KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Jack & Fiona Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Jack & Fiona Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Jack & Fiona Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Jack & Fiona Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Jack & Fiona Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Jack & Fiona Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Jack & Fiona Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Jack & Fiona Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Jack & Fiona Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Jack & Fiona Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Jack & Fiona Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Jack & Fiona Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Jack & Fiona Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Jack & Fiona Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Jack & Fiona Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Jack & Fiona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 18, 2016 10:03 pm


Jack & Fiona

Olyan elviselhetetlen mértékű fejfájásra és hányingerre ébredtem, hogy én hasonlót még sosem tapasztaltam. Pillanatokon belül megkörnyékezett a halálvágy, hogy bárcsak valaki gyorsan véget vetne a szenvedésemnek. Átfordultam a hasamra, az arcomat a párnába fúrtam és legalább fél percig levegőt sem vettem, csak feküdtem mozdulatlanul mint egy hulla. Aztán, amikor már nem bírtam tovább, vettem egy mély levegőt, de... de a párna illata nem volt ismerős. Nem bírtam rávenni magam, hogy megmozduljak, úgyhogy először csak a fájó fejecském mélységeiből próbáltam előkaparni valamiféle emléket. Az egész éjszaka kiesett, csak homályos foltok ugrottak be előttem, amikkel nem tudtam mit kezdeni. A legutolsó, amire emlékeztem, az...
Olyan hirtelen ültem fel az ágyban, hogy majdnem azonnal a saját ölembe is hánytam. A halántékomra szorítottam a tenyerem, amíg el nem múlt a szédülés, aztán körbenéztem. Nem, azok határozottan nem az én gitárjaim, nem az én bútorjaim, az én ágyneműm és az én ágyam. Oldalra pillantottam, mellettem még békésen ott aludt Jack Walker. Ebben nincsen semmi extra. Rémlett valami, hogy hazahozott ide, hogy ne kelljen éjszaka egyedül mászkálnom. Igen, valami ilyesmire emlékeztem. Ez rögtön megnyugtatott, de ez a nyugalom is csak egy pillanatig tartott.
Lepillantva azt kellett észrevennem, hogy egy szál aerosmith-es pólóban vagyok, ami nagyon nem az enyém. És semmi más nem volt rajtam. Egy fél percre teljesen ledermedtem, olyan sápadt lettem mint a fal és szerintem a vérkeringésemben is keletkezett néhány fali érelmeszesedés.
- A kurva életbe -nyögtem fel. Kiugrottam az ágyból és minden szédülés meg hányinger ellenére a fürdőbe rohantam. Nemnemnem, ez nem lehet. Biztos nem. Bassza meg.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 18, 2016 10:43 pm

Fiona & Jack

Az igazak álmát aludtam már órák óta, csupán néhány másodperc kellett hozzá hajnalban, hogy elnyomjon az álom Fiona mellett fekve. Addigra már nagyon kiütött az elfogyasztott alkohol, jóformán egy lépést sem tudtam volna megtenni. De Fiona ezek szerint még rosszabbul volt, mint én, ugyanis vele ellentétben én nem keltem fel arra, hogy fáj a fejem. Mikor kiugrott az ágyból, én is felriadtam, de kellett vagy fél perc, mire tudatosult bennem, hogy baromira hasogat a fejem és nagyon nem vagyok a helyzet magaslatán.
Fiona kirohanását betudtam annak, hogy rosszul lett. Mindenkivel megesik az ilyesmi, majd iszik és eszik valamit, utána jobban lesz. Lassan én is kikecmeregtem az ágyból, majd halálos nyugalommal, egy szál alsónadrágban és egy atlétában kisétáltam a konyhába kávét főzni. Szívem szerint bevetettem volna magam a fürdőszobába egy zuhany erejéig, de nem akartam rárontani Fionára.
Bekapcsoltam a kávéfőzőt, majd mivel még Fiona mindig nem jött ki, némiképp aggódva bekopogtam a fürdőbe.
- Minden oké? Kérsz te is egy kávét? Komolyan jót tesz. Mindjárt előszedem a fájdalomcsillapítót is. - Nem csináltam nagy ügyet a másnaposságból. Hetente többször ébredtem így, hozzá lehetett szokni. Ahogyan ahhoz is, hogy egy frissen megismert csaj mellett ébred az ember.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 18, 2016 10:57 pm


Jack & Fiona

Magamra zártam a fürdő ajtaját, nem kulcsra, mert az nem volt a zárban, keresni meg nagyon nem volt érkezésem, de elég határozottan csuktam be az ajtót magam után, hogy Jack tudja, ne zavarjon. Lecsuktam a vécédeszka tetejét és ráültem, az arcomat a tenyerembe temetve. Próbáltam felidézni az elmúlt éjszakát, amihez jónéhány percre szükségem volt. Csak képek villantak be, félreérthetetlen képek, amikből ugyan nem tudtam meg mindent, de éppen eleget ahhoz, hogy teljesen kikészüljek. Nem tudtam, hogy sírjak vagy dühöngjek a saját hülyeségem miatt, mindenesetre teljesen kétségbe voltam esve. Percekig nem mozdultam, csak a gondolataimba merülve ültem szoborként, Jack kopogására viszont összerezzentem.
- Nem kérek -válaszoltam, a hangom meglepően gyenge volt. -Mindjárt megyek ki.
Felálltam és a mosdóhoz lépve többször is megmostam az arcomat egymás után, felváltva hideg és meleg vízzel. Egyik sem segített, lehet zuhanyoznom kellett volna. Vagy egy gyors kis önvizsgálatot tartani, hogy tényleg ilyen hülye voltam-e. De ezt teljesen feleslegesnek láttam, már nyilvánvalóvá vált előttem, hogy ezt elcsesztem. Szó szerint.
Az egyik tiszta ruhákkal teli kosárból, amit a kád mellett találtam, előkotortam Jack egyik alsónadrágját, mert azért félmeztelenül mégsem kéne kimennem innen. Percekig álltam az ajtóban, mire rá tudtam venni magam, hogy kinyissam és szembesüljek vele, hogy mit műveltem az éjszaka folyamán.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 18, 2016 11:09 pm

Fiona & Jack

Mivel értelmesen válaszolt, így megnyugodtam az állapotát illetően. Annyira csak nem lehet rosszul, ha még tud felelni, méghozzá összefüggően és emberi időn belül. A másnaposság meg kiheverhető, egy-két óra múlva úgyis rendbe jön majd.
Türelmesen vártam, hogy kijöjjön a fürdőszobából, az ajtó előtt ácsorogtam addig. Meg akartam róla győződni, hogy tényleg minden rendben van vele.
- Jó reggelt, Fiona hercegnő - küldtem felé egy kialvatlan, de még így is cinkos vigyort. - Aki éjjel legény, az legyen nappal is, azt szokták mondani. Nyugi, pár óra és kihevered. Csak igyál sokat, nehogy még jobban kiszáradj.
Meg sem vártam a válaszát, csak elindultam a konyhába. Belöktem a kávéfőző alá a "Best daddy" feliratú bögrémet, amit még Daisy készített nekem tavaly karácsonyra. Még engem is ráfestett pálcikaemberként, habár csak a szanaszét álló citromsárga hajamról lehetett felismerni. Félig engedtem kávéval, majd ráborítottam egy csomó tejet és két nagy kanál cukrot. Felnyúltam a konyhaszekrénybe egy-egy fájdalomcsillapítóért.
- Egyél valamit, aztán vedd be. Valamennyit segít. - Tudtam, hogy azért csodát nem kell várni egyik patikában kapható bogyótól sem.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 18, 2016 11:19 pm


Jack & Fiona

Majdnem hátraugrottam az ijedtségtől, amikor a nyíló ajtó mögött ott állt. És milyen boldog volt! Úgy néztem rá, mintha legalább Voldemort állt volna előttem. Hogy tud most ilyen vidám lenni, mintha órákkal ezelőtt nem éppen... Bassza meg a jó élet, szerintem nem tudja... Biztos nem mondtam el neki...
Nem válaszoltam neki, nem tudtam rávenni magam, csak a konyhaasztalhoz vonszoltam magam és lerogytam az egyik székre. A tekintetemet az asztal lapjára szegeztem, képtelen voltam ránézni. Ez egyre rosszabb és rosszabb lesz. Akkor most kitől várjak biztató vállba veregetést, hogy "ne aggódj, Fiona, annyira azért nem cseszted el, lehetne ennél rosszabb is"? Senkitől. Nem mintha elhittem volna, mert tudtam, hogy most ha az életemet nem is tettem teljesen tönkre, de valamit magamban mégis. Talán több dolgot egyszerre. Miért nem volt ennyi eszem? Miért kellett ennyire berúgnom? Csalódnom kellett magamban, ez pedig még az élettől is elvette a kedvemet. Eddig büszke voltam magamra az élet ilyen terén, de ezek szerint már ezt is elengedhetem.
- Nem vagyok éhes -ingattam a fejem lehangoltan. -Inkább felmegyek a tetőre és levetem magam a picsába. -Életemben először úgy éreztem, hogy ez lenne a legjobb megoldás, hogy ne kelljen szembe néznem saját magammal. De persze sosem tettem volna meg.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 18, 2016 11:45 pm

Fiona & Jack

Háttal a konyhapultnak dőltem és a kávésbögre pereme felett néztem Fionára. Elég látványosan szenvedett, valószínűleg még soha nem volt ennyire másnapos. Egyszer mindent el kell kezdeni, nem igaz? Az már más kérdés, hogy én nagyjából tizenöt évesen letudtam az első ilyen nagy lerészegedésemet. Persze én egy elég speciális eset voltam.
- Na, azért ennyire ne hagyd el magad - ingattam a fejem. - Egy kis másnaposságot túl lehet élni, néhány óra múlva jobban leszel.
Én még mindig szentül hittem, hogy ez a baja. Bennem is csak homályos képek éltek az éjszaka történtekről, csak vele ellentétben én semmi rosszat nem találtam bennük. Jó, nem volt életem nagy pillanata, de összességében nem is panaszkodhattam. Engem legfeljebb az zavart, ami előtte történt, mikor megtalálta a nappaliban a kis zacskót tele kokainnal. De nem akartam ezen rágódni, már úgysem tudtam volna rajta változtatni. És a mellékelt ábra is mutatta, hogy annyira azért nem zavarta, mert minden további nélkül lefeküdt velem utána...
Leraktam a kiürült bögrét a pultra és végigfuttattam az agyamban a mai nap tervét. Először is le akartam zuhanyozni, utána pedig le akartam menni a ház elé elszívni egy cigit. Délutánig szabad voltam, akkor kellett elmennem Daisyért. Egy valamit nem vettem számításba: hogy egy nem épp kellemes beszélgetés elé néztem Fionával.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 12:40 am


Jack & Fiona

Annyiban igaza volt, hogy tényleg nem éltem még meg életemben ilyen másnaposságot. Vagyis, szerintem eleve nem voltam soha másnapos, igazán remekül kezdtem. Legalább ezek után már nincsen lejjebb, ennél csak jobb lehet. Remélhetőleg. Mindig van lejjebb, azt hiszem.
- Kurvára nem a másnapossággal van a bajom! -csattantam fel, de amikor belefájdult a hangom a saját hangerőmbe, gyorsan visszavettem. -Ne haragudj. Nem akartam kiabálni veled.
A tenyerembe támasztottam a homlokomat, az ujjaimmal a hajamba túrva. Ideges voltam és dühös, elsősorban magamra, nem akartam ezt a haragot rajta kitölteni. Elvégre nem úgy nézett ki, mint aki csak kihasználta a helyzetet, akkor lehet már régen összepakoltatott volna velem, hogy akkor most hazavisz, és nem látjuk többet egymást soha. Bár, ami késik, az nem múlik, még bármi megtörténhet. Pláne az után, hogy így ráordítottam.
Nem akartam megszólalni, de éreztem, hogy ideje lesz elbeszélgetnünk. Mert ezt muszáj lesz, nem vagyok képes lenyelni, későbbre halogatni pedig nagyon nem szeretném. Túl kell esnem rajta minél hamarabb. Mégsem tudtam semmit kinyögni.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 12:54 am

Fiona & Jack

Mindenre számítottam, csak arra nem, hogy majd leüvölti a fejem. Ösztönösen összerezzentem, mikor felemelte a hangját, sosem viseltem túl jól, ha kiabáltak velem. Pont eleget ordítoztak velem kölyökkoromban, mostanság inkább igyekeztem kerülni az ilyen szituációkat.
Inkább nem válaszoltam semmit a bocsánatkérésére, ezek után jobbnak láttam, ha nem szólalok meg és nem idegesítem fel semmivel. Nem tudtam hova tenni az ingerültségét, mert ezek szerint nem kifejezetten a másnaposság volt a baja. Akkor meg mi?
Óvatosan mögé léptem és a hátára tettem a kezem. Nem akartam teljesen belemászni a személyes terébe, mert én személy szerint gyűlöltem, ha ilyenkor valaki még bele is hatolt az aurámba. Talán ő is így volt ezzel.
- Mi a baj? - tettem fel a lehető legidiótább kérdést. - Ha én basztam el valamit, akkor mondd meg nyugodtan, nem lepődnék meg rajta.
Mást igazából nem tudtam elképzelni.
Biztos én rontottam el valamit, csak nehezére esik közölni velem. De jobb, ha túlesünk rajta és a szemembe mondja, hogy már megint elrontottam valamit, méghozzá nagyon. Legyen az akármi.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 1:24 am


Jack & Fiona

Pedig teljesen komolyan gondoltam azt a bocsánatkérést. Nem akartam megbántani, nem volt rá okom, csak nem tudtam mit kezdeni a helyzettel és magammal. Egyszerűen előtört belőlem, még jó, hogy hamar és könnyen el tudtam fojtani. Dühkezelési problémáim nem igazán voltak, a többi mellé biztos nem fért el.
Nem tudtam eldönteni, hogy az érintése megnyugtat vagy csak még inkább lejjebb süllyeszt abba a rohadt pöcegödörbe. Vettem egy mély levegőt és lassan kifújtam. Borzasztóan vágytam most egy ölelésre, de nem mertem kezdeményezni. Talán nem is lett volna olyan jó, mint amilyenre számítok, nem tudom. Nem érdekel.
Felemeltem a fejem és Jack felé fordultam. Gyerünk, Fiona,most legyél erős és határozott, legalább egyszer ebben a rohadt életben.
- Beszélni szeretnék veled. Ez most fontos.
Nem tudtam, mit kéne vele kezdenem. Hogy fogjak bele, mit mondjak neki, hogy járjam körbe. Nem akartam telibe a képébe mondani a nyers információt, azt parasztságnak érezném.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 12:45 pm

Fiona & Jack

Nem tudtam hova tenni ezt a hirtelen váltást. Elég komolyan nézett rám, és az az igazság, hogy ez megrémített. Senki nem nézett még rám így egy ilyen éjszaka után. Egyszerűen csak úgy tettek, mintha mi sem lenne természetesebb, összepakolták a cuccaikat, megadták a számukat és elmentek. Aztán persze soha többet nem kerestem őket. Na, de hogy valamelyik beszélni szeretett volna velem valami fontos dologról... Nem, ez nem illett bele a szokásos menetrendbe.
Végül homlok ráncolva bólintottam egyet.
- Oké, miről szeretnél beszélni? - Ez elég hülye kérdés volt. Nyilván nem a globális felmelegedés vagy a fogyasztói társadalom problémakörét akarta megvitatni, akármilyen komoly témák voltak azok is. Nyilvánvalóan a tegnap estéről akart beszélni, de elképzelésem sem volt, mit lehet ahhoz még hozzáfűzni.
Azon kívül persze, hogy legyen-e folytatása vagy sem, de valahogy ez számomra nem tűnt ennyire sürgősnek és megbeszélendőnek. Az ilyesmi eldől magától, nem? Legalábbis én így gondolkodtam erről, de valószínűleg ő nem.

[/color]
Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 1:26 pm


Jack & Fiona

Valóban nem a globális felmelegedés, az infláció vagy az ökológiai lábnyom érdekelt ennyire, hogy még vele is ezt akartam megbeszélni. Sőt, igazából magasról tettem ezekre, ami nem volt túl pozitív tulajdonság, de valahogy még így sem tudott foglalkoztatni. De miért is húzom most ezzel az időt?
Nem válaszoltam a kérdésére, csak teljes testtel felé fordultam, nem akartam a hátam mögé beszélni. Az egyik lábamat szorosan felhúztam magam elé a székre és átöleltem, valamiért biztonságot nyújtott. Hogy mi ellen, azt már nem tudtam volna megmondani, nem fenyegetett halálos veszély.
- Igazából a probléma velem van, nem veled. Lehet, nem is kéne elmondanom, de nincsen más akivel megoszthatnám a gondolataimat, satöbbi. -Nem néztem rá, képtelen voltam a szemébe mondani. Milyen kibaszott kínos ez... -Biztos vagyok benne, hogy legalább annyira nem akarod ezt hallani senkitől, akit csak ennyi időre ismertél, mint amennyire én sem akartam soha ezt kimondani senkinek. Vagy egyáltalán ebbe a helyzetbe kerülni. De... -Elakadtam és vennem kellett egy nagy levegőt, mielőtt folytatni tudtam volna. -Jack... minden értelemben te voltál a legelső férfi az életemben. Minden értelemben. -Nem akartam konkrétan kimondani, de szerintem ennyiből is gond nélkül megérthette.
A padlóra szegeztem a tekintetem és el sem vettem onnan. Féltem a reakciójától.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 1:54 pm

Fiona & Jack

Az első mondatát talán megnyugtatónak kellett volna találnom, de nem éreztem magam jobban tőle. A "bennem van a probléma és nem benned" kezdetű monológoktól rosszul voltam, már megkaptam őket nem egyszer, igaz, akkor más szituációban. "Nem veled van a baj, Jack, te nagyon rendes srác vagy, de egyszerűen nekem ez így nem fog menni." Ez majdhogynem rosszabb volt a "szerinted kinek kell egy hozzád hasonló drogos állat? Te nem vagy normális, komolyan kezeltetned kéne magad, csak én nem fogok hozzá asszisztálni" szövegnél.
Türelmesen hallgattam, azonban amikor kinyögte, hogy mi is a probléma gyökere, majdnem elájultam. Jó, talán ez túlzás, minden esetre az összes vér kifutott az arcomból és máris nem találtam olyan klassznak a tegnap éjszakát. Rohamtempóban pörögtek végig az este képei az agyamban, csakhogy most már minden más színezetet kapott. Bassza meg. A kurva életbe. Hogy lehettem ekkora idióta?! Hogy nem tűnt fel?! Valaki lőjön le, könyörgöm...
- Azt a kurva... - nyögtem fel, a tenyerembe temetve az arcom. - Bakker... Hogy lehettem ekkora baszott nagy idióta?
Valójában ő is hibázott, legalább akkorát, mint én. De csak nem kenhettem rá az egészet, nem oszthattam ki, hogy miért volt ennyire hülye. Magamra jobban haragudtam, rá kellett volna jönnöm. Utólag persze könnyű okosnak lenni.

- Ha tudtam volna, akkor esküszöm nem... Ne haragudj, komolyan eszembe sem jutott... - Rég éreztem magam ennyire kényelmetlenül a bőrömben, különösképpen a saját lakásomban.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 2:15 pm


Jack & Fiona

Pedig azzal az első mondattal tényleg csak annyi volt a célom, hogy megnyugtassam, hogy ez nem az ő hibája. Mert egyáltalán nem tartottam annak, nem egy mentalista, hogy kitalálja a gondolataimból, hoy mi a helyzet, pláne nem olyan részegen, amilyenek tegnap voltunk. Persze ha nem ittunk volna annyit, ez valószínűleg meg sem történt volna. Mintha nem lenne most már teljesen mindegy. Úgysem tudjuk visszacsinálni.
- Nem a te hibád -ráztam meg a fejem. -Én nem mondtam semmit, magadtól meg nem tudhattad. Ez csak rajtam állt, én pedig elcsesztem. -Ha akartam sem tudtam volna rákenni. Valószínűleg csak azt tette, amihez hozzá volt szokva, nem tudtam hibáztatni érte.
Megdörzsöltem az arcomat, mielőtt még sírni kezdtem volna, mert éreztem, hogy az is nagyon közel áll már. Viszont nem akartam előtte. Úgy egyáltalán senki előtt sem, nem szerettem sírni és nem is volt szokásom. Nem értettem, most miért kínzott ez ennyire. Hirtelen felálltam a székről.
- Felöltözöm és összeszedem a cuccaimat. Ideje hazamennem. -Talán egy kis egyedüllét majd segíteni fog. Vagy még rosszabb lesz tőle. Már nem érdekel az sem.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 3:01 pm

Fiona & Jack

Lényegében tényleg csak rajta állt. Ha annyit mondott volna, hogy "ne", akkor máris nem tettem volna meg. Sok mindennel meg lehetett vádolni, de azzal, hogy erőszakos lennék, biztosan nem. Sosem bántottam volna egyetlen lányt sem, Fiona sem volt ez alól kivétel, még annyi pia után sem. De ő a legkisebb jelét sem adta annak, hogy nem akarja ezt.
- Ha mondtad volna, komolyan nem csináltam volna semmit - ráztam meg a fejem, továbbra is mentegetőzve.
Nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet lenne most elmenekülnie. Vagy legalábbis az én lelkiismeretemnek nagyon nem tett volna jót... Úgy éreztem, hogy tennem kell valamit, amivel segíthetek rajta, bár jelenleg semmi értelmes sem jutott eszembe. Annyiban viszont biztos voltam, hogy erre most nem ez a megoldás. Attól neki sem lesz jobb, ha most hazarohan és ezen rágódik hetekig, próbálva elfelejteni, hogy egyáltalán valaha is találkoztunk. Mert ezt úgysem fogja elfelejteni. És senki sem mondta, hogy ezzel vége mindennek és többet nem is fogunk találkozni. Legyen bármilyen kínos is ez a bemutatkozás mindkettőnknek.
- Biztos vagy benne? Tényleg nagyon kínos ez az egész, de attól még nem lesz jobb, hogy bezárkózol a szobádba és kisírod a szemed. Sem neked, sem nekem. - Nem tudtam, mivel marasztalhatnám. De nem akartam, hogy még többet rontson ezen az amúgy is kényes helyzeten.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 3:22 pm


Jack & Fiona

Éppen ez volt a problémám, hogy az egész csak rajtam állt, én meg nem tettem semmit annak érdekében, hogy... nos, olyan maradjak, amilyen voltam. Szépen, finoman megfogalmazva. Pedig jobb lett volna, ja képes vagyok rá, akkor most nem lennénk itt ebben az elviselhetetlenül kellemetlen szituációban, én pedig folytathatnám a kezdő macskásnői életemet, várva a szőke hercegre. Ennél még az is jobb lenne.
- Tudom. De tekintve, hogy még én magam sem gondoltam erre, elég nehéz lett volna szólnom. Egyébként már úgyis mindegy. Nem vagyunk mágusok, visszacsinálni úgysem tudjuk. -Az lett volna szép baleset.
Ezt lehetetlen lenne elfelejteni. Mert ha nem lenne elég az, hogy mi történt, akkor jöhet az, hogy kivel történt. Minél többet gondolkodtam ezen, annál szánalmasabban hangzott és én is annál rosszabbul éreztem magam.
- És az mennyivel jobb, ha itt ülünk kínos csendben? Amúgy is le kéne már zuhanyoznom, mocskosnak érzem magam. -De még mennyire, hogy annak éreztem magam. Habár megérdemelném, hogy a saját levemben aszalódjak ezek után. Olyanná váltam, akiket mindig megvetettem és gyűlöltem. Rosszabb nem is lehetne.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 3:39 pm

Fiona & Jack

Ez az egész egyszerűen abszurd volt. Mégis mennyi esély volt erre? Jóformán semennyi, de nekünk sikerült remekül összehoznunk. Volt egy olyan érzésem, hogy ezután majd háromszor is rá fogok kérdezni az aktuális ágymelegítőmnél, hogy teljesen biztos-e a dologban. Mert még egy ilyen esetet nem akartam.
- Hát nem... De azért ez nem a világ vége. Oké, nem a legideálisabb, de lehetne sokkal rosszabb is. - Nem szabad elfelejteni, hogy mindig van lejjebb. Mondjuk most ez sem vigasztalt, mert iszonyatos bűntudat gyötört. Valószínűleg ő is, mint minden lány, valami nagyon romantikus első alkalmat képzelt el, élete szerelmével, rózsaszirmok meg minden szar között. Ehhez képest megkapott engem, egy csomó piát és a rumlis lakásomat. Már csak reménykedni mertem benne, hogy legalább tényleg figyeltem rá, amennyire abban az állapotban tudtam.
- Itt is le tudsz zuhanyozni. És nem ülnénk kínos csendben. Rendelek valami kaját és... - Nem tudtam, hogyan folytassam. És mi? Megpróbálhattuk volna megbeszélni, de úgysem tudtuk volna. Egyszerűen kínos volt ez az egész. - Nézd, tényleg lehetne ezerszer rosszabb. Mármint nekem is nagyon kellemetlen ez az egész, mert elhiheted, hogy nem mostanság voltam utoljára totál ártatlan csajjal, de mindig van lejjebb. Na jó, ha most benyögnéd, hogy valójában tizenöt éves vagy, akkor lehet elsírnám magam, de ugye ezt nem tervezed közölni velem?
Feszengve felnevettem és beletúrtam a szanaszét álló szőke hajamba. Komolyan próbáltam a legjobbat kihozni a helyzetből.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 7:49 pm


Jack & Fiona

El tudtam képzelni, neki is milyen kellemetlen helyzet lehetett. Biztos nem erre számított, amikor hazahozott és az ágyába vitt, a helyében én sem gondolkodtam volna ilyeneken. Szerencsétlent biztos egy jó idő elijesztettem a teljesen meggondolatlan éjszakai kalandoktól.
- Lehetne, igen. A legnagyobb problémám inkább azzal van, hogy csalódtam magamban, sikeresen. Nem ezt vártam volna magamtól. Eddig az hittem, hogy legalább ennyi emberi büszkeség és női tartás lehet bennem, hogy nem vetemedem ilyenekre, pláne nem legelsőre. Erre nézd meg, hol vagyok... Igen, ez határozottan elveszi az életkedvem. Látod, nem miattad van, hanem énmiattam.
Melyik lány ne tervezte volna teljesen másképpen az első alkalmat? A fiúknak teljesen mindegy volt, őket ez nem érintette annyira mint minket. Mondjuk biztos voltam benne, hogy mindkét lehetőségre akad ellenpélda, de hát a kivétel erősíti a szabályt.
Halványan elmosolyodtam.
- Ne aggódj, még csak tizenkettő vagyok, nem túl öreg hozzád. Na jó, csak vicceltem. Ennyire nem vészes a helyzet. -Tétován a fürdőszoba felé pillantottam. -Nem akarom ezt még nehezebbé tenni. Az lenne a legegyszerűbb, ha egy életre elfelejtenénk egymást. De ez nem fog megtörténni, igaz? -Biztos voltam benne, hogy nem így lesz. Neki még könnyű lenne túltennie magát ezen az egészen, de nem biztos nem fog menni.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 9:51 pm

Fiona & Jack

Megértettem, hogy csalódott magában, valószínűleg a helyében én is ezt éreztem volna. Igaz, én a végén már bármit megtettem volna, hogy valaki végre engem is potenciális férfijelöltnek tartson, de erre nekem is tizenkilenc éves koromig kellett várnom. Ami valljuk be őszintén, egy fiú esetében baromi kínos. De ha egyszer mindenki úgy menekült előlem a gimiben, mint egy leprás elől... Mikor Chicagóba jöttem, már valamivel több szerencsém volt ezen a téren, mármint akadt legalább egyetlen lány, aki szóba állt velem. Mindkettőnknek, minden téren az volt az első. Aztán az apja eltiltotta tőlem, mondván, hogy egy hozzám hasonló drogos állat ne merjen még egyszer a lányához érni. Akkoriban tényleg elég mélyre süllyedtem, az volt a különbség a mostani és az akkori helyzet között, hogy akkor még teljesen csóró is voltam. Most legalább tömött zsebbel pusztíthattam magamat, és nem lecsúszott drogosnak neveztek, hanem érzékeny művésznek. A lényeg ugyanaz.
- Ugyan már... Az emberek valahogy túlértékelik ezt az egészet - vontam meg a vállam. - Nem leszel ettől több vagy kevesebb. Szard már le, hogy mit gondol erről a társadalom. Különben is, tudja ezt rajtunk kívül bárki is? Nem.
Más helyzetben jót röhögtem volna ezen a vicces, most viszont csak egy fintorra futotta. Ebben a szituációban máris nem volt annyira poénos...
- A legegyszerűbb? Ugyan már, felejteni a legnehezebb... - horkantam fel a kelleténél talán némiképp keserűbben. - Nem hiszem, hogy ettől jobb lenne. Tudod mi lenne a legjobb megoldás? Ha most mindketten lezuhanyoznánk, rendelnénk egy óriáspizzát és megpróbálnánk nem kidobni a taccsot. Nekem elhiheted, hogy ez gyógyír mindenre. És mellesleg nagyon jó filmjeim vannak. A Szörny Egyetemet láttad már? Az az új kedvencem.
Jó, elismerem, talán nem ez volt a legjobb ajánlat. Sőt, valószínűleg a legtöbben síkhülyének néztek volna ezután. De ha egyszer imádtam a rajzfilmeket... Nem volt gyerekszobám, biztos azért.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyVas. Jún. 19, 2016 10:05 pm


Jack & Fiona

Nem volt ugyanaz a két helyzet. Ő várta, hogy valaki végre szemet vessen rá, legyen az bárki, én viszont pont hogy nem akartam az első srácnak a lába elé borulni, aki érdeklődést mutat felém. Nem voltam az a fajta lány, akit csak az éltetett, hogy legyen egy férfi az oldalán, nem éreztem úgy, hogy ettől lennék több vagy kevesebb. Egyedül is jól megvoltam, köszönöm. Vagyis... inkább szinglin, egyedül már nem annyira.
- Itt nem a társadalomról van szó, ha az érdekelne, hogy ők mit gondolnak rólam, már régen picsagatyában és semmit nem takaró pólóban illegetném magam, miközben a következő balfaszra vadászom, aki este hajlandó megdugni. A saját elvárásaimnak nem tudtam megfelelni, ez bosszant. De azt hiszem, módosítanom kell ezeken is. -Most már kénytelen voltam rá, időutazni még nem tudtam.
Egy percig legalább homlokráncolva meredtem rá, azon gondolkodtam, hogy most vajon csak szórakozik velem, vagy tényleg komolyan gondolja. Mivel semmi értelme nem volt ezen agyalni, mert... mert nem volt, végül csak felsóhajtottam.
- Jó, legyen -egyeztem bele. -Lezuhanyzom, addig rendeld meg azt a pizzát. De tényleg óriási legyen. -Hirtelen nagyon éhes lettem. Biztos csak a pizza gondolatára.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:04 am

Fiona & Jack

Tudtam volna neki mesélni arról, milyen is nem megfelelni a saját elvárásaidnak. Nap mint nap tapasztaltam ezt, minden egyes alkalommal, amikor bevágtam a kukába egy galacsinná gyűrt dalszöveget, amikor már megint belőtte magam, mert képtelen voltam leszokni az anyagról, vagy amikor reggelente végignéztem Daisy osztálytársainak a szülein és azt éreztem, hogy szar apa vagyok. Lett volna mit megosztanom Fionával nekem is...
- Üdv a világomban - fintorogtam. - Saját magunknak a legnehezebb megfelelni.
Ez elég közhelyesen hangzott, de attól még így volt. És én nem dobálóztam minden ok nélkül ilyen elcsépelt mondatokkal.
Hatalmas mosoly terült el az arcomon, amikor végre beleegyezett. Nagyon rosszul éreztem volna magam, ha most elmegy és soha többet nem látom őt. Nem tudtam volna, hogyan vészelte át ezt az időszakot, mennyire borult ki, milyen hamar sikerült először mosolyt varázsolnia az arcára. És ez a tudatlanság nagyon gyötört volna. Elvégre nagyrészt én okoztam a boldogtalanságát, hiába nem volt szándékos.
- Másmilyent nem is rendelnék - mosolyogtam rá. - Másnaposan annyit szoktam enni, mint egy elefántcsorda. Majdnem annyit, mint beszívva.

Olyankor tényleg embertelen mennyiségű kaját el tudtam pusztítani, ezt Yoyo is tanúsíthatta. Már ha egyáltalán emlékezett azokra az alkalmakra, mikor vörös szemmel, bárgyún vigyorogva kifosztottunk egy teljes hűtőt vagy egy fél gyorséttermet. (Rendes étterembe be sem mertük volna így tenni a lábunkat...)

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:26 am


Jack & Fiona

Nincs is annál szarabb érzés, mint amikor saját magának nem tud valaki megfelelni. Mert ki a halált érdekel a társadalom, az ő elvárásaik amúgy is teljesíthetetlenek és bármit is csinálsz, valakinek akkor is lesz veled problémája. Nem is tudom, sokan miért erőlködnek ennyire. Csak annál nagyobb lesz a pofon, ami éri őket.
Még a katasztrofális indítás ellenére is nagyon aranyosnak találtam, hogy mennyire felvidította, hogy maradok. Mert tényleg az volt, ezt el kellett ismernem, nem mintha valaha is tagadtam volna. Milyen abszurd, hogy pár nappal ezelőtt még csak egy fangirl voltam a többi között.
- Mert az éhség alapjáraton jön, ha be vagy tépve. Volt egy srác még gimnáziumban az osztályomban, akiről mindenki tudta, hogy hatalmas füves. Onnan tudtuk, hogy reggel is beszívott, hogy minden szünetben lement a sulibüfébe és egy tonna kaját hozott fel. Embertelen mennyiséget betermelt a bolondja.
Eligazítottam egy hajtincset Jack fején, ami valamiért nagyon furcsán állt, nekem pedig zavarta a szépérzékemet, aztán bevetettem magam a fürdőbe. Nem töltöttem el sok időt bent, maximum fél órát, aztán megint előguberáltam egy tiszta pólót a kosárból, egy butafejű alpaka volt rajta. A saját, tegnapi ruháimat nem voltam hajlandó felvenni, nagyon büdöse voltak.
- Mehetsz te is -szóltam Jacknek, miután végeztem, aztán letelepedtem a kanapéra. Lehet, kicsit rendet rakok, mire ő is lezuhanyzik.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:56 am

Fiona & Jack

Erről az érzésről tudtam volna mesélni, és valószínűleg mindenki más is, aki valaha füvezett. Annak idején valószínűleg mi voltunk Yoyóval a suli legnagyobb füvesei, csak éppen senki sem tartott minket menőnek miatta, ahogyan az lenni szokott. Sőt, valószínűleg fel sem tűnt senkinek, amilyen lúzer voltam a gimiben, nem ezzel foglalkoztak a többiek. Úgy kezeltek, mint egy fogyatékost, attól függetlenül, hogy be voltam-e szívva vagy sem.
- Ez ilyen, de még mindig jobb, mint a másnaposság. Vagy mint józannak lenni - tettem hozzá. Ha jobban belegondoltam, én szinte sosem voltam józan.
Nem tudtam hova tenni, hogy nekiállt a hajamat igazgatni. Ennyitől nem hasonlított kevésbé egy madárfészekhez. Mondjuk olyannak is kellett lennie, úgy szerettem.
Amíg ő elment zuhanyozni, addig én rendeltem magunknak egy óriáspizzát.
- Hű, neked még jobban áll, mint nekem - mutattam röhögve az alpakás pólóra. Mikor megláttam a boltban, egyszerűen nem bírtam otthagyni. Alpakák, azért ez már egy szint.
Én sem maradtam sokáig a fürdőszobában, egyrészt azért, mert nem akartam magára hagyni Fionát, másrészt pedig féltem, hogy rosszul leszek a meleg víztől.
Végül frissen mosott, immár lelapult hajjal, egy túlméretezett The Pioneers pólóban és az egyik szakadt farmeremben mentem vissza hozzá. Nem, nem sok normális ruhadarabom volt.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyHétf. Jún. 20, 2016 1:32 am


Jack & Fiona

- Eddigi széles körű tapasztalataim alapján a másnaposságnál még a halál is jobb. -Már most elhatároztam, hogy soha többet nem fogok inni. Pontosabban lerészegedni, mert inni azt tuti fogok. Ennyire ismertem magam. Ennyire még igen...
Sejtettem, hogy nem fogja érteni, miért igazítottam meg a haját. Én értettem, és ez volt a lényeg. Jobb kompozíciót nyújtott. Tényleg, zuhanyzás után le fogom rajzolni. Tegnap úgyis elhanyagoltam a kis vázlatfüzetemet.
- Ez volt a legaranyosabb, amit találtam -voltam meg a vállam halványan elmosolyodva. -Nagyon szeretem a lámákat és az alpakákat, olyan jó bolyhosak és puhák. -Ez még igaz is volt. Nagyon furcsa dolgokért tudtam rajongani.
Amíg Jack zuhanyzott, összepakoltam egy kisebb rendet a nappaliban. Ami annyiból állt, hogy szép sorban a falhoz állítottam a gitárokat, kidobtam a szemetet, a papírokat meg egy kupacba raktam, nem figyeltem, hogy mi micsoda. Annyira azért nem foglalkoztatott a dolog, csak élhetőbbé akartam tenni a helyet. Aztán leültem a kanapé egyik végébe és a felhúzott térdeimre támasztottam a táskámból előhalászott vázlatfüzetet, hogy nekiálljak rajzolni. Egy kis szörnyecskét, ha már Szörny Egyetemet fogunk nézni.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyKedd Jún. 21, 2016 9:15 pm

Fiona & Jack

Gonoszság vagy sem, azért elég vicces volt a szenvedése. Úgy tűnik, más tekintetben is én hoztam el neki a nagy elsőt, ugyanis nagyon úgy tűnt, hogy még sosem rúgott be ezidáig. Remek érzékem volt ahhoz, hogy leitassak másokat, pedig nem szándékosan tettem.
- Azért ennyire nem szörnyű, túl lehet élni. Gondolj bele, én szinte minden nap így ébredek - vontam meg a vállam, mintha nem is érdekelne az egész.
Ugyan már, ki nem rajongott a lámákért és az alpakákért?
- Én is imádom őket. Amikor legutóbb New Yorkban koncerteztünk, csak azért elmentünk Yoyóval az állatkertbe, hogy megsimogathassuk és megetethessük őket. Bemásztunk a kifutójukba is, azóta kitiltottak minket az egész állatkertből. Kínos... - Annyira azért nem szégyelltem, sőt. Elég vicces sztori volt ahhoz, hogy mindenkinek elmeséljem.
Miután végeztem a zuhanyzással, Fiona mögé sétáltam és megtámaszkodtam a kanapé háttámláján.
- Hú, te tényleg tudsz rajzolni - állapítottam meg, mikor megláttam a szörnyet a papíron. Hogy is mondjam? Baromi jó volt... És tegnap estéről még rémlett, hogy említette, mennyire szeret rajzolni. Vagy valami hasonlót. - Legyen a neve Pici Jack, pont olyan bután néz, mint én beszívva.

Megkerültem a kanapét, majd lehuppantam Fiona mellé. Kényelmesen eldőltem, a lábaimat felpakolva a karfára.
- Köszi, hogy rendet raktál. Nem maradhatott így, mire Daisy hazajön.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptyKedd Jún. 21, 2016 10:04 pm


Jack & Fiona

Képtelen lettem volna elviselni, ha nekem is minden nap így kellene felébrednem. Ilyen fejfájásra, hányingerre én emlékezetkiesésre? Csak azt ne. Pláne, hogy most is láthattuk, mi történik akkor, ha én részeg vagyok. És tekintve, hogy ez másodszorra nem fordulhat elő, biztos még annál is rosszabb lenne. Ennek sincsen sok értelme. Mindenesetre inkább nem válaszoltam neki rá semmit.
- Mondanám, hogy meglepődtem, de nem. Majd kapsz egy plüss alpakát, de egy bazinagyot. -Olyat én is akartam volna, de annyira drágák a plüssállatok, hogy az nekem megfizethetetlen. Meg kell maradnom az öreg plüssfókámnál, amivel a kollégiumban alszom.
Mire kiért a fürdőből, majdnem az egész szörnyecskével készen voltam. Az árnyékolást még nem fejeztem be, de a vonalak mind a helyükre kerültek. Tényleg elég buta feje lett, de baromi aranyosnak találtam. Pedig még sosem rajzoltam szörnyet. Ez lesz az új hobbim.
- Ennyire tetszik? -pillantottam fel Jackre. -Mindjárt befejezem és akkor neked adom. -Ha neki nem is kell, a kislánya biztos odáig lesz érte. Tapasztalatból mondom, a kisgyerekek nagyon szeretik a rajzokat, főleg ha azok cukik.
Kissé bizonytalanul néztem körbe magunk körül.
- Hát... nem nevezném kifejezetten rendnek, de kétségívül jobb mint volt.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzer. Jún. 22, 2016 4:43 pm

Fiona & Jack

Erre azonnal felcsillant a szemem, ugyanis hiába voltam huszonnyolc éves, attól még imádtam a plüssállatokat. Persze mostanság már csak Daisy-nek vettem, de a saját régi, kopott és gyűrött állataim is megvoltak még. Kínos vagy sem, de amikor kihajítottak otthonról, vittem magammal a kedvenc plüssnyulamat is, még most is ott csücsült a hálószobám egyik polcán.
- Jó, utána csak azzal aludnék - bólogattam nagyokat, a kelleténél talán kicsit lelkesebben.
A szörny gondolatára meg csak még boldogabb lettem, azonnal tudtam is, hova fogom kirakni. A szobám falán akadt még hely, bár a nagy részét poszterek, a lemezeink borítói, fotók és természetesen Daisy rajzai töltötték ki. De ennek a kis szörnynek még mindenképp helyet akartam szorítani.
- De jó, ki is rakom a szobámban! - vigyorogtam rá.
Nekem ez is tökéletesen megfelelt rendnek, sosem voltak igazán nagy igényeim ezen a téren. Ha nem lett volna Daisy, valószínűleg néhány hetente takarítottam volna ki a házat, engem aztán nem zavartak az üres üvegek.
- A célnak megfelel, a lényeg, hogy ne látszódjon mi volt itt este. Így is alig lesz pofám elmenni Daisy-ért, lerí rólam, hogy jó éjszakám volt - mutattam a szemem alatti sötét karikákra. Le sem tagadhattam volna, mennyire másnapos vagyok.

- Szerintem így is utál a többi szülő, úgyhogy igazából már nem számít... Alig engedik fel a gyerekeiket ide, mikor Daisy áthívja őket játszani. Olyan kellemetlen. Nem tudom, mitől félnek különben...

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzer. Jún. 22, 2016 10:50 pm


Jack & Fiona

Mindegy a kor, a plüssállatok mindig nyerők. Mert a plüssök csak jók lehetnek. Én is odáig voltam értük, persze még viszonylag közel álltam a gyerekkorhoz, de akkor is. Szerintem én hetven évesen is a fókámmal fogok aludni a férjem helyett. Mert az biztos nem lesz, belőlem macskásnő fog válni, pláne ezek után.
- Még akkor is, ha nő van a háznál? -vontam fel a szemöldököm.
Nagyokat pislogtam, hogy a saját szobájába akarja kirakni. Azt gondolhatta volna az ember, hogy ha már gyereke van, akkor neki fogja kiragasztani valahová. Na nem mintha engem zavarna. Végül inkább nem válaszoltam rá semmit, én csak örültem, hogy tetszik neki a rajzom. A pozitív visszajelzések mindig jólestek.
- Annyira nem vészes... -De az volt. Végigsimítottam az arcán, közvetlenül a szeme alatt. -Ha gondolod, kisminkelhetlek, akkor nem fog látszani.
Pár másodpercig néztem az arcát, aztán visszafordultam a rajzom felé, be akartam gyorsan fejezni.
- Biztos azt hiszik, hogy abszinttal itatod a gyerekeiket. Meg zavarja őket, hogy nem vagy egy jól fésült, fess öltönyös ügyvédember. Az emberek ilyen felszínesek. -Én is tudtam volna hasonlókat mesélni. Nem is akkora hátrány, ha valaki láthatatlan az iskolában, mindent lát és mindenről tudomást szerez. Mindenkinél többet tudtam az odabent történő dolgokról. Az egyetemen is hasonló a helyzet, de nem tud érdekelni.


Vissza az elejére Go down


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 12:21 am

Fiona & Jack

- Még akkor is, igen - vágtam rá. - Majd berakom kettőnk közé az alpakaplüsst, bizonyára minden csaj odáig lesz érte. Én a helyükben nagyon beindulnék rá...
Csak utólag esett le, hogy ezt talán nem így kellett volna előadnom neki azok után, ami kettőnk között történt. Ha eddig nem érezte magát egynek a sok közül, akikkel lefeküdtem, most már egészen biztosan eszébe jutott ez is.
Aranyos volt tőle, hogy segíteni akart, de az én fejemre akármit kenhetett volna, akkor sem feleltem volna meg a kedves szülőknek. A sajátjaimnak sem sikerült, ugyan nekik miért ment volna?
- Á, akkor is látszana, hogy mennyire másnapos vagyok, ha egy zacskót húznék a fejemre. Szerintem teljesen alkoholistának gondolnak. Pedig esküszöm színjózan vagyok előttük mindig. Daisy előtt nem szoktam sem berúgni, sem pedig betépni. Hülyék ezek úgy, ahogy vannak. - Valószínűleg igaza volt, biztosan ilyesmiket feltételeztek rólam azok az idióták. - Igen, szerintem is ez lehet a helyzet. Még úgy is, hogy az első szülőire totál normálisan felöltöztem. Hosszú ujjú ing, rendes farmer meg minden, még a hajam is sima fekete volt. El tudod képzelni, ahogyan fél órán keresztül vacakoltam, hogy minden tetoválásomat kitakarjam? Tisztára megalázó volt az egész... Az iskola egy elbaszott hely még felnőtt szemmel is.
Miután eleget morgolódtam, felkeltem a kanapéról, hogy odavigyem a laptopomat a tv-hez és összekössem vele. Nagyon béna voltam a technikai dolgokban, de ezt már megtanultam, túlságosan imádtam a filmeket és a sorozatokat. Mellesleg a háttérképem a gépen Phineas és Ferb voltak, Daisy állította be nem olyan régen.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona EmptySzomb. Jún. 25, 2016 12:53 am


Jack & Fiona

Nagyokat pislogtam rá, mint aki teljesen megrettent attól, amit mondott.
- Aztán vigyázz vele, még a végén az alpakára másznak rá helyetted. -Igyekeztem lazán kezelni a dolgot, de igen, tényleg csak még szarabbul éreztem magam tőle. Hogy lehettem én ekkora kretén? Legszívesebben kitörölném az egész tegnap estét az emlékezetemből.
A szülők elviselhetetlenek voltak, az enyéim is az élen voltak ebben. Talán éppen ezért általánosítottam. Talán éppen ezért nem akartam egy jó darabig saját gyereket és talán éppen ezért rettegtem volna az anyaságtól. Milyen szerencse, hogy emiatt még nem kellett aggódnom.
- Az összes ilyen, mindenben és mindenkiben keresik a kivetnivalót, csak a kretén kölykeik a tökéletesek és persze ők maguk. Ne is foglalkozz velük. Úgysem fogják elfogadni, hogy te ilyen vagy. Daisy imád, a többi pedig nem is fontos. -Ahogy kimondtam, rá kellett jönnöm, hogy ez nagyon hülyén hangzott. Ezzel viszont nem tudtam mit kezdeni. Most már kimondtam, úgyhogy talán mindegy is.
Amíg összerakta a gépet és a tv-t, addig én befejeztem a kis szörnyecskét, nem sok volt hátra belőle, meg valljuk be, nem is egy órákat igénylő alkotás. De egész aranyos lett. Kitéptem a papírt a füzetből, mögötte pedig felbukkant trónok harcás alkotásom. Lehet nem kellett volna újrakezdenem a sorozatot...


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jack & Fiona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack & Fiona   Jack & Fiona Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jack & Fiona
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Richard & Fiona
» Fiona & Jack
» Bri, Joey, Jack, Fiona
» Richard & Fiona
» Fiona Sherwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Akták :: Archívum-
Ugrás: