KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Fiona & Jack Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Fiona & Jack Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Fiona & Jack Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Fiona & Jack Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Fiona & Jack Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Fiona & Jack Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Fiona & Jack Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Fiona & Jack Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Fiona & Jack Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Fiona & Jack Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Fiona & Jack Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Fiona & Jack Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Fiona & Jack Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Fiona & Jack Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Fiona & Jack Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Fiona & Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzer. Jún. 01, 2016 11:34 pm

Fiona & Jack

Már egy hete nem volt alkalmam igazán kiütni magam, és ez kezdett nagyon betenni. Ha Daisy otthon volt, igyekeztem mindent mérsékelni, és mivel már jó ideje koncertünk sem volt, így többnyire otthon töltöttem az időmet. Ez önmagában még örömteli is lett volna, ha eltekintünk attól a ténytől, hogy a fél karomat odaadtam volna egy istenes lerészegedésért vagy egy szippantásnyi kokóért. Utóbbit letudtam addig, amíg Daisy suliban volt, de azon kívül, hogy adtam egy nagy löketet magamnak a naphoz, még nem éreztem magam sokkal jobban. Írtam és kottáztam többnyire, de a végén már abból is elegem lett.
Ma azonban Daisy nem aludt otthon, egy kis barátnője áthívta pizsamapartira, úgyhogy már kora délután átvittem őt és másnap délutánig biztonságos felügyelet alatt tudhattam. Mielőtt még leléptem volna otthonról, hogy kirúgjak a hámból, előtte azért odatelefonáltam a kislány szüleinek, hogy biztos minden rendben van-e. Szerencsére a gyerekek remekül eljátszottak, mikor megcsörgettem őket, éppen kastélyt építettek a nappaliban. Ezek után teljesen nyugodt szívvel indultam útnak és kötöttem ki egy lepukkant bárban. Szerettem az ilyen szegényes helyeket, itt kisebb eséllyel zargattak fotósok, rajongók és miegymások, illetve senkit sem érdekelt, ha egy fura külsejű punksrác teljesen betépve kóvályog a pult és az asztala között. Itt az ilyesmi teljesen elfogadott és mindennapos volt, beleillettem a közegbe.
Már legalább két órája a bárban ültem, egymás után döntöttem le a söröket, miközben a pultos pasassal beszélgettem. Jófej volt és hatalmas Metallica fan, akadt közös témánk. Eddigre már némi anyag is munkálkodott a szervezetemben, nem éreztem fáradtságot, a hangulatom pedig erre a néhány óra erejére az egekbe szökött. Imádtam ezt az érzést, mintha kicseréltek volna. Utána persze sokkal rosszabb volt, elvégre magasról nagyobbat lehet esni, de én úgy láttam, hogy megéri. Vagy talán csak a megszokás mondatta ezt velem.
A sarokba felállított miniatűr színpadon egy részeg társaság karaokezott éppen, irtó hamisan és a lehető legszörnyűbb számokat. Mikor már a sokadik dal ment végig a popzene aljarétegeiből, kezdett kicsik elegem lenni. Gondolom, nem csak nekem. Odamentem hozzájuk és óvatosan megjegyeztem, hogy esetleg válthatnának kicsit, mert ekkor már pontosan tizenkettedszerre énekelték el Nicki Minaj Anaconda című számát. Ha eddig nem utáltam eléggé, akkor most már biztosan...
A halvány kis próbálkozásomra elég váratlan választ kaptam. A kezembe nyomták a mikrofont és közölték velem, hogy akkor mutassak jobbat. Meg sem várták, hogy ellenkezzek vagy bármit feleljek, helyette felrakták a Wonderwallt az Oasistől.  

Az első pár sor alatt döbbenten pislogtam körbe, nem akaródzott beszállnom közéjük, de egyre hangosabban biztattak, és lassacskán az imént megismert pultos is becsatlakozott a kántálásba. Hát jó, legyen. Az első refrénnél szálltam be. És minden önteltség nélkül kijelenthetem, hogy hallgathatóbb volt az ő kornyikálásuknál.

Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyCsüt. Jún. 02, 2016 12:13 am


Jack & Fiona

Koncert volt a városban, az egyik kedvenc zenekaromé, és ha volt valami, amire sosem sajnáltam a pénzt, azok a koncertek voltak. Nem mondanám, hogy alapból fukar volnék... na jó, de, az vagyok. Viszont ha zenéről van szó, inkább nem eszem egy hétig semmit, csak el tudjak menni és lássam a kedvenceimet élőben. Akár a huszadik alkalommal is. Sokaknak állandó vendége voltam, még jó, hogy Chicago ilyen nagy város és gyakran járnak errefelé. Fogjuk rá.
Szokás szerint fantasztikusan éreztem magam, mint ilyenkor mindig. Senki nem nézné ki belőlem, hogy milyen hardcore módon tudok bulizni, ugyanis ez csak ilyenkor jön elő belőlem, máskor és máshol mindig csak az a néma lány vagyok ott hátul. Vagy az agresszív kismalac, aki bármelyik srácnak betöri az orrát, aki csesztetni meri. Igen, erre is volt példa. Szóval a koncert remekül telt, csak hogy visszatérjünk az eredeti témához. Miután vége lett és még dedikáltatni is tudtam, azt terveztem, hogy hazamegyek. De ebből persze nem lett semmi.
Fogalmam sincs, mi vezetett, de hogy nem az agyam, az biztos, ugyanis a kollégiummal ellentétes irányba indultam el. A lábaim vezettek és az első karaokebárba be is vittek. Hogy miért pont karaoke? Nem tudom. Csak inni akartam. Persze még egy évvel a legális korhatár alatt voltam, de mindig jóval többnek néztek annál, amennyi voltam, így ezúttal sem okozott nehézséget, hogy szerezzek egy pohár whisky-kólát. Vagy többet.
A pultnál ücsörögtem és a vázlatfüzetet lapozgattam, amit mindig magamnál hordtam, bárhová is mentem. Nem tudtam nélküle kitenni a lábam a lakásból, teljesen hozzám volt nőve. A legrandomabb helyeken is képes voltam nekiállni rajzolni. Arra pedig igyekeztem oda sem figyelni, hogy milyen gyatra önjelölt énekeseink voltak a háttérben. Kivéve akkor, amikor a hirtelen jött, rövid csend után egy másik hang szólalt meg. Nem tudtam nem felkapni rá a fejem. Ha valaki annyit hallgat zenét mint én, első hangból megismer bárkit és bármit. És mit látnak szemeim... Hát éppen erre sem számítottam.
A táskámba dobtam a füzetet és a poharamat felkapva előrébb mentem a színpadszerű valami felé. Ez nagyon váratlanul ért, de kár lenne tagadnom, hogy tetszett.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyCsüt. Jún. 02, 2016 3:36 pm

Fiona & Jack

A dal végére egészen belejöttem, végül is ez volt az egyetlen dolog, amiben tényleg mindig jól teljesítettem. Ezek után nem meglepő, hogy sikerült rávenniük még egy számra. A választásuk ellenben nem igazán tetszett, hogy is mondjam... nem voltam éppen a legnagyobb rajongója Justin Bieber munkásságának. Úgyhogy itt már akadtak problémáim a dallammal és a szöveggel is, szégyen vagy sem. Na jó, ez nem szégyen, sőt.
Ezután azért nem akaródzott tovább velük maradnom, lemásztam a mini színpadról, kezemben a sörömmel. Ekkor vettem észre a tőlünk néhány méterre ácsorgó csajt. Húsz-huszonegy éves lehetett, szőke és nos... feltűnően szép. Az a fajta, akit minden jó érzésű és hetero férfi azonnal kiszúr és meg is állapodik rajta a tekintete. Sosem voltam egy csajozós típus, az az igazság, hogy még most is elég gátlásosnak bizonyultam, ha nőkre terelődött a téma. Tudtam, hogy a zenészekért, kiváltképpen a híresekért megbolondulnak a lányok, de még élénken éltek bennem a régi visszautasítások és megaláztatások emlékei. Akárhányszor megfordult a fejemben, hogy bepróbálkozom valakinél, eszembe jutott, ahogyan az évfolyamon minden csaj rajtam röhögött és kijelentették, hogy előbb halnának meg szűzen, mint hogy hozzám nyúljanak. Mondjuk ez a kijelentés már ott megdőlt, hogy a felük rég nem volt szűz, amekkora ribancokként viselkedtek. Mostanra pedig sorba álltak nekünk a lelkes fangirlök a koncertek után, a legnagyobb népszerűségnek mi ketten örvendtünk Yoyóval, mint a két frontember. Csakhogy az ő esetében ezt nagyon benézték, ugyanis a barátnőjén kívül rá sem nézett senkire. Nálam a hangulatomtól függött.
Ekkor viszont megpillantottam a lánynál a táskáját. A pántján ott virított egy rakat zenekaros kitűző, köztük a miénkkel, továbbá az én személyes kedvenceimmel. Ezek után nem is volt kérdéses, hogy odamenjek-e hozzá. Egyetlen húzással kiittam a söröm maradékát, majd magabiztosnak szánt léptekkel elindultam felé - mindennek tűntem, csak magabiztosnak nem. Már csak azért sem, mert nem igazán tudtam egyenesen menni.
- Versenyzünk, hogy melyikünk nagyobb Justin rajongó? - küldtem felé egy idétlen vigyort. Zavaromban beletúrtam a hajamba.

Mellesleg éppen szőke volt, már nagyjából egy hete, egy kicsit pihentetnem kellett, miután vagy egy évig feketére festettem és teljesen tönkrevágta az egész hajamat. Előtte meg rikítópiros volt, ami szintén nem épp a legkíméletesebb festék...


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyCsüt. Jún. 02, 2016 8:52 pm


Jack & Fiona

Komolyan mondom, még ezt a botrányt is szívesen meghallgattam tőle. Már csak a groteszksége miatt is, remekül szórakoztam rajta. Más talán nem találta olyan viccesnek, hogy egy csomószor elcsúszott és szinte azt sem tudta, mit énekel, de én nagyon jót nevettem rajta. Elhatároztam, hogy ezt a jelenetet otthon fel fogom rajzolni egy gyors vázlatként, mondjuk rögtön, amikor hazaérek. Addig még friss az emlék, tudni fogom a részleteket is. Már ha a whisky engedi. Talán, ha nem iszom többet... Á, ez úgysem fog megtörténni.
Nagyon lelkesen tapsoltam azzal a néhány másik emberrel, aki odafigyelt, amikor Jack Walker leevickélt a színpadról. Kár lenne tagadnom, hogy mennyire boldog voltam, hogy láthatom, még akkor is, ha láthatóan nem volt beszámítható állapotban. Még egy pár pillanatig őt néztem, aztán amikor megláttam, hogy kiszúrt engem, valami úton-módon, elkaptam a fejemet és előkotortam a zsebemből a telefonomat, mintha azt nézegetném. Legalább azt is megállapíthattam, hogy le fog merülni az akkumlátorom, a kollégiumban rögtön fel kell raknom töltőre. Nem mintha sokan keresnének.
Nagyon meglepődtem ezek után, amikor megállt mellettem, és még hozzám is szólt. néhány másodpercig csak bambán néztem rá, aztán gyorsan összeszedtem magam, nem akartam pont előtte beégni és nyomoréknak tűnni. Nagyon kínos lett volna.
- Versenyezhetünk, de akkor biztos te fogsz nyerni. Láttam rajtad, mennyire nagy fanboy vagy, esélyem se lenne ellened. -Próbáltam szellemesnek tűnni, nem tudom, mennyire jött össze.
Nem tudtam elképzelni, hogy mit akarhat tőlem. Pont tőlem, akinek a szociális érzéke kimerül abban, hogy ha valaki tüsszent, azt mondom neki, hogy boldog szülinapot. Aztán megértettem. Ó igen, hát hogy is nem gondoltam erre? Az egyetem legelső évében, de még a középiskola utolsójában is folyton próbáltak rám akaszkodni a fiúk. Jó, inkább csak bepróbálkoztak néha-néha, de amikor rájöttek, hogy két szép szó után nem fognak engem ágyba vinni, feladták. Jobban is tették, nem voltam ribanc. Nem tudtam, hogy örülnöm kéne, amiért Jack is most rám talált, vagy el kéne szontyolodnom, hogy csak emiatt.
Várj. Mondanom is kéne valamit. Itt állok kukán és semmit nem tudok kinyögni. De kellemetlen...


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyCsüt. Jún. 02, 2016 11:16 pm

Fiona & Jack

Volt egy olyan érzésem, hogy a rajongóink háromnegyede elalélt volna, ha szemtanúja lesz a kornyikálásomnak. Tapasztalatból tudtam, ugyanis ők minden bénázásunkat rettentően aranyosnak találták. Néha, ha már elég füvet elszívtunk Yoyóval, remek ötletnek találtuk, hogy felmenjünk Instagramra vagy Wattpadra és rákeressünk a #thepioneers vagy #yoyobradley és #jackwalker hashtagekre. Ilyenkor többnyire fuldokoltunk a röhögéstől azokon, amiket találtunk. A személyes kedvencünk az volt, mikor meleg párt gyártottak belőlünk. Mikor megláttam az első ilyen szerkesztett képet, hatalmasra guvadtak a szemeim, de aztán rájöttem, hogy elég nagy kultusza van az internet legsötétebb bugyraiban a "Yojack" párosnak. Néha egészen sokkoltak minket azok a rémisztő irományok, ha nem mi lettünk volna, még lehet zavarba is jövünk. Ehelyett viszont szakadtunk rajtuk a röhögéstől és a legjobbakból utána hetekig idézgettünk.
- Velem nem is lehet versenyezni. Kívülről fújom minden számát és gondolkozom rajta, hogy át is neveztetem magam Justinra. - Nem lett volna sokkal rosszabb név a Jacknél. A monogramomon például nem is változtatott volna. - - Szerintem elég Justin fejem van.
A szőke hajon kívül nem sok közös vonást tudtam felsorolni köztem és aközött a jódlizó krumpli között.
- Különben klassz a táskád. Mondjuk ezt a The Pioneerst nem ismerem. Elég szar zenekar lehetnek így ránézésre... - Csak úgy dőlt belőlem a szó, látszott, hogy már nagyon messze álltam a józantól. Mondjuk itt felmerül a kérdés, hogy az elmúlt huszonnyolc évben én mikor voltam utoljára józan... Ha éppen nem is téptem vagy rúgtam be teljesen, akkor is volt bennem legalább egy üveg sör. Annyit minimum megittam egy nap, csak akkor nem gurítottam le többet, ha helyette mást használtam. Ez egyedül akkor zavart a mindennapokban, ha kocsival kellett volna mennem valahova és tömegközlekedhettem vagy hívhattam taxit.
Mindkettőt utáltam, a tömegközlekedést különösen. Tele volt para emberekkel, erőszakos nénikékkel, büdösekkel és rendszeresen elfelejtettem időben leszállni, mert annyira elbambultam.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 03, 2016 5:16 pm


Jack & Fiona

Én is rajongójuk voltam (erőteljesen), de sosem lettem volna képes visítozni meg egyéb hasonló dolgokat ellőni előttük, amivel ilyen szinten megaláztam volna magamat. Ki nem állhattam az ilyen embereket, annyira irritálóak és lőnivalóak voltak, még nekem is, hát még akkor annak, akit megtisztelnek a rajongásukkal... Ilyenkor borzasztóan tudtam sajnálni szegény kedvenceimet. De azt azért kár lenne tagadnom, hogy én is tudtam olvadozni az aranyos képeiken. Meg hogy most is nagyon jól szórakoztam a színpadon nyújtott teljesítményén. Na nem mintha gyatra lett volna...
- Tényleg olyan justinos vagy. Igen, igen, kiköpött Justin. Remekül állna neked, szerintem össze is kellene állnotok egy duett erejére. -Szerintem elsírtam volna magam, ha azt meglátom. Nagyon illúzióromboló lett volna.
Tényleg nem sok hasonlóság volt kettejük között. Szerencsére.
- Tényleg azok. Nem is tudom, mit keresnek rajta a táskámon, csak meggyalázom magam ezzel -pillantottam le a táskámra. -Főleg az ott. Most mondd meg milyen kecskefeje van -mutattam az egyik Pioneers jelvényre, amin az ő feje virított, ott fekete hajjal.
Egyébként nem zavart annyira, hogy be van állva. Talán kicsinyes volt tőlem, hogy így álltam hozzá, de még ennyi is boldoggá tett, hiszen beszélgethettem vele. Te jó isten, én Jack Walkerrel beszélgetek... Csak most esett le igazán, hogy ez mennyire... És nocsak, mekkora álszent vagyok. Mélyen legbelül úgy fest bennem is megszületik egy-egy fangörcs.
A buszokat meg ki nem utálja?


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyKedd Jún. 07, 2016 6:47 pm

Fiona & Jack

Ritkán álltam össze bárkivel is duettre, és ha valakivel énekeltem volna együtt, az sem a nyomorult lett volna. Nem sokan szerettek volna fellépni velünk, nem voltunk egyszerű esetek, nem hiszem, hogy sok előadó vágyott a mi hülyeségeinkre. Legfeljebb a mi stílusunkhoz igazodó fiatalok bandáztak velünk szívesen, de ők meg pont olyan gyökerek voltak, mint mi. Egy Bieber kaliberű szépfiú valószínűleg sokkot kapott volna tőlünk.
- Már tervezzük, hogy csinálunk egy közös turnét. Mi leszünk a háttértáncosok, ő meg énekel. - A táncképességeim valahol az ellő víziló és a haláltusáját vívó antilop mozgáskultúrája között helyezkedett el. A színpadon sem tudtam rendesen mozogni, legalábbis nem a hagyományos előadói értelemben. Végigugráltam egy másfél órás koncertet is, rohangáltam fel-alá és headbangeltem, de ennyiben kimerült a dolog. Néha még társult hozzá egy kis gitárdobálás tömegbe vetődés is, ha épp olyan hangulatom volt.
Szándékosan bevágtam egy olyan idétlen fejet, mint azon a jelvényen. Nagyon jól tudtam grimaszolni, ezt Daisy is tanúsíthatta.
- Ja, elég gáz arcnak tűnik. Biztos egy kőbunkó is mellé - vigyorogtam. - Még szerencse, hogy én nem vagyok ilyen. Úgyhogy kötelességemnek érzem, hogy meghívjalak egy pohár valamire. Amit szeretnél, nekem mindegy mit iszunk. Mármint nem akarlak leitatni, és igazából a nevedet meg a korodat sem tudom, de eskü nem vagyok erőszakolós cukrosbácsi.
Minden alkalommal, mikor másnap visszaemlékeztem az ilyen ismerkedési akcióimra, többnyire a fejemet fogtam kínomban - már ha egyáltalán emlékeztem rá. Ez az eset még abszolút a jobbak közé tartozott, pedig elég kínos volt a szöveg, amit most eldaráltam neki. De még ez sem érhetett fel azzal, amikor betépve következetesen teljesen kontextuson kívüli válaszokat adtam mindenre. Ha józanon próbálkoztam ilyesmivel, az meg egyszerűen csak szánalmas volt, nem vicces. A legtöbb lány nem igazán tudott mit kezdeni a hozzá címzett szerelmes versekkel, már akinek egyáltalán írtam ilyesmit, de még csak a teszetosza, önbizalom-hiányos énemmel sem. Megértem őket, valószínűleg én sem ilyen srácot választottam volna.
Egyszóval ez a logikai kapcsolatot és megnyerő bájt nélkülöző mondat még mindig messze nem a legrosszabb volt.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyKedd Jún. 14, 2016 9:22 pm


Jack & Fiona

Őszintén szólva, nagyon megrémültem volna, ha meglátom őket egy színpadon Kanada szégyenével. Valószínűleg soha többet nem tudtam volna úgy nézni rájuk, ahogy eddig tettem, pedig a The Pioneers talán az egyik legnagyobb kedvencem volt, ami nálam elég nagy dicséret. Rengeteg zenekart imádtam.
- A tánctudásotokat ismerve biztosan fantasztikus előadás lesz belőle -bólogattam nagyokat. Na igen, akadt rá példa, hogy ott ültem a kollégiumban a laptopom előtt és koncertfelvételeket néztem órákon keresztül. Ők ketten Joey Bradleyvel nagyon érdekes mozgáskultúrával voltak megáldva. Egy élmény volt nézni őket. Kár, hogy még nem jutottam el én magam is koncertjükre, ami elég kellemetlen, tekintve, hogy más városból érkező zenekarokat akár többször is láttam. Ironikus kissé.
Muszáj volt nevetnem, amikor olyan fejet vágott mint a kitűzőn. Nem volt nehéz rájönnöm, hogy ugyanazt csinálja, fejből tudtam, hogy melyik kitűzőmön ki milyen fejet vág. Ez biztosan nem egészen normális. Annyira nem érdekel, hogy ezzel többet foglalkozzak. Amiről nem tud, az úgysem fáj neki, és mindezek ellenére nem vagyok egy rémisztő fangirl. Csak egy normális fangirl, az még teljesen belefér.
- Tényleg egy hatalmas paraszt, nem is tudom, mit keres egy ilyen ember a táskámon... Egyébként Fiona vagyok. -A koromat inkább nem közöltem vele. Persze nem voltam tizenéves kislány, de még mindig várnom kellett volna egy évet, hogy itt lehessek és legálisan ihassak. Nem úgy tűnt, hogy őt ez különösebben foglalkoztatta volna, de inkább mentem biztosra.
Ami azt illeti, nekem fel sem tűnt igazán, hogy mennyire nem frappáns és zseniális a mondata. Én sem tudtam rendesen kommunikálni, sőt, a szociális buktatók mintapéldánya voltam. Semmivel sem voltam jobb nála. Nekem nem tűnt fel, hogy a szövegei másoknak akár gázak is lehetnek. Nekem nem voltak azok.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyCsüt. Jún. 16, 2016 4:10 pm

Fiona & Jack

Tényleg nem tudtunk táncolni, semmiféle koreográfiára nem voltam alkalmas. Régebben próbálkoztak azzal, hogy a videoklipjeinkben megtanítsanak nekünk néhány mozdulatot, de ezt hamar feladták. Azóta többnyire azokban is azt csináltunk, amit akartunk. Ugráltunk, rohangáltunk, törtünk-zúztunk, effélék. Ahhoz nagyon sokat kellett innom, hogy nyilvánosan táncra perdüljek.
- A tánctudásunk zseniális, el kell ismerned. Sokat gyakorolunk a tükör előtt. - Megpróbáltam végrehajtani egy ritmikus hullámzást a testemen, persze elég siralmasan sikerült. Igen, nagyon be voltam állva.
Annyira azért nem érdekelt, hogy hány éves, ránézésre több volt tizenhatnál, és ennyi bőven elég. Elég ijesztő volt, mikor tényleg tizenöt-hat éves kislányok akaszkodtak ránk egy-egy koncert után. Ilyenkor mindig elgondolkodtam azon, hol vannak ezeknek a szüleik és miért nem tanították meg nekik, hogy idegen bácsikkal nem állunk szóba. Meg esetleg azt is, hogy a hasunk aljáig minimum érjen le a felsőnk, mert különben kismedence-gyulladást fogunk kapni. Arról nem is beszélve, hogy késő éjszaka egy ennyi idős kislánynak nem sok keresnivalója volt az utcákon. Mindig rosszul éreztem magam, mikor ilyen rajongólányokat láttam. Kedves voltam velük, komolyan, de nem igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel. Olykor még az is megfordult a fejemben, hogy haza kéne vinni őket a szüleikhez, de egy ilyen ajánlat úgy hangzott volna, mintha a zenekarunk egy csapat pedofilból állt volna.
- A Fiona elég klassz név. Mint a Shrekben a hercegnő... csak vörös nem vagy - vigyorogtam rá. Esküszöm nem sértésnek szántam, én imádtam a Shreket. - Szóval mit iszol, Fiona hercegnő?
Visszamentünk a pulthoz és leadtam a rendelést. Mivel meguntam a sört, így inkább egy vodkát rendeltem szódával. Hogy nem kellett volna mindent összeinnom? Kokainoznom sem kellett volna, ez egy fokkal még mindig jobb.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyCsüt. Jún. 16, 2016 11:06 pm


Jack & Fiona

Na jó, az a hullámzás egyenesen rémisztő volt... Úgy nézett ki, mint egy nagy zselé, amit megrázott az áram, ez a hasonlat pedig csak még inkább sírásközelbe taszított. Láttam én már borzasztó táncmozdulatot, de ez eddig mindent felülmúlt. Még úgy is, hogy róla volt szó.
- Hát azt látom -pislogtam nagyokat. Tényleg sokkoló látvány volt.
Ki nem állhattam azokat a kezdő kisribancokat, és nem csak azért, mert a kedvenc zenekaraim tagjaira másztak rá. Ennyire nem voltam féltékeny típus, meg amúgy is, az elég furcsa lenne, ha pont emiatt utálnám őket. Azzal nem lennék különb náluk semmivel. Egyszerűen azért utáltam őket, mert ilyenek voltak. Ennyi. Nem bírtam elviselni, ha valaki már tizenöt-hat évesen így kelleti magát és szinte könyörög, hogy valaki megfarkallja. Én húsz éves voltam és még egy pasim sem volt, ezt pedig egyáltalán nem szégyelltem. Jó, talán furcsa dolog, de kicsit sem éreztem úgy, hogy kevesebb lennék tőle és ne lenne teljes az életem, csak azért mert nincsen egy férfi az oldalamon. És amúgy is, az összes tizennyolc-húsz éves srác idegesítő volt és elviselhetetlen. Nem hiányoztak az életemből.
Már előre éreztem, hogy a nevemből arra a rajzfilmre fog asszociálni. Mindig, mindenki ezt tette, én pedig már ahhoz is untam, hogy a szememet forgassam és meggyötörten sóhajtsak. Azért neki megeresztettem egy mosolyt.
- Hát igen, vörös sem vagyok, meg szerencsére zöld sem. -Az még undorító is lenne. -A hercegnő egy whiskey-kólát kér, ha szabad.
Követtem a pulthoz. Valamiért most nem éreztem, hogy mennyire abszurd ez a helyzet. Együtt iszogatok a The Pioneers frontemberével? Na neee... Majd ha holnapra teljesen kijózanodom, el sem fogom hinni, hogy ez tényleg megtörtént.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 1:09 pm

Fiona & Jack

Az arckifejezése tükrözte, hogy valami nagyon lehetetlen mozdulatot produkáltam. Újabb bizonyítéka annak, hogy belőve nem nagyon kéne kimozdulnom sem a lakásból, mert csak leégetem magam. Vagy inkább nem kéne fehér porral mérgeznem magam? Ebbe inkább ne menjünk bele... A fűtől is ugyanilyen retardált lettem, épp csak annyi volt a különbség, hogy az már nem segített a mély depressziómon és utána nem voltam rosszul. De utóbbi eltörpült a boldogságkeresés mellett.
Nyilván nekem is megvolt a véleményem az ilyen könnyen kapható lányokról. Nem mondom, hogy még eggyel sem kerültem közelebbi kapcsolatba, sőt, de azért nem tartottam őket túl sokra. És azt hiszem, valahol sajnáltam is őket. Egyértelműen oka volt annak, hogy ilyenné váltak. Nem foglalkoznak velük, szeretetre vágynak, bizonyítási kényszer hajtja őket, esetleg ezek mind egyszerre... Senkit sem lehet ismeretlenül elítélni. Márpedig arra már nem vettem a fáradságot, hogy jobban megismerjem őket. Jobb ez így mindenkinek, eddig senki sem bírt megmaradni mellettem. Mindenki, akivel hosszabb távra terveztem, elég hamar elhagyott. Nem csodálom, én sem viseltem volna el magamat a helyükben.
- Micsoda nőies választás - nevettem. Nem mintha bajom lett volna vele, igyon, amit akar.
Miután megkaptuk a poharainkat, odatoltam Fiona elé a sajátját. Én ittam gyorsabban, de mindig rávettem Fionát, akinek még ki sem ürült a pohara, hogy gurítson le velem még egy kört. Nem volt nehéz meggyőznöm, kiskutyaszemeket meresztettem rá és bizonygattam neki, hogy néha mindenkinek kicsit kontrollt kell veszítenie. Úgyhogy hamarosan már mindketten eljutottunk a teljes részegség szintjére.
Meggyújtottam egy cigit és mélyen letüdőztem a füstjét, ehhez nem kellett gondolkodnom, ösztönből ment.
- Nem megyünk ki sétálni egyet? Kezdek rosszul lenni... - Azt inkább nem tettem hozzá, hogy mitől. Hadd higgye azt, hogy csak az alkoholtól.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 1:25 pm


Jack & Fiona

Mindegyiknek megvolt a maga problémája, ez egyértelmű. Másképp senki nem válna ilyenné, habár lehet, erre is könnyen rá lehetne cáfolni. Ahogy az eredeti állításra is. Gyakorlatilag mindenre rá lehet cáfolni. Mindegy. Ellenpéldának itt voltam én, nekem is voltak problémáim korábban, de egyszer sem éreztem úgy, hogy azzal többre mennék, ha köldökig kivágott pólóban illegetem magam híres zenészek előtt és mindenkivel megdugatom magam. Ez még az eleve alacsony szinteken lévő magabiztosságom maradékát is elvinné magával.
- Nem értem, miért szereti a legtöbb nő a színes és undorítóan édes koktélokat. Szerintem gusztustalanok, a long drinkek sokkal finomabbak. -Nagyon szerettem a whisky-kólát, és elvileg gyömbérrel is finom volt. Hm, lehet majd azt is kipróbálom.
Eredetileg nem állt szándékomban leinni magam, amikor este elindultam kifelé a kollégiumról. Csak egy kis szabad levegőre volt szükségem, nem töménytelen mennyiségű piára a szervezetemben. És most mégis itt vagyok... Részegen üldögélek egy kocsmában Jack Walkerrel, az utolsó adag piámat már meg sem tudtam inni, ott ült érintetlenül a pulton. Éreztem, hogy még egy, és mindent összehányok.
- Oké, mehetünk, csak ne hányj le. -Akkor szerintem még el is sírtam volna magam, legyek bármilyen részeg.
Leugrottam a bárszékről, de a földet éréskor rá kellett jönnöm, hogy nagyon ostoba ötlet volt egy ilyen óvatlan mozdulat. Automatikusan megragadtam a hozzám legközelebb eső dolgot, ami éppenséggel Jack karja volt, hogy megtartsam az egyensúlyomat.
- Azt hiszem, kicsit gömbölyű lett a cipőm talpa -nevettem fel.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 1:38 pm

Fiona & Jack

Ebben igazat kellett adnom neki, én is utáltam az édes koktélokat. Oké, szép színesek és jól néznek ki, de amúgy elég gusztustalanok. Én általában tisztán ittam mindent, legfeljebb egy kis szénsavas vízzel vagy hasonlóval megtoldva. Ezt is inkább csak azért, hogy gyorsabban üssön. A vodkát is elég szépen feltolta az agyamba a szóda, valószínűleg azért ütött ki ennyire.
- Nem szoktam hányni - ráztam meg a fejem. - Ha nagyon kiütöm magam, általában csak eldőlök és alszom. Vagy egyszerűen csak eldőlök és nem lehet felvakarni a földről. De hányni csak ritkán szoktam.
Szerencsére beszélni még ilyenkor is remekül tudtam. Néha elakadtam, de ezt leszámítva nem okozott problémát. Valószínűleg azért, mert hetente legalább egyszer ilyen állapotba kerültem, már mondhatni hozzászoktam. Színpadra is álltam nem egy alkalommal ugyanennyi pia és egyéb után.
Fiona majdnem felborult, az utolsó pillanatban kapta el a karomat. Én is utána nyúltam és a biztonság kedvéért megtámasztottam.
- Aztán nehogy azt mondd majd mindenkinek, hogy akaratod ellenére leitattalak - nevettem fel.
Kitámogattam az ajtón, a friss levegőtől máris jobban lettem. Már kellett a bár fülledtsége után a tiszta oxigén. Már amennyire a cigim mellett ez lehetséges volt.
- Tudod mi üt ki még ennél is jobban? Ha erre még elszívsz egy jointot... Na, az tényleg a halál. Yoyóval már megcsináltuk párszor, elég rendes képszakadásunk volt utána - röhögtem.
Elindultunk a kihalt utcán, a lábaim még nem mondták fel a szolgálatot. Nem tudtam egyenesen menni, de most az volt a legkevesebb.
Továbbra sem engedtem el Fionát, nem akartam, hogy esetleg elessen. Ebben az állapotban nehezen segítettem volna fel...


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 1:58 pm


Jack & Fiona

Pfuj, ki nem próbáltam volna, szerintem a gyomrom nem is bírta volna a szénsavas, higított alkoholt, azonnal visszaküldte volna a feladóhoz. Gusztustalan. Mondjuk ehhez az is közrejátszhat, hogy nem vagyok egy gyakorlott és képzett ivó, azt hiszem, még sosem voltam olyan részeg mint most. Eddig tényleg nem ittam le magam ennyire, de talán még ehhez közeli állapotba sem. Biztos azért, mert eddig nem volt kivel.
- Ez igazán megnyugtat. Nem leszek félig emésztett sárgarépa áldozata. -Ez kimondva még undorítóbban hangzott mint a fejemben, pedig ott sem volt csinos.
Az én beszédem valahogy nem volt olyan szépen artikulált mint általában. Kissé összeakadt a nyelvem és nem is tudtam rendesen irányítani a szavaimat. Persze lehetett volna ennél rosszabb is, azt hiszem, még így is egészen jól bírtam. Kicsit kiestek a kisagy funkciói az alkohol hatására. Richie bá most nagyon büszke lenne rám...
- Dehogynem, mindenkinek ezt fogom mondani, még a sajtósokkal is beszélek. Tele lesznek az újságok a fejeddel, hogy leitattál egy ártatlan kiskorút. -Ha nagyon gonosz lettem volna, még valami megkéselős vagy megerőszakolós szöveget is hozzáteszek, de szerencsére nem voltam gonosz. Ennyire biztos nem.
Nekem valahogy nem segített az oxigéndús levegő, csak még jobban megszédültem tőle. Ez normális? Akkor már biztos az volt, amikor végre hozzászoktam és egy egészen kicsit észhez térített. Sajnos tényleg csak nagyon kicsit.
- Úristen, abba szerintem még bele is halnék... -Na jó, ez talán túlzás volt. -Vissza kéne mennem a kollégiumba. -Ez is csak most esett le, hogy már elég késő van ahhoz, hogy ilyen állapotban Chicago utcáin sétálgassak. Nem a legbiztonságosabb.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 2:15 pm

Fiona & Jack

Erre még én is vágtam egy fintort, pedig elég kevés dologgal lehetett kiakasztani.
- Nem is szeretem a sárgarépát - közöltem vele a nagy igazságot.
Még ilyen részegen is tudtam, hogy úgysem tenné meg. Persze voltak olyan elvetemültek, akik képesek lettek volna bemártani valamelyik bulvárlapnál vagy még hazudni is mindenfélét, de ő nem tűnt ilyennek. Különben is kihúztam volna magam a pácból, pontosabban az ügyvédem megtette volna. Szégyen vagy sem, de már szükség volt rá egy párszor, vittek már be a rendőrségre köztulajdon rongálásáért, verekedésért és marihuána birtoklásáért. De manapság mindent el lehet intézni, ha kellően ügyes az ember és van pénze. Ez pedig rohadt szomorú dolog. És nagyon szarul is éreztem magam miatta, álszentnek és szánalmasnak. De mégis mit tehettem volna?
- Majd azt mondom, hogy megfenyegettél. Nézz rám, olyan ártatlannak tűnök, mindenki nekem hinne. - Mindennek kinéztem, csak épp ártatlannak nem. Tele tetoválásokkal, a szörnyű hajammal, a lógós ruháimmal, a beteges ábrázatommal... Igazából csodáltam, hogy nem kérdezősködött senki egy esetleges drogfüggőségről minden interjúnk alkalmával. Vagy mindig ilyen szarul néztem ki?
- Ilyenkor? Na nem, azt nem engedem, hogy ilyen későn és ilyen állapotban visszamenj - vágtam rá. Akár el is kísérhettem volna, de jelenleg én sem nyújthattam volna túl nagy védelmet számára. - Itt lakom néhány saroknyira. Gyere fel, reggel meg majd eldoblak kocsival a kollégiumhoz. Addig ki is józanodom... gondolom.
Abba az irányba mutattam, amerre laktam. Minden rossz érzés nélkül felhívhattam magamhoz, elvégre Daisy nem volt otthon. Olyankor soha, senkit nem hívtam fel.
Nemcsak lányokat nem, hanem barátokat sem, Yoyón, Jareden és Samuelen kívül szinte senkit nem engedtem be olyankor a lakásomba. A lányomnak nem kellett látnia azokat az arcokat, akikkel együtt lógtam.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 2:26 pm


Jack & Fiona

- Akkor gondolom fütyülni sem tudsz. -Szerintem ez nagyon vicces volt, de valamiért még én sem nevettem. Lehet, a stand-up comedy az én műfajom és nem a képzőművészet. Minden bizonnyal én lennék Chicago legtehetségtelenebb komikusa.
Persze, hogy nem tettem volna meg. Engem az ilyen nem éltetett, nem volt szükségem a média figyelmére. Sőt, semmilyen figyelemre, nagyon jól megvoltam én a háttérbe húzódva. Úgyhogy tényleg nem kellett attól félnie, hogy feldobom őt a rendőrségen vagy az egyik újságnál, esetleg a helyi tévéadókat felhívom. Soha többet nem bírnék tükörbe nézni utána.
- Pontosan olyan ártatlan vagy mint Osama Bin Laden. -Na jó, talán mégis egy kicsit gonosz vagyok.
Bizonytalanul pillantottam rá. Hogy nála töltsem az éjszakát? Miért ajánlana fel ilyet? Ilyen állapotban nem sokat udtam ezen gondolkodni és választási lehetőségem sem sok akadt, valószínűleg haza sem jutottam volna egészben. Legfeljebb darabokban. Vagy egy árokban is végezhettem volna megerőszakolva és agyonverve. Kellemetlen.
- Biztos vagy benne? -kérdeztem vissza, biztos ami biztos. Nem akartam a nyakán lógni, eszemben sem volt, hogy zavarjam őt.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 2:41 pm

Fiona & Jack

Ez a poén annyira fájdalmas volt, hogy akár Yoyo is benyöghette volna. Ő ontott magából ilyenek, ha elég füvet elszívott.
- Kiskoromban kényszerítettek rá, hogy megegyem. Úgyhogy tudok fütyülni. - Hogy ezt bebizonyítsam, el is fütyültem neki az egyik számunk, a Where's Your Boy Tonight elejét. - Szégyen is lenne, ha nem tudnék.
Azért Osama Bin Ladennél valamivel ártatlanabb voltam. De azt tényleg hazugság lett volna állítanom, hogy a tisztaság és ártatlanság mintaképe voltam, mert elég sok hülyeséget csináltam már életemben. Igyekeztem ezeken nem sokat rágódni, de néhány gyengébb pillanatomban azért rám tört az önmarcangolás, hogy mennyire idióta vagyok. Ilyenkor legszívesebben kivetettem volna magam a hálószobám ablakán, annyira nyomorultul éreztem magam. Vajon mindenkinek vannak ilyen mélypontjai?
- És még sértegetsz is, hihetetlen...
Ekkor tudatosult bennem, hogy kissé félreérthetően hangzott az ajánlatom. Pedig komolyan nem volt benne semmilyen hátsószándék, nem az a fajta srác voltam. Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben az este folyamán, hogy "hű, egy ilyen jó csajt megszerezni elég jó lenne...", de az nem egyenlő a tettekkel. Nehezen csajoztam, és ő nem annak a fajtának tűnt, aki egy "kő' kóla?" után már beleugrik egy pasi ágyába. Voltak, akiknek még ennyi sem kellett, de az ilyeneket messziről meg lehetett ismerni.
- Persze. Így komolyan nem kéne mászkálnod egy métert sem... - erősködtem. - A kislányom sincs otthon, úgyhogy végképp nem zavarsz senkit. Nem mintha őt zavarnád, csak érted... - vakartam meg zavartan a tarkóm.
Az utca végén lekanyarodtunk, innen tényleg csak két saroknyira volt a lakásom. Menet közben bedobtam egy kukába az elszívott cigicsikket.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 4:48 pm


Jack & Fiona

Ezek szerint mi nagyon jól meglettünk volna Yoyóval. Csak minket nem tudott volna elviselni senki, pontosabban a humorunkat nem. Pedig szerintem zseniális volt. Lehetett volna jobb, azt elismerem, meg azt is, hogy a legtöbben nem értékelték a favicceket, de nekem még így is nagyon tetszett. Igenis humoros vagyok.
- Fütyülni jó dolog. A sárgarépa meg finom. Nem értem, hogy nem lehet szeretni. Jó, nyersen nem olyan ízletes és baromi száraz, de mondjuk levesben isteni. -Tegyük hozzá, hogy én nagyon nem voltam válogatós. Tényleg bármit megettem, amit letettek elém az asztalra. Muszáj volt, anyám semmire sem volt alkalmas, a főzés pedig ezek között is dobogós volt. Mindig azt ettem, amit kaptam, még a legundorítóbb moslékokat is leküzdöttem. Most már legalább válogathattam. Mindenesetre nem a sárgarépától kezdtem el először öklendezni.
Osama Bin Ladennél tényleg nem volt rosszabb. Az azért elég kemény lett volna, pláne, hogy nem egy maffiózóról volt szó, hanem egy zenészről. Még akkor is, ha tiszta, mennyire elzüllött egy zenész. Bin Ladennek a nyomába sem érhetett - szerencsére, főleg az enyémre.
- Persze, hogy sértegetlek, én ebből élek. -Nyilvánvalóan ez sem volt igaz. Az ilyen megjegyzéseim csak ártatlan viccelődések voltak, senkit sem sértettem meg szándékosan és tudatosan.
Nem éreztem furcsának az ajánlatát, ebbe konkrétan bele sem gondoltam. Csak őt nem akartam zavarni, elvégre az otthona az mindenkinek a saját privát kis kuckója. Sokan nem szeretik, ha oda valaki beteszi a lábát, például én is utáltam. Ez volt az egyetlen, ami aggasztott.
- Hát... te tudod -vonogattam a vállam. Nem sok energiám volt ellenkezni.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 6:27 pm

Fiona & Jack

Az én szüleim sem voltak valami nagy konyhatündérek. Vagy lehet azok voltak, de többnyire hétköznapokon nem fáradtak a főzéssel. Ettünk, amit tudtunk, hétvégén meg elénk löktek valami ebédet. Talán csak én éltem ezt meg ilyen drasztikusan, nem tudom. Én minden esetre reggelente nagy adag reggelit raktam Daisy elé, az iskolába mindenfélét csomagoltam neki és mindig megleptem valami vicces ételkölteménnyel, ebédre pedig szintén összeütöttem valamit. Így éreztem helyénvalónak.
- Én mindenhogy utálom - vontam meg a vállam.
Ha sértegetett volna, azt sem vettem volna magamra. Elég durva dolgokat vágtak már a fejemhez, a legtöbb dolog lepattant rólam. Annak idején a gimiben annyi mindennel basztattak, hogy mostanra egyszerűen immúnissá váltam az egyszerű sértésekkel szemben. Én voltam az ügyeletes lúzer, az, akibe mindenki belerúgott naponta legalább egyszer. A lányok még az utolsó ott töltött évemben is fintorogva ugrottak félre, ha a közelükbe mentem, mint az óvodában. Pedig tényleg nem csináltam semmit, azon kívül, hogy nem voltam valami szociális. Ezt az egészet egyetlen srácnak köszönhettem, aki már első évben aláásott engem a közösségben. Nem tudom, mit vétettem ellene, de az biztos, hogy sikerült tönkretennie az életemet. Nem csak az iskolai éveimet, hanem az egész életemet.
Tényleg tíz percen belül elértünk a házig, ahol laktam. Nem volt egyszerű ebben az állapotban felcaplatni az emeletre, pláne nem csendben. Reméltem, hogy egyetlen szomszédot sem ébresztettünk fel. Nagy nehezen kinyitottam az ajtót - problémát okozott a kulcs zárba helyezése - , majd előreengedtem Fionát.
Mondanom sem kell, jó nagy rumli volt, mikor elindultam otthonról, nem számítottam rá, hogy valaki majd beteszi ide a lábát. Ahogy beljebb mentünk, a nappaliban tornyokban álltak a kották, összegyűrt papírok, régi noteszek, a gitárjaim szanaszét hevertek a földön és a kanapén, illetve a fotelekben. Néhány a falon lógott a tartójában, de amelyiket használtam, az már nem került vissza a helyére. A szőnyegen gyerekjátékok sorakoztak, még Daisy hagyta ott. Nem volt szívem elpakolni, ugyanis tényleg nagyon szép állatkertet épített, még a könyvespolcról is plüssmajmok lógtak, a nyakukban "Etetni tilos!" táblákkal. Ebben a kaotikus összképben szinte már alig látszott a dohányzóasztalon felhalmozott sörösdobozok kupaca, és az asztallapra dobott zacskó tele színtiszta kokainnal. Egy kevés még ki is borult, vagy csak én hagytam ott, mikor felszívtam az összegöngyölt papírdollárral.
- Bocs a rumliért - jegyeztem meg kissé megilletődötten. - Nyugodtan rúgj félre bármit. Kivéve az állatkertet, mert Daisy letépné érte a fejemet.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 6:49 pm


Jack & Fiona

Valószínűleg én is hasonlóan tettem volna, ha nekem van gyerekem. Semmiképpen sem akartam volna, hogy olyan élete legyen mint amilyen nekem volt, pedig én még nem is voltam egy kifejezetten hányattatott sorsú kölyök. A szüleim leszartak, nem volt senkim, de nem történt semmi kiemelkedően extra az életemben, sok más ember nőtt fel hasonló körülmények között, értelemszerűen nem én voltam az egyetlen. Mégsem akartam volna, hogy az én gyerekem így járjon. Az biztos, hogy a hátamon is elcipeltem volna a világ végére, ha arra lenne szüksége. De ezen majd ráérek akkor gondolkodni, amikor lesz gyerekem, egyelőre pedig ilyen még szóba sem jött.
Mondanám, hogy megértem, milyen így élni az iskolában, de az elég álszent lenne tőlem. Persze, nem voltak barátaim, folyton egyedül mászkáltam mindenhová és a tanáraimmal többet kommunikáltam mint az osztálytársaimmal. Bántani sem bántottak, csak az első évben próbálkoztak be vele, aztán valahogy ráuntak. Biztosan találtak jobb célpontot, nem tudom. Azt tudtam, milyen kívülállónak lenni és magányosnak, de arról semmi tapasztalatom nem volt, hogy az milyen, amikor rád szállnak. Nagy szerencsémre, pedig én is tökéletes alany lehettem volna erre.
Soha nem utáltam ennyire a lépcsőket mint most. A koliban legalább lift volt, ha már más nem. Furcsamód csak egyszer vagy kétszer estem majdnem orra, a korlát mellett nem is tűnt annyira nehéznek felvonszolni magam a századik emeletre. Vagy nem is a századik volt? Nekem annak tűnt.
A lakásba belépve azonnal megakadt a szemem a gitárokon. Művészlélek voltam, amibe nem csak a rajzolás tartozott bele, mint sok más "művészlelkű fiatalnak". A zenét is hasonlóan imádtam, még én magam is próbálkoztam régebben a zenéléssel, de hamar letettem róla a ceruzák és ecsetek kedvéért. Ó, és persze fülhallgató nélkül ki sem tettem volna a lábam az utcára, meg havonta minimum egyszer elmentem egy koncertre. De ez már igazán mellékes.
- Nem szokásom rongálni, biztos fel is jelentenél vandalizmusért. -A kanapéhoz támolyogtam és leültem rá az egyik elektromos gitár mellé. Ott még volt egy kis szabad hely. Nem otthon voltam, semmihez nem akartam hozzányúlni.
A kisasztalról felvettem egy kottát, de amikor a hangjegyek táncra perdültek a szemem előtt, rájöttem, hogy ez nagyon is felesleges mozdulat volt.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 7:09 pm

Fiona & Jack

Nem hiszem, hogy sokan tapasztalták azt, amin én keresztülmentem a középiskolai éveim alatt. Lehet hallani öngyilkosságokról a zaklatások miatt, de nem ez az általános. A legtöbben, még ha szarul is érzik magukat a gimiben, valahogy összeszorítják a szájukat és kibírják. Én is ki akartam bírni, komolyan, csak az iskola vezetősége nem hagyta. És mindezt azért, mert egyetlen egyszer megvédtem magam. Oké, tényleg durva lehetett a jelenet, amikor eltörtem az osztálytársam orrát és ráborítottam egy asztalt, de ez semmi volt ahhoz képest, amiken nekem keresztül kellett mennem miatta. Ennél ezerszer durvább sérüléseket okozott nekem, de az a kutyát sem érdekelte.
Jobban kifárasztott a lépcsőzés, mint máskor, látszott, hogy elég rendesen leittam magam. De sikerült felérnem, és amikor lerogytam az egyik fotelbe, máris sokkal jobban éreztem magam.
Láttam, hogy Fiona azonnal kiszúrta az ottfelejtett kottákat. Új albumon dolgoztunk a fiúkkal, ezek mind ahhoz tartoztak. Még rengeteg szám pihent félkészen az asztalon, néhány pedig nem volt több egy-két hangzatos akkordnál vagy egy refrénnél. Rengeteg dalszöveget írtam, szinte napi szinten, de a legtöbb egyszerűen a kukában landolt vagy egy mappában. Nem találtam őket elég jónak vagy nem akartam, hogy bárki is hallja őket. Utóbbiból is akadt bőven...
- Az egyik új számunk - mutattam a papírra. Nem vettem észre, hogy rosszul van. - Még nincs kész, csak a dalszöveg és a gitár van meg hozzá, kell még dob meg basszus. De ahhoz meg kéne mutatnom a többieknek. Majd... majd. Nem tudom, nem vagyok benne biztos, hogy elég jó ahhoz, hogy felkerüljön egy lemezre.
Az ölembe vettem az egyik akusztikus gitáromat.
Nem kifejezetten játszani akartam rajta, egyszerűen csak biztonságérzettel töltött el bármilyen helyzetben, ha a kezemben volt egy gitár. Nemcsak a színpadon, bárhol önbizalmat adott.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 8:23 pm


Jack & Fiona

Sajnos az senkit nem érdekel, hogy ki mit csinált előtte vagy utána. Ha téged kapnak el, te viszed el a balhét mindenki helyett, ha egyedül vagy és mindenki ellened hazudik, akkor is te viszed el a balhét. Kövezzen meg bárki, de van egy olyan érzésem, hogy a politikában ez pontosan ugyanígy működik. Elég sok Kártyavárat néztem már ahhoz, hogy ezt a következtetést levonhassam. Remélhetőleg nem hazugság az egész, az igazán lelombozna. Lényeg a lényeg, a gyenge és akit nem támogatnak, minden küzdelemben esélytelenül indul. Talán Jackkel is éppen ez történt.
Alapvetően jó voltam lépcsőzésben, tekintve, hogy az egyetemen sokszor nem volt időm megvárni a liftet, hogy le- vagy felérjen, olyankor pedig szednem kellett a lábam, ha nem akartam elkésni az előadásról vagy a gyakorlatról. Nem mindig tudtam jól beidőzíteni az indulást és az érkezést. Ez viszont az életről is lehozott. Talán pont emiatt láttam a kottát is sétálni. Egy gyors fejrázás és pár mély levegő után máris jobb lett valamivel.
- Nagyon kíváncsi leszek rá -mosolyogtam rá. -Már nagyon vártam az új albumotokat, a többi kedvencem mind nemrég adott ki újat, úgyhogy ők pihiznek. Ami nagyon elszomorít, mert így még koncertekre sem tudok menni. Vagyis tudok, csak nem annyit.
Visszaraktam az asztalra a kottát, és ekkor szúrtam ki azt a kis csomagot az asztalon. Pillanatnyi tétovázás után megfogtam az egyik sarkát és felemeltem, persze úgy, hogy ne borítsam ki. Voltam én már nyakig lisztes... Jó, ez nem liszt volt, de hasonló állagú.
- Hű. Gondolom, ez nem éppen porcukor. -Költői kérdés volt, tisztában voltam vele, hogy mit tartok a kezemben. Nem használtam ilyeneket soha, de tudtam, hogy néznek ki.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 8:57 pm

Fiona & Jack

Jól esett hallani, hogy a kedvencei között tartja számon a bandánkat. Eddig is sejthettem a kitűzők láttán, de azért más volt kimondva. Tudtam, hogy sokan rajonganak értünk, de ettől még nem hittem el teljesen, hogy tényleg jó amit csinálunk. Kellett a megerősítés, és még így is kételkedtem.
- Majd lassan mi is elkezdünk turnézni. Egy-két hónap és elkészül az album, utána tervezünk egy nagyobb turnét. Mondjuk kicsit macerás lesz, mert nem tudom, addig hova rakom Daisyt. Még nyáron magunkkal tudjuk vinni, de utána... Mindegy, ez majd még eldől - legyintettem. - Koncertezni muszáj.
Amikor felkapta a csomagot, egy pillanatra teljesen lesápadtam. Eddig nem egészen tudatosult bennem, hogy az ott van az asztalon és hogy nem igazán kéne mutogatnom. Túl sokat ittam hozzá. Most viszont végigfutott az agyamon a rémület. Nem tudtam pontosan megmondani, hogy mitől. Nyilván nem rohan el vele a rendőrségre, nem ettől féltem. Inkább csak szégyelltem magam. Mégis mit gondolhatott rólam? Eddig is elég szánalmasan festhettem takonyrészegen, de az mégis csak egy másik szint, mint egy zacskó kokain.
- Öhm... nem - nyeltem egy nagyot. Kinyúltam a zacsiért és elvettem tőle. Gyorsan lezártam, majd jobb ötlet híján leraktam magam mellé. Most már felesleges lett volna eldugni valahova. - Kell muníció az íráshoz. Meg úgy alapvetően mindenhez. Segít felkelni. Jobb, mint a kávé. Lényegében mindennél jobb. Mármint ezt nem azért mondom, hogy kipróbáld, mert véletlenül sem, csak... csak érted. Mindegy, hagyjuk.
Zavartan vonogattam a vállam, nem igazán tudtam, mit kéne most mondanom. Egy értelmes mondatot sem tudtam most kinyögni. Valószínűleg ő sem erre számított, amikor feljött ide velem.
- Lehetőleg ezt ne reklámozd. A srácok sem tudják, velük csak füvezni szoktam. Jobb, ha ez nem jut el hozzájuk... - Tudtam, hogy Yoyóék nagyon kiakadnának. Talán sejtették enélkül is, de eddig egyszer sem kérdeztek rá.
Nem akartam, hogy aggódjanak értem, azt pedig még kevésbé, hogy bevágjanak elvonóra. Én azt nem bírtam volna ki, és nem vetett volna rám túl jó fényt. Nem kell tudnia az embereknek, mennyire szarul vagyok.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 9:10 pm


Jack & Fiona

Én egyértelműen odáig voltam értük. Nem is értem, hogy gondolhatja azt, hogy amit csinál, az rossz. Sok rosszat láttam én már életemben (például Justin Bieber, ha már az előbb róla volt szó), de ez messze nem volt az. A The Pioneers tényleg valami volt, végig nagybetűkkel.
- Bébiszitter? Én is vállaltam már gyerekfelügyeletet, hogy legyen miből kifizessem az albérletet meg a kolit, és nagyon sok egyetemista van ezzel így. A legtöbben pedig rendesen el is végzik a munkájukat, mert később is szeretnének pénzt kapni. Nem lenne nehéz találnod valakit. -Azt nem tettem hozzá, hogy sokan még így is utálták, hogy erre kényszerültek. Én nem voltam így vele, csak egy család volt, amit otthagytam, mert olyan szinten kikészültem a kölyöktől, hogy legszívesebben a falhoz kentem volna. Bűnrossz egy gyerek volt.
Hagytam, hogy kivegye a tasakot a kezemből, nem is lett volna okom ellenkezni. Nem akartam felnyomni érte, abból én is rosszul jöttem volna ki, meg amúgy is. A kokain látványa nem töltött el undorral vagy megvetéssel, inkább valamiféle aggodalmat, vagy hasonlót éreztem. Mert láttam, hogy ez így nagyon nem jó, hogy ennek még súlyos követezményei lehetnek.
- Nem fogom elmondani senkinek -ráztam meg a fejem. -De... biztos vagy benne, hogy ez a jó megoldás? Mármint nem akarom most a pszichomókust játszani vagy ilyesmi... -Nem igazán tudtam, mit mondhatnék, de abban biztos voltam, hogy nem szeretném csak úgy szó nélkül hagyni és elfelejteni az egészet.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 9:39 pm

Fiona & Jack

Homlok ráncolva hallgattam. Persze, többször vigyázott már bébiszitter Daisy-re, de az legfeljebb egy nap volt, nem pedig több egymásután. És nem szívesen bíztam rá idegenekre a lányomat még ennyi időre sem, lehetett akármilyen megbízható az illető. Ő nem tudhatta, hogy mit csináljon, ha Daisy nem tud aludni, hogy iskola után mindig elmentünk a kisállatkereskedés mellett és megnézte a kirakatban a kisegereket, hogy a reggelije mellé mennyi cukorral szerette a teáját és még sorolhatnám. Ezeket elmondhattam, persze, de attól még nem fogja ösztönösen tudni.
- Az is egy megoldás, de ennyi időre nem szeretem őt másokra bízni. De lassan ideje lesz egy állandó bébiszittert keresnem neki, mert ez így sehogy sem jó.
Ez volt az egyik oka, amiért nem beszéltem senkinek a függőségemről. Fiona alig ismert néhány órája és máris aggodalmaskodni kezdett miatta. Senkit nem akartam a saját hülyeségeimmel terhelni, őt különösen nem. Jóformán azt sem tudja ki vagyok, és most ki tudja meddig ezen fog agyalni... És ki tudja meddig fog bombázni ilyen kérdésekkel. Mintha tudnék rájuk válaszolni... Hogy lennék biztos benne, hogy ez a jó megoldás? Ez se nem jó, se nem megoldás. Ez egy állapot, egy kibaszott gödör, amibe beleestem és nem tudtam kimászni. De még mindig jobban tetszett ez a gödör, mint a teljes magány és elkeseredés.
- Tudom, hogy nem ez a jó megoldás. Próbáltam már leszokni róla, de ez nem ilyen egyszerű. Ezelőtt füveztem meg speedeztem, de már alig érzem őket. El kéne mennem elvonóra, gondolom, de csak szarabb lenne tőle. - Megvontam a vállam. - Különben meg nem olyan nagy szám, mint amilyennek tűnik. Többen cuccolnak, mint gondolnád. Hidd el, a kedvenc zenészeid háromnegyede ráfüggött már valamire vagy gátlástalanul csajozik. Ez a világ ilyen.
Felemeltem az egyik ottfelejtett sörösüveget, még volt pár korty az alján. Már kiment belőle a szénsav és fel is melegedett, ennek ellenére szomjasan kiittam.
- Kérsz valamit? Kokó nem jár, kurva drága volt, azon nem osztozom - próbáltam elviccelni.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 9:54 pm


Jack & Fiona

Mást viszont nem nagyon tehetett. Nem tudtam, milyen barátai vannak vagy hogy mennyi, de az interjúkból és hasonlókból úgy vettem le, hogy ő főleg a zenekarja tagjait tartja közeli barátainak. Rájuk pedig turnék alatt igen nehezen bízta volna a kislányt, tekintve, hogy ugyanott voltak, ahol ő. Bármennyire nem szerette az ilyet, valószínűleg muszáj lesz neki felfogadni valakit mellé. Nehéz egyedül gyereket nevelni.
- Biztos találsz majd valakit, aki beválik hosszútávon is. Ki tudja, talán még a lányod is nagyon meg fogja szeretni. Bármi kisülhet belőle, még a legjobb is.
Persze, hogy aggódtam érte. A zenéjének hála közelebb éreztem őt magamhoz bárkinél, még a saját szüleimnél is. Főleg náluk. A zenekara, sok másikkal karöltve, rengeteget segített nekem mindenben. Nem hiszem, hogy zene nélkül sokszor bírtam volna tovább. Gyenge voltam, igen, rohadtul gyenge, de ők erőt adtak. Úgy éreztem, ezt minimum ilyen formában viszonoznom kell, ha már itt áll előttem a lehetőség.
- Honnan veszed, hogy rosszabb lenne? Lehet, nagyon sokat segítene, nem tudhatod. És ott vannak a barátaid is, biztosan nem hagynának ott, ha segítséget kérsz tőlük. Vagy a kislányod, már érte érdemes lenne megpróbálkoznod vele. Elhiszem, hogy egyedül nem megy, de nem is kell egyedül végigcsinálnod. -Egyre szarabbul jöttem ki a saját mondandómból. Minden kusza lett és érthetetlen. Pedig én csak segíteni akartam, mindennél jobban.
- Nem kérek semmit -ráztam meg a fejem. -Ha bármi érintkezésbe kerül a gyomrommal, akkor vagy a mosdóban kötök ki, vagy a detoxban. -Harmadik lehetőség nem volt.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 10:59 pm

Fiona & Jack

Nem hittem benne, hogy bárkiben is meg tudnék bízni ezen a téren. Daisyt a saját anyja is magára hagyta, ezek után egy vadidegenbe hogy fektethetnék bizalmat? Jesse is lelépett, leszart mindkettőnket, más is megtehette volna ugyanezt.
- Még átgondolom ezt a dolgot... - tértem ki végül a rendes válasz elől.
Nagyon kedves volt tőle, hogy törődött velem, komolyan. De nem érthette, nem tudhatta milyen együtt élni a drogfüggőséggel. Fogalma sem volt róla, milyen az, amikor már szinte remegve várod, hogy hozzájuss az adagodhoz, mert úgy érzed, nélküle rád omlik az egész világ súlya. El sem tudta képzelni, milyen érzés, amikor már csak ebből a porból nyersz egy kis boldogságot, meg abból, hogy egy gyűrött papírfecnire kiírsz magadból minden szart. Mert nekem már tényleg csak ennyi maradt. Meg persze Daisy, igazából csak miatta éltem már régóta.
- A lányom miatt nem kerülhet ez nyilvánosságra. Szerinted befogadnák bárhol is, ha kiderülne, hogy az apja egy drogos állat? - Senki sem állt volna szóba vele, a szülők megtiltották volna a gyerekeiknek, hogy Daisyvel barátkozzanak. - És a barátaimat sem akarom ezzel terhelni. Különben is csak Yoyót érdekelné, ő pedig... Imádom, komolyan, nagyon rendes srác, de szerinted mégis mit kezdene ezzel? Ez nem olyan dolog, amiben a barátaidra támaszkodhatsz. De mindegy is, jóformán kölyökkorom óta csinálom, ha eddig nem történt semmi gáz, ezután sem fog.
Ezt én sem hittem el, és valószínűleg ő sem. De nem akartam tovább magyarázkodni, fájt ezen őrlődni.
- Detoxba nem megyünk, akkor már biztos nem mosom le magamról, hogy fiatalkorúakat itatok le. - Felálltam a fotelből és kimentem a konyhába egy üveg vízért. Muszáj volt innom valamit, mielőtt rosszul lettem volna.
Visszaérve a nappaliba felemeltem az elektromos gitárt a kanapéról és elfoglaltam a helyét.
- Rakok fel valami zenét, jó? Így nem tudok létezni. - Állandóan zenét hallgattam. Itthon, a kocsiban, a stúdióban is, ha épp nem játszottunk. Alig volt néhány olyan óra a napomban az alvást leszámítva, mikor nem szólt semmi.
A kanapé melletti hifihez hajoltam és felemeltem egy köteg lemezt. Odanyújtottam őket Fionának, hogy válasszon.
- Nem tudom mit szeretsz, úgyhogy keress nyugodtan valamit. - Minden akadt köztük, de tényleg minden.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptyPént. Jún. 17, 2016 11:35 pm


Jack & Fiona

Tényleg nem értettem, hogy milyen, talán jobb is, hogy nem tettem, nem is akartam volna megtudni, milyen így élni. De ez nem tántorított vissza attól, hogy megpróbáljak segíteni vagy valami. Mindig, mindent meg lehet oldani valahogy, csak akarni kell és találni valamit vagy valakit, ami szinten tartja és amibe kapaszkodni tud. Félek, hogy ez itt még nem volt meg, egyik fele sem. Talán majd ez is sikerülni fog.
- Biztos meg lehet úgy oldani, hogy ne kavarjon nagy port. El lehet sikálni bármit -ingattam a fejem. -Ha tényleg a barátod, akkor bármilyen helyzetben támaszkodhatsz rá. Ennek így kell lennie. Mégis kire számíthat az ember, ha már a barátaira sem?
Csendben vártam, amíg kiment a konyhába vízért, aztán azt is szó nélkül figyeltem, ahogy leült mellém és a kezembe nyomta a lemezeit. Nem kellett sokat válogatnom, az elsők között találtam egy Foo Fighters albumot, mégpedig az egyik kedvencemet. Nem volt kérdéses, hogy azt fogom odaadni neki.
Megvártam, amíg berakja és elindítja, aztán amint visszafordult felém, hirtelen megöleltem. Nem nekem volt szeretethiányom, csak már tényleg nem tudtam mit kezdeni a kokaino dologgal. Kifogytam az ötletekből és nem akartam ismételgetni magamat, mert az egy idő után nagyon unalmas lenne. Egy ölelés pedig sokat tud tenni a jó ügy érdekében.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 12:00 am

Fiona & Jack

Ebben nem értettünk egyet. Lehetnek az embernek közeli barátai, de akkor sem számíthat rájuk mindenben, mert a saját problémáinkat nekünk kell megoldanunk. És lehetett Yoyo akármilyen jó barátom, hiába állt volna ki mellettem, attól még ugyanolyan szar lett volna. Sőt, még szarabb. Szégyelltem volna magam előtte, tudtam, hogy ezt már ő sem tartaná bulinak. A fű és a piálás még neki is belefért, de ha megtudta volna, hogy én ennél ezerszer komolyabban tolom, azon kiakadt volna. Aggódott volna értem, le sem tudtam volna vakarni magamról az aggodalmas, vizslató tekinteteket. Ezt pedig nem akartam. És az igazat megvallva leszokni sem akartam, de ezt inkább nem mondtam ki hangosan.
- Ezt nem tudnám elsikálni - ingattam a fejem. - És nem akarom senki vállára rápakolni a saját problémáimat. Mindenkinek megvan a maga baja. Azzal nem leszek előrébb, hogy tudnak az enyémről. Bőven sok, hogy te tudod...
Már kisgyerekként megtanultam, hogy ne nagyon beszéljek a gondjaimról, mert senkit sem érdekel. A szüleim elhajtottak, a kortársaim kinevettek, a többi ember pedig pislogás nélkül elment egy síró kisfiú mellett. Ha akkor ennyire érdektelenek voltak, most mégis miért lenne másként?
Teljesen váratlanul ért az ölelése, egyáltalán nem számítottam ilyesmire. Már csak azért sem, mert lassabban jutottak el az ingerek az agyamig, mint egyébként, köszönhetően az alkoholnak és a kokainnak. Először csak döbbenten pislogtam, aztán szinte automatikusan öleltem vissza, a fejem pedig Fiona vállára dőlt. A mozdulataimat mintha nem is én irányítottam volna, minden magától történt. Elmondhatatlanul jól esett most ez az ölelés, egy pillanatra komolyan elhittem, hogy valakinek még számít valamit az életem. Meg akartam köszönni, de egy egyszerű köszönöm túl idiótán hangzott volna. Nem tudtam, mit is kéne most mondanom. Inkább csendben maradtam és próbáltam kiélvezni ezeket a perceket. Ki akartam kapcsolni az agyam és nem gondolni semmire, csak erre az ölelésre, de egyszerűen nem ment. Egyfolytában az agyamba tódultak a gondolatok, ráadásul olyanok, amelyek még nekem sem igazán tetszettek és nem voltam bennük biztos. De mégis kinek ne ez járt volna a fejében? Aztán végül mégis megszólaltam, valószínűleg mindenre számított, csak éppen erre nem.
- Tudom, hogy kibaszottul nem érdemellek meg, de... - Nem fejeztem be a mondatot, még annyi időt sem hagytam neki, hogy teljesen felfogja a mondanivalómat. Elhúztam a fejem a válláról és lesmároltam. Nem erőszakosan, nem durván, én talán nem is lettem volna képes ilyesmire.
De szükségem volt most erre. Szükségem volt rá, hogy elvonja a figyelmemet, hogy elhitesse velem: érek valamit és törődik velem valaki, még ha csak pár órára is. Igen, erre volt a legnagyobb szükségem. Nem kurva elvonókúrára meg pszichológusokra, hanem erre.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 12:30 am


Jack & Fiona

Furcsa, hogy így vélekedik ezekről a dolgokról. Persze kívülállóként könnyű jártatni a számat, ha a helyében lettem volna, valószínűleg én sem kérek segítséget. Nem is hiúságból, hanem puszta mártírságból. Ha valakinek vannak problémái, márpedig mindenkinek vannak, akkor egész biztosan nem fogom még a sajátommal is zaklatni őket. Hát igen, van értelme annak, amit mondott. Csak én nem tudtam dűlőre jutni afelett, hogy mi lenne a legjobb, ha álszent módon hülyeségeket mondok neki, amiket "én is megtennék", vagy ha csak próbálok együttérző lenni vele. Túl részeg vagyok még ehhez.
- Biztos lehetsz benne, hogy nálam biztonságban van a titkod. -Ez nagyon rajzfilmesen hangzott, ennek ellenére teljesen komolyan gondoltam.
Tudtam, hogy váratlanul fogja érni az ölelésem, elvégre nem volt semmi előzménye vagy bármi rávezetés - habár nem tudom, az valójában hogy nézne ki. Amikor pedig visszaölelt... egy pillanatra a sírás kerülgetett. Olyan fáradtság, szomorúság és elhagyatottság áradt belőle, hogy olyat én még sosem láttam. Mintha egy lelkileg teljesen összetört kisfiút tartottam volna a kezeim között, és talán ez így is volt. Automatikusan a hátát kezdtem simogatni, úgy éreztem, most ez lenne a helyes. A világ minden súlyát a vállamon éreztem a fejével együtt.
Nem tudtam hová tenni azt a fél mondatot, de tényleg nem hagyott időt, hogy eljusson a tudatomig. Ezúttal pedig rajtam volt a sor, hogy megdöbbenjek. És nem csak a helyzet abszurditásán, hanem azon is, hogy gyakorlatilag most csókolt meg férfi életemben először. Ez pedig annyira groteszk, hogy arra már nem találok rendes kifejezést sem. De hagytam magam, sőt, kissé tétován vissza is csókoltam, vagy valami ilyesmi. Az alkohol lebutított, nem gondolkodtam, nem tudtam, hogy most nem ez a helyes lépés.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 12:57 am

Fiona & Jack

Nem érdekelt, hogy mennyire filmbe illett ez a mondat, komolyan elhittem neki. Talán már ahhoz is túlságosan be voltam állva, hogy szkeptikus legyek és bizalmatlan az emberekkel szemben. Pedig ez alapvető tulajdonságom volt, csak néhány pohár vodka vagy egy nagy szippantásnyi kábszer után tudtam kedvelni az embereket. Lehet, hogy ez csak önigazolás, de úgy éreztem, hogy ez az én helyzetemben abszolút megérthető.
Fogalmam sem volt róla, hogy nem volt még egyetlen pasija sem. Igazából nem is gondolkodtam ilyesmin, talán még józanon sem fordult volna meg a fejemben. És nem azért, mert én olyan korán kezdtem volna a csajozást, tizenkilenc voltam, mikor először lett valakim. De nem gondoltam volna, hogy mások is ilyen szerencsétlenek ezen a téren, különösen nem egy olyan gyönyörű lány, mint amilyen ő is volt. Még csak a bizonytalansága sem adott okot gyanúra, elvégre az egész helyzet olyan váratlan volt, hogy senki sem tudott volna határozottan viselkedni.
Az egész szituáció abszurd volt. Teljesen részegen, egy lelkizés és Dave Grohl üvöltése közepette itt csókolóztunk a kanapémon, körülvéve vagy ezer kottával és dalszöveggel, meg persze a gitárjaimmal. Filmbeillő jelenet volt, attól a ténytől eltekintve, hogy senki sem lelte volna sok örömét a moziban, miközben ezt nézi. Két magányos ember vergődése ebben az undorító világban. Erre senki sem kíváncsi.
Közelebb húztam magamhoz Fionát, mintha attól féltem volna, hogy akármelyik pillanatban magamra hagyhat. Igazából minden esély meg is volt erre. Csak egy tisztább pillanat kellett volna hozzá, hogy rádöbbenjen, mennyire nem kéne ezt tennie.
Nekem viszont tényleg szükségem volt erre. Nem kifejezetten arra, hogy érezzem az ajkait az enyémen, inkább csak arra, hogy lekösse a gondolataimat.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 1:17 am


Jack & Fiona

Az ember részegen könnyedén elveszíti a józan ítélőképességét, ahogy az velem is megtörtént, ezek szerint pedig vele is. De persze nem lep meg, amennyit ittunk ma, még az a csoda, hogy erre képesek voltunk. Na jó, ez elég természetes viselkedés, bármelyik normális ösztönökkel rendelkező ember meg tudja csinálni. Ez nem hangzik túl biztatóan.
Hát pedig én is hasonlóan nyomorék voltam. Kár lenne tagadnom, hogy akadt egy-kettő, aki bepróbálkozott nálam az egyetem első évében, de mindegyiket lekoptattam. Nem voltak az eseteim, nem maradtunk volna meg egymás mellett hosszú távon. És nem olyan típusúak voltak, akikben teljes mértékben megbíztam volna, márpedig nekem a bizalom kulcsfontosságú volt. Hogy akkor ez most micsoda? Azt még én sem tudom.
Hagytam magam, egyetlen mozdulatot sem tettem annak érdekében, hogy távolabb tartsam magamtól. Nem zavart, hogy közelebb húzott, sőt, gyakorlatilag semmi sem zavart. Ez az egész teljesen új volt nekem és noha józanon is szerettem a kihívásokat, úgy mindent többször is megfontoltam, mielőtt megtettem volna. Most viszont erről szó sem lehetett, az agyam gyakorlatilag vegetatív állapotba váltott, nem sokkal többre voltam képes mint egy csimpánz.
Óvatosan az arcára tettem a kezem. Talán meg akartam nyugtatni, hogy én most itt vagyok és nem megyek sehová. Talán... Mi ez a sok talán? Mégis ki a faszt érdekel?


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 1:54 am

Fiona & Jack

Ha most ki is használtam őt, az nem volt szándékos. Nem gondoltam át semmit, nem vezérelt semmilyen szándék. Egyszerűen csak cselekedtem, ahogy az ösztöneim és az érzéseim diktálták. Azok pedig azt súgták, hogy nekem most szükségem van Fionára, mégpedig minden létező formában.
Nem tudom, meddig maradtunk így, nem sokat érzékeltem a külvilágból. Egyedül annyit fogtam fel az egészből, hogy még mindig nem húzódtunk el egymástól, hogy az ő keze az arcomon volt, az enyém pedig a derekán. A háttérben még mindig szólt a zene, nem igazán illett az egészhez, de annyira nem érdekelt, hogy már inkább nem is kapcsoltam ki.
El akartam dőlni vele a kanapén, de rá kellett jönnöm, hogy ez a rengeteg papírtól és eldobált sörösdoboztól nehezen fog menni. Minden lehullott a földre, és hallottam, ahogy a lapok összegyűrődnek alattunk. Mindegy, amíg használhatóak maradnak. Nem volt így túl kényelmes, még ennyi pia után sem találtam komfortosnak.
Ahogy Fiona arcára néztem, hirtelen átfutott az agyamon, amit régen annyiszor a fejemhez vágtak. A gimis éveim alatt végig azzal csesztettek, hogy sosem lesz csajom, hogy nem kellek senkinek. És most tessék, már megint rácáfoltam. Ez némi elégtétellel töltött el, még úgy is, hogy tudtam, ezt egyedül a zenekarnak köszönhetem és nem magamnak. Ha nem futottunk volna be, valószínűleg még most is ugyanúgy semmibe vett volna az összes lány, mint régen. Talán még Fiona is. De most nem akartam ezzel foglalkozni, az sokkal jobban érdekelt, hogyan fog alakulni ez az este. Bár eredetileg semmi ilyesmit nem terveztem mára, most már egyre több minden kezdett körvonalazódni az agyamban...
- Menjünk be inkább a szobámba, itt baromi kényelmetlen - javasoltam, amikor már tényleg kezdett nagyon zavarni a gerincembe álló papírhalom.
Valahol itt volt az a pont, amikor kezdett teljesen kikapcsolni az agyam és már nem mérlegeltem többé. És ez nagyon tetszett, utáltam emészteni magam, pedig szinte mindig ezt tettem.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 2:06 am


Jack & Fiona

Mindennek éreztem jelenleg a helyzetet, csak kihasználásnak sem. Két ember, aki ösztönből cselekedik, ennyi. Már nem voltam olyan állapotban, hogy normálisan tudjak gondolni bármire is, hogy olyan döntést hozzak, amilyet kell és hogy úgy lássam a dolgokat, ahogy azok valóban voltak. Szomorú, hogy milyen szintre jutnak el az emberek. Köztük én is.
Ahogy eldőltünk a kanapén, az egyik sörösdoboz beleállt az oldalamba. Nem volt túl kellemes érzés, de az a helyzet, hogy nem voltam olyan pózban, ahonnan el tudtam volna távolítani azt a szart magam alól. Ficeregtem egy darabig, de az sem segített, nem volt kényelmes. A gyűrődő papír hangjától pedig csak rosszul lettem. Mindig olyan érzés volt, mintha egy rajzom rongálódott volna meg, amire viszont nagyon érzékeny voltam.
- Oké -bólintottam Jack ajánlatára, egyre kevésbé tétovázva, amit nem tudtam hová tenni. Normális esetben itt azonnal elvörösödtem volna, de nem most. Vagyis... igazából lehet, elvörösödtem most is, csak a sok alkoholtól már eleve ki volt pirulva az arcom, így nem láttam semmi változást.
Az normális, ha nem akar múlni a pia hatása? Sőt, egyre nagyobb köd volt az agyamon és mintha percről percre egyre részegebb lettem volna. Nem, ennek biztosan nem így kell lennie. Ki tudja, talán mégis. Kit érdekel?
Felálltam a kanapéról, kissé imbolyogva, de sikerült megállnom a lábamon. Ez már egy félsiker.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 6:59 pm

Fiona & Jack

Igazából az lepett volna meg, ha ellenkezett volna. Megszoktam, hogy senki sem szokott ilyenkor szabadkozni, sőt, általában még csak nem is én kezdeményeztem. Tény, hogy Fiona nem volt egy könnyen kapható fajta, de ha nem akarta volna ezt, akkor már levakart volna magáról. Legalábbis szerettem volna ezt hinni.
Feltápászkodtam én is a kanapéról, majd átkaroltam Fionát és együtt támolyogtunk be a szobámba. Itt sem volt katonás rend, de sokkal jobbnak bizonyult a helyzet, mint a nappaliban. Épp csak egy gitárt és egy Kafka novellaválogatást kellett félresöpörnöm, hogy ledőlhessünk az ágyra. Nos igen, tegnap éjszaka még békésen olvasgattam az ágyamban, ahhoz képest ez a mai este egy kicsit vadabbra sikerült...
Szerintem egyikünk sem így képzelte a nap végét, sőt, ami azt illeti, még nem volt vége. Igaz, nekem ebben semmi meglepő nem volt, általában kettőnél-háromnál előbb sosem mentem el aludni, gyakran még tovább fennmaradtam, és Daisy miatt nem is aludhattam sokáig. Ez igazából nem zavart, úgysem aludtam túl jól, pláne nem egy ilyen ivászat után. Előreláthatóan most nem fogom megúszni a másnaposságot, bármilyen jól is bírtam a piát. Most viszont nem gondoltam arra, hogy mennyire kínos lesz majd így beállítani Daisy barátnőjének a szüleihez, hogy elhozzam a kislányomat. Sebaj, addig majd valahogy helyrepofozom magam.
Fiona ért le előbb a matracra, én pedig megtámaszkodtam felette. Tíz pont a Griffendélnek, amiért sikerült megtartanom mindenféle imbolygás nélkül a saját csekélyke súlyomat. (Különben meg nem a Griffendélnek, úgysem oda kerültem volna.)


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 7:16 pm


Jack & Fiona

Nem voltam abban az állapotban, hogy ellenkezni tudjak. Normális esetben biztosan nem hagytam volna, hogy rám másszon, legyen bármennyire könnyen leállítható, most viszont messze nem voltam józan. Jóformán fel sem fogtam, hogy mit csinálunk most, és hogy ez hová fog vezetni, reggel pedig rám fog férni egy kis magyarázat, mert biztosan el fogok felejteni mindent. Ami még ennél is rosszabb.
Szorosan kapaszkodtam Jackbe, nem akartam elesni. A tehetetlenséget még így is utáltam, és hogy nem voltam ura a saját testemnek. Nagyon zavart volna, ha elesek, úgyhogy nem is voltam hajlandó elengedni Jack pólóját, amit görcsösen markoltam a támaszték érdekében.
Biztos lehet benne, hogy nem így terveztem semmit. Eredetileg úgy volt, hogy kimegyek, iszom egy-két pohárral, és még teljesen öntudatomnál léve szépen hazamegyek a kollégiumba és alszom egy jó nagyot. Ez úgy a "kimegyek" után már véget ért, amint összefutottam Jack Walkerrel a kocsmában, lemondhattam a terveimről. Megbántam volna? Most még nem, sőt, kíváncsian és értelemszerűen izgatottan vártam a továbbiakat. Hogy reggel mi lesz, az még elválik, de a fejemet tenném rá, hogy nem fogom ennyire jó mókának találni. Biztos vagyok benne, hogy meg fog környékezni az ablakon való kiugrás gondolata.
Kényelmesen elhelyezkedtem az ágyon, jó puha volt, ezerszer jobb mint a nyikorgó kollégiumi borzalmak. Végigsimítottam Jack haján, olyan kis puha volt.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 7:55 pm

Fiona & Jack

Jó szokásom volt keresztbe húzni az emberek kellemes kis terveit. Ha valaki csatlakozott hozzám egy buli alkalmával, az egész biztosan nem állt meg két pohár sör után, a pultnál üldögélve. Mellettem ilyesmiről szó sem lehetett. Nem voltam erőszakos, egyszerűen csak felspanoltam mindenkit, legtöbbször akaratomon kívül. Átragasztottam a többi emberre a pörgésemet, még úgy is, hogy ez lényegében nem a saját lelkesedésemből fakadt, hanem a piából és a drogokból. Azok nélkül még mindig egy félénk kisegérnek éreztem magam mindenhol.
Megszokott volt nálam, hogy váratlanul összeszedtem valamit, az viszont nem, hogy olyan nos... tapasztalatlan lányokat, mint Fiona. Csakhogy én erről mit sem sejtettem, akkor értelemszerűen nem másztam volna rá. Azért nekem is voltak erkölcsi korlátaim, és ez nem fért volna bele. De nem szólt, mégis honnan kellett volna tudnom?
Általában minden lány, akivel összekerültem, a hajamat piszkálta. Lehetett szőke, fekete, piros, kék vagy épp rikító lila, odáig voltak érte. Pedig nem sok időt szántam rá, épp csak rákentem egy nagy adag zselét, hogy minden tincs az égnek meredjen, és ennyivel le is tudtam az egészet. Úgy tűnt, hogy Fionának is elnyerte a tetszését.
Újból megcsókoltam, habár az már problémát okozott, hogy ebben a testhelyzetben is megtartsam magam és ne zuhanjak rá Fionára.
Aki ennyit iszik, az magára vessen, ugye? Még jó, hogy a pólója lehúzása már annyira ösztönös mozdulat volt, hogy semmiféle agyi működést nem igényelt a részemről. Valószínűleg akkor nem sikerült volna.


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 8:18 pm


Jack & Fiona

Az senkit nem érdekelt, hogy honnan származik ez a lelkesedés, csak volt, nem kellett hozzá több. Mintha lett volna egy pszichológiai előadás az egyetemen, ahová betévedtem, ott pont ilyesmikről volt szó. Meg hogy az ember automatikusan felveszi a beszélgetőpartnere testtartását, viselkedését, szóhasználatát, ilyesmi, főleg aki nagyon vevő rá. Több nem igazán ragadt meg, de erről volt szó, az biztos.
Persze, hogy nem szóltam, okom sem volt, hogy szóljak. Meg igazából eszembe sem jutott, hogy utoljára csecsemőkoromban, pelenkázás közben ért hozzám bárki, aki nem én voltam. Mégis miért agyaltam volna most ezen? Vagy bármi máson, mindegy. Majd ha észhez térek, minden eszembe fog jutni, akkor viszont már mindegy lesz.
Persze, hogy nagyon tetszett a haja. Mondjuk én hajfetisiszta voltam, erre már akkor rájöttem, amikor egyszer egy egész napon keresztül csak hajakat rajzoltam, sokszor arcok nélkül. Nem is kérdés, hogy most is rögtön a hajába túrtam, amikor lehetőség adódott rá. Ilyenkor derült ki igazán, hogy milyen furcsa szokásaim vannak, amikor minden gátlásomat elhagytam és bármire képes voltam. Lehet, hogy nimfomán is vagyok? Hm.
Gondolkodás nélkül visszacsókoltam, a kezeimet a mellkasára csúsztattam. Tapasztalatot nem szereztem a részegséggel, így hiába voltam vehető a dologra, azt nem tudtam, mit kéne most kezdenem. Így nem sokkal segítettem Jacket előre.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 8:35 pm

Fiona & Jack

Engem valahogy más haja nem érdekelt, a sajátom is csak addig, amíg felkerült rá a lehetetlen színű hajfesték és a zselé. Felőlem aztán mindenki más kopasz is lehetett volna, az sem igazán érdekelt volna. Jó, jelen esetben Fionáé azért igen, annyira nem fogott volna meg haj nélkül, hogy finoman fogalmazzak.
Nem tűnt fel, hogy mennyire nem tudja, mit csináljon. Figyeltem rá, tényleg, de efelett teljesen átsiklottam. Valószínűleg a pia lehetett az oka, vagy egyszerűen csak nem foglalkoztam ilyesmivel, nem tudom. De a lényeg, hogy én ebből semmit sem érzékeltem, megoldottam egyedül is. Nem voltam a leghatározottabb férfi a világon, sőt, de azért ennyi még nem okozott problémát. Mostanság akadt bőven csaj, akin gyakorolhattam, azok után senki sem lett volna elveszett egy ilyen szituációban.
Mivel Fionától túl sok önálló cselekvést nem várhattam, így hamarosan magamat is megszabadítottam az Aerosmith-es pólómtól. Így láthatóvá vált az összes tetoválásom, amit eddig kitakart volna a ruha. Mindkét karom jóformán már tele volt, ahogyan a mellkasomon is egyre fogyott a szabad felület. Volt közöttük a dalszövegektől kezdve a tipikus rocker-punk mintákon át a mosolygó avokádóig minden.
Igen, Yoyóval már csináltattunk pár ilyen ökörséget is magunknak, a barátnője, Briony mindig nagyon kiakadt ránk, amikor beállítottunk egy kiszsiráffal vagy egy mesefigurával a karunkon...


Vissza az elejére Go down

Fiona Sherwood

Fiona Sherwood

Csoport : Egyetemista
Nem :
Kor : 28
Csillagjegy : Vízöntő
Lakhely : Chicago
Családi állapot : kapcsolatban
Foglalkozás : egyetemi hallgató
Karakterlap : Not Picasso, but something like that
Zene : Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 8:47 pm


Jack & Fiona

Én mindig sokat adtam a külsőségekre, részletekbe menően sokat. Nyilván a művészet miatt érdekelt ennyire, hogy pont úgy tudjak rajzolni, ahogy én szeretnék, az aprólékosság híve voltam, így alakult ki a saját, egyedi művészi stílusom is. Akár egy szemzuggal is el tudam szórakozni nagyon sokáig, ha éppen nem voltam megelégedve vele. Így nem meglepő módon nekem minden egyes hajszál számított, hogy merre és hogyan áll, a saját fejemen meg főleg. Ha valami nem stimmelt, nem voltam hajlandó kitenni a lábam az utcára. Ez biztos nem egészen normális, de üsse kő, ennyi kreténség még nekem is belefér. A többi mellé biztosan.
Nagyon kínos lett volna, ha nem tud így mit kezdeni a helyzettel vagy észreveszi a passzivitásomat. Az valószínűleg az egészne azonnal véget vetett volna, mert vagy magától jön rá a helyzetre, vagy rákérdez és akkor nekem kell elmondanom. Egyik sem tetszett túlzottan, már csak a kellemetlenségük miatt sem.
A tetoválásaira csak egy pillantást vetettem, nem voltak olyan fényviszonyok, hogy rendesen lássam őket és a figyelmemet sem ez kötötte le. De az a zöldség (vagy az avokádó gyümölcs? hm) azonnal a szemem elé akadt. Nem kérdeztem semmit, gondoltam, majd reggel emlékezni fogok rá, akkor majd megjegyzem. Aha, hogyne.


Vissza az elejére Go down


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack EmptySzomb. Jún. 18, 2016 9:14 pm

Fiona & Jack

A tetoválásaimat senki sem tudta figyelmen kívül hagyni, azt az avokádót különösen nem. Nagyon be voltam tépve, mikor az a karomra került, habár nem bántam meg, mert még mindig nagyon viccesnek találtam. Yoyo akkor egy táncoló tejesdobozt varratott magára, az talán még vállalhatatlanabb volt. A legkínosabb az egészben, hogy mindezt akár józanon is megcsináltuk volna.
Nem kellett hozzá sok idő, hogy a többi felesleges ruhadarabtól is megszabaduljunk. Vagyis én megszabadítsam magunkat, mert Fiona továbbra sem mutatott sok hajlandóságot a cselekvésre, de ezt betudtam annak, hogy túl sokat ivott. Nem aggodalmaskodtam emiatt, azt felismertem volna, ha nem akarja, csak túlzottan kiütötte magát. Nem erről volt szó, vagy legalábbis nagyon hülyének kellett volna lennem, hogy így félreértsem a helyzetet és az ő reakcióit. Már csak azért is, mert figyeltem rá. Nem mondom, hogy egy lovag lelkülete veszett el bennem, mert nagyon messze álltam ettől, de tényleg törődtem még azokkal a lányokkal is, akikkel összesen néhány órára sodort össze a sors. Láttam, hogyan bánik a legtöbb férfi és fiatal srác a nőkkel, és ezzel egyszerűen nem tudtam azonosulni. Nem voltam túl szerencsés a párkapcsolataimban, de azt senki sem vethette a szememre, hogy önző lettem volna.
Összesen egyetlen egy dolgot tanultam az apámtól, amit tényleg helyesnek is véltem, ez pedig az volt, hogy tiszteld a lányokat. Ha lett volna egy fiam, biztosan őt is erre neveltem volna. Figyelj a barátnődre és ne legyél egy érdektelen, nárcisztikus, töketlen kis gyökér, mint a többi mai fiú.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Fiona & Jack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiona & Jack   Fiona & Jack Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fiona & Jack
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack & Fiona
» Fiona & Jack
» Bri, Joey, Jack, Fiona
» Fiona Sherwood
» Richard & Fiona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Akták :: Archívum-
Ugrás: