodtam el. - Máris érdekükben állna kedvesnek lenni.
Miután eltapostam a cigicsikket, kinyitottam neki a kocsiajtót.
- Induljunk, azt hiszem, most már tudok vezetni. - Beszálltam a másik oldalról. Mielőtt még kigördültünk volna a parkolóból, a rádió helyett ezúttal felraktam az első kézre eső lemezt a kesztyűtartóból. Three Days Grace, imádtam őket azóta, hogy először hallottam tőlük az Animal I Have Become cimű számukat. - Szerintem szólj Jacknek, hogy már úton vagy hazafelé, nehogy aggódjon miattad.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 8:31 pm


Richard & Fiona

- Azzal viszont már biztosan elleszünk jó sokáig.
Én pedig nagyon szörnyen éreztem volna magam, ugyanis ott kárörvendtem volna az összes idiótán. Ami valljuk be, nem egy szép dolog. De tekintve, hogy Jack miatt azonnal borzasztó kedvesek lennének velem - ahogy azt Richie bá is megmondta most -, talán mégsem lenne akkora bűntudatom. Na jó, de, de igen. Nem akarok az ő szintjükre süllyedni, meg amúgy sem vagyok én az a fajta.
- Azt kedvességet is fenyomhatnák a csinos kis hátsójukba. Jack is elhajtaná őket. -Vagy közölné, hogy akkor mi most szépen hazamegyünk. Nem hiszem, hogy könnyedén el tudná viselni azt a rakás idiótát egy helyen. Gonoszság is lenne tőlem már az is, hogy elrángatom egy ilyenre. Szerencséjére ezzel nem kell foglalkoznia.
Beültem az anyósülésre és felvettem a táskámat az ölembe, amit előzőleg a lábtörlőre raktam, amikor kiszálltunk. Türelmesen vártam, közben már az ablakon bámultam kifelé, de a Three Days Grace-re felcsillant a szemem. Igen, őket is imádtam. Ilyen téren nem válogattam sokat, ami ebből a stíluskörből származott, szinte mindent szívtam magamba. Nem is tudom, hány zenekart tudtam volna kapásból felsorolni, akiket imádtam.
- Igen, az lehet nem rossz ötlet. Bár azt hiszem, már eléggé elkéstem vele. -Kutakodni kezdtem a táskámban, alig találtam meg a festékes tégelyek meg a többi holmi között a telefonomat. A kijelzője pedig nem csak a villogó hét százalék miatt volt vészjósló. -Szerintem már szívrohamot kapott, négy nem fogadott hívásom van...


Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard & Fiona Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard & Fiona Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona EmptyVas. Jún. 26, 2016 10:01 pm


Fiona & Richard
Valószínűleg velem is pontosan ilyen kedvesek lettek volna vagy pedig teljesen lekezelőek. Egyikre sem volt szükségem. Maradjak csak meg a tudatukban az alacsony, vézna, reszkető Richardként, aki még akkor sem tett semmit, amikor a tesiöltözőben elvették a cuccait. Tanárként már láttam, hogy sokan osztoznak a sorsomban. Egyedül annyi volt a különbség, hogy a legtöbben ezt a lúzerséget nem tudják levetkőzi. Nekem sikerült, de néha még most is meglepődtem azon, hogy már nem valami kis eltaposható lényként kezelnek az emberek.
- Az ilyennek sosem szabad bedőlni - bólintottam. - Tudod, bocsáss meg az ellenségeidnek, de ne felejts el semmit, amit veled tettek.
A pasija helyében én is szívrohamot kaptam volna. Ha Keegan tűnt volna így el órákra és a telefont sem vette volna fel, valószínűleg nem bírtam volna otthon megmaradni, elindultam volna érte. Bár az is igaz, hogy én az ilyesmi miatt jobban aggódtam, mint az átlag. Sőt, alapvetően jobban féltettem a családtagjaimat, mint kellett volna. De tudtam, hogy minden törékeny és múlandó, jobban, mint mások.
- Akkor hívd vissza most. Én a helyében már biztosan kaptam volna két infarktust is.
Az egyetlen szerencséje az volt, hogy már csak tíz-tizenöt percre voltunk a megadott utcától. És ezek után már tényleg problémamentesen elértünk odáig, nem keveredtünk több verekedésbe, nem karamboloztunk, se semmi hasonló.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Richard & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Fiona   Richard & Fiona Empty

Vissza az elejére Go down
 
Richard & Fiona
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Richard & Fiona
» Fiona & Jack
» Fiona Sherwood
» Fiona & Jack
» Jack & Fiona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Akták :: Archívum-
Ugrás: