KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Richard keresettjei Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Richard keresettjei Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Richard keresettjei Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Richard keresettjei Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Richard keresettjei Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Richard keresettjei Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Richard keresettjei Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Richard keresettjei Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Richard keresettjei Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Richard keresettjei Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Richard keresettjei Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Richard keresettjei Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Richard keresettjei Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Richard keresettjei Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Richard keresettjei Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Richard keresettjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyKedd Május 31, 2016 9:06 pm




Név: Keegan Goode

Nem:

Kor: 29 év

Lakhely: Chicago

Csoport: Középosztály

Foglalkozás: gyógypedagógus



Jellemzők: Hét éve vagyunk együtt, négy évvel ezelőtt házasodtunk össze. Két gyerekünk van, egy kétpetéjű ikerpár, Corinna és Maximilian. Corie és Max a mindeneid, egy igazi tyúkanyó vagy, ha róluk van szó. A széltől is óvod őket, de sajnos ez alól én sem képezek kivételt. Mindentől féltesz minket, de ennek az egyetlen oka csupán az, hogy mi vagyunk számodra a legfontosabbak.
Te vagy az első nő az életemben, akit képes vagyok szeretni. Te mindenben és mindenkiben a szépet látod, olyan jóság jön belőled, amelyet én meg sem érdemlek. Soha meg sem fordulna a fejedben, hogy miféle szörnyeteg vagyok valójában. Számodra én csak a te szétszórt, beszédes és mindig mozgásban lévő férjed vagyok, akin minden egyes alkalommal szinte elolvadsz, akárhányszor meglátsz engem a gyerekekkel. El sem tudod képzelni, hogy ez csak a felszín, és alatta sokkal sötétebb dolgok húzódnak meg. Tisztában vagy vele, hogy nevelőszülőkkel éltem le a gyerekkorom, ahogyan azt is tudod, hogy a vérszerinti apám megölte az igazi anyámat, majd öngyilkos lett, ezután pedig egy évvel később a Goode családhoz kerültem. Ezen kívül viszont semmit nem tudsz. Az igazság az, hogy az egyetemi éveim alatt találtam meg az egyetlen megoldást a bennem felgyülemlő feszültség és agresszió feloldására. Embereket ölök, olyanokat, akiket nem tartok érdemesnek az életre. Embereket, akik gyerekeknek és nőknek ártanak. Őszintén hiszek benne, hogy helyesen cselekszem, de azzal is tisztában vagyok, hogy a társadalmi normák szerint ez nem elfogadható viselkedés. Éppen ezért bőszen hallgatok minderről. A holttestek darabjain kívül csupán egy féltő gonddal őrzött vázlatfüzet felskiccelt rajzai örökítik meg ezeknek a gyilkosságnak az emlékét.
Te velem ellentétben maga vagy a megtestesült jóság. Gyógypedagógusként dolgozol, autista és down-szindrómás gyerekeknek segítesz, imádod a munkádat. Én egy helyi gimnáziumban tanítok biológiát, ezek után ugyan ki feltételezné rólam, miféle indulatok lakoznak bennem?

Minden más szabadon alakítható Keegan karakterlapjában. A közös történetünk egy része megtalálható a múltamban, a többi szabadon kiegészíthető. A gyerekeinket lentebb, illetve a canon karakterek között találod. Várlak, írj, ha megérkeztél:D!



Playby: Imogen Poots (megbeszélés alapján változtatható)



Státusz: FOGLALT
Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyKedd Május 31, 2016 9:18 pm




Név: Corinna Goode

Nem:

Kor: 5 év

Lakhely: Chicago

Csoport: Kiskorú

Foglalkozás: diák



Jellemzők: Az ikertestvéred, Max és az anyukád mellett te vagy a legfontosabb az életemben. Te vagy az én kis hercegnőm, azon kevesek egyike, akiket tényleg őszintén, tiszta szívvel tudok szeretni. Csak szépen kell nézned, és már rá is vettél, hogy elvigyelek a parkba ebihalakat fogni vagy kapj egy sokadik minikaktuszt. Imádod az állatokat és a növényeket, egyik kedvenc közös elfoglaltságunk, hogy kimegyünk a közeli parkba növényeket gyűjteni, és aztán lepréseljük őket. Emellett imádod, amikor felolvasok neked, a hercegnős történetek és az állatmesék a kedvenceid. Sikerült rávenned, hogy a szobádban telefessem a falat minionokkal, hiszen ők a kedvenc rajzfilmhőseid.
Van egy törpepapagájod, aki a Pikachu névre hallgat.
Idén kezdted az iskolát a testvéreddel, ezzel együtt pedig beiratkoztál zongoraórákra is. Imádsz zenélni és nagyon tehetséges is vagy benne.
Mindezek alapján tökéletesnek tűnhet a mi kis életünk. Csak éppen azt nem tudja senki, hogy a mintaapa, a sztártanár és a tökéletes férj szerepén túl sorozatgyilkosként tevékenykedek hosszú évek óta.

Ennyit szeretnék megszabni, a többi adat szabadon alakítható. Minden lényeges információ megtalálható a karakterlapomban. Írj, ha megérkeztél, nagyon várlak már, Corie:3!



Playby: Anna Pavaga



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyKedd Május 31, 2016 9:27 pm




Név: Maximilian Goode

Nem: férfi

Kor: 5 év

Lakhely: Chicago

Csoport: Kiskorú

Foglalkozás: diák



Jellemzők: Az ikertestvéred, Corie és az anyukád mellett te vagy a legfontosabb az életemben. Te vagy a belevaló, vagány kisfiam, aki miatt nem véletlenül kell folyton aggódnunk az anyukáddal. Imádsz rohangálni, labdázni, felmászni dolgokra, egy igazi bátor örökmozgó vagy, már szinte megszámolni sem tudom, hány véraláfutást és horzsolást szerzel egy nap. Imádsz mindent, amiben lehet mozogni, nem véletlenül a kosárlabda a kedvenc sportod. Idén kezdted el az iskolát, mellette pedig kosáredzésekre is beiratkoztál. Ezelőtt én vittelek el a közeli pályára játszani, ezek a közös programok még most sem maradhatnak el. Emellett tanítalak gördeszkázni, már egészen ügyes vagy benne. Rajongsz az autókért, együtt szoktunk autómodelleket építeni, és azt is kiharcoltad, hogy felfessek a faladra egy életnagyságú Villám McQueent.
Imádni való kissrác vagy, aki< tökéletes életet érdemelne. Csakhogy te sem és senki más sem tudja, hogy mennyire távol is áll ettől a mi családunk. Ugyanis hosszú évek óta mindenki tudta nélkül sorozatgyilkosként tevékenykedem.

Ezekhez ragaszkodom, minden más a megalkotóra bízva. A karakterlapomban minden lényeges információt megtalálsz. Nagyon várlak, Max, gyere^^!



Playby: Jacob Tremblay



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyVas. Jún. 05, 2016 11:56 am




Név: Heather Goode

Nem:

Kor: 35 év

Lakhely: Chicago vagy agglomeráció

Csoport: Bűnüldöző szervek

Foglalkozás: FBI ügynök



Jellemzők: "Hat évvel idősebb nálam, és bár nem vagyunk vérszerinti testvérek, ő mégis mindig úgy szeretett engem, mintha azok lennénk. Mindig vigyázott rám, és mivel félénk, visszahúzódó gyerek voltam, nem egyszer meg is kellett védenie a többiektől. Gyerekként felnéztem rá és mindenben követni akartam, rengeteg dolgot köszönhetek neki. Még most is nagyon szoros a kapcsolatunk, de sajnos kevesebbszer találkozunk, hiszen a munkánk és a családjaink rengeteg időt felemésztenek. De legalább hetente egyszer beülünk valahova kávézni vagy enni valamit, esetleg felugrunk egymáshoz.
Kissé ironikus, de profilozóként dolgozik az FBI-nál…" - részlet a karakterlapomból

Minden szabadon alakítható a karakterrel kapcsolatban, a playby-hoz sem ragaszkodom. Rólam annyit kell tudni, hogy a vérszerinti apám megölte az igazi anyámat, majd öngyilkos lett, rá egy évvel pedig hozzátok kerültem. Te a kezdetektől fogva úgy kezeltél, mintha valójában testvérek lennénk, és ez most sem változott semmit. Szinte mindent megbeszélünk egymással, egy dolgot kivéve. Ahogy senki más, úgy te sem tudod, hogy sorozatgyilkosként próbálom megtisztítani a várost azoktól, akiket nem tartok méltónak az életre.
Minden fontos információt megtalálsz a karakterlapomban. Írj, ha megérkeztél, várlak:D!



Playby: A. J. Cook



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyVas. Jún. 05, 2016 12:10 pm




Név: Amelia Goode

Nem:

Kor: 24 év

Lakhely: Chicago vagy agglomeráció

Csoport: Egyetemista

Foglalkozás: egyetemi hallgató (valamilyen művészeti képzés)



Jellemzők: "Öt évvel fiatalabb nálam, a nevelőszüleim úgy tudták, hogy nem lehet többé saját gyerekük. Tévedtek, ugyanis teljesen váratlanul kiderült, hogy gyarapodni fog a család. Ekkortájt kezdett Paul egyre durvábban bánni velem és a feleségével is, így néhány évvel Violet születése után el is váltak. Azelőtt csak a kisöcs szerepét ismertem, azonban a nevelt húgom születésével a bátyét is magamra kellett öltenem. Örömmel tettem, Violet pedig egyenesen odáig volt értem, amiért annyi mindent tudtam és bármire rá tudott venni egy szempillarebegtetéssel. Még most is elég szoros a kapcsolatunk. Mindig is művészlélek volt, nem csoda, hogy ilyen irányba is sodorta az élet, mikor az egyetemválasztásról volt szó." - részlet a karakterlapomból

Minden szabadon alakítható Violet karakterében, a családunkról a lényeges információkat mind megtalálod a karakterlapomban. Rólam annyit kell tudni, hogy a vérszerinti apám megölte az igazi anyámat, majd öngyilkos lett, rá egy évvel pedig hozzátok kerültem. A szüleid úgy tudták, hogy nem lehet több gyerekük, azonban az érkezésemre öt évvel mégis megszülettél te. Mindig is úgy kezeltél, mintha valójában testvérek lennénk, az első perctől fogva imádtuk egymást. Ez most sem változott semmit, bár a munkám és az egyetem miatt kevesebb időt tudunk együtt tölteni. Ahogy senki más, úgy te sem tudod, hogy sorozatgyilkosként próbálom megtisztítani a várost azoktól, akiket nem tartok méltónak az életre.
Playby-hoz nem ragaszkodom feltétlenül, illetve az is eldönthető, hogy pontosan milyen művészeti ágat tanul. Írj, ha megérkeztél, nagyon várlak:D!



Playby: Amanda Seyfried



Státusz: FOGLALT
Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyVas. Jún. 05, 2016 12:34 pm




Név: Cassidy ...

Nem:

Kor: 16-18

Lakhely: Chicago

Csoport: Kiskorú

Foglalkozás: diák



Jellemzők: A diákom vagy, már évek óta tanítalak biológiából. Mindig is kedveltek a tanítványaim, a nőneműek különösen. Ez alól te sem vagy kivétel, azonban nálad új értelmet nyert a plátói rajongás. A legkevésbé sem vagy népszerű az iskolában, sőt, ahol érnek, ott bántanak a többiek. Beszólnak, elveszik a cuccaidat és még sorolhatnám a megaláztatásokat. Néhányszor megvédtelek a fő gyötrőidtől, te pedig emiatt a hősödként tekintesz rám. Amikor csak teheted, a nyomomban vagy, minden létező tanulmányi kirándulásra, különórára és egyébre jelentkezel, amit én szervezek. Órák után megpróbálsz beszélgetni velem, azt hiszem, én vagyok az egyetlen, aki meghallgat téged. Nem tudom, hogy mi van a szüleiddel, hogy ők figyelnek-e rád vagy sem. Minden esetre én nem zavarlak el, tudom milyen érzés kirekesztettnek lenni. Csak éppen azt nem tudod, hogy akiért ennyire odáig vagy, az a tanári állása mellett sorozatgyilkos. De ugyan honnan jönnél rá, ha még a feleségem sem veszi észre?

Az előtörténet és a jellem is szabadon alakítható. A megalkotóra bízom, hogy miért bántják Cassie-t a többiek, hogy milyen családból jön, stb. Leszögezném, hogy nem tanár-diák románcot szeretnék, inkább csak egy érdekes kapcsolatot, ami mindenképp megmaradna Cassidy részéről plátóinak. Elsősorban az állna a középpontban, hogyan segít az elesett diáklányon pont az, aki hobbiszinten oltja ki mások életét, és hogy vajon ez a sötétség idővel feltűnik-e majd Cassie-nek imádott biológiatanára lelkében.
Playby-t rád bízom, a név is változtatható, ha csak ez tart vissza a karakter megalkotásától. Várlak^^.



Playby: rád bízom



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down

Richard Goode

Richard Goode

Csoport : Középosztály
Nem : Férfi
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Lakhely : Chicago
Családi állapot : házas
Foglalkozás : biológiatanár, sorozatgyilkos
Karakterlap : Richard keresettjei Tumblr_o7jbq6S4Ub1v101dyo5_250
Zene : Richard keresettjei Tumblr_inline_muqrjnC1Fi1rt2432

Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei EmptyKedd Jún. 21, 2016 12:08 am




Név: Isabelle ...

Nem:

Kor: 29 év

Lakhely: Chicago

Csoport: Középosztály

Foglalkozás: tanárnő



Jellemzők: Osztálytársak voltunk az általános iskolában, áldom azt a pillanatot, amikor elkerültem arról a helyről. Te attól a perctől fogva népszerű lány voltál, hogy betetted a lábad az iskola kapuján, mindenki veled akart barátkozni, mindenki imádott. Ahogy haladtak az évek, úgy egyre többen gyűltek köréd. Olyan voltál, amilyen mindenki lenni akar. Nem hiszem, hogy bármit is vétettem ellened kisgyerekként, vagy a barátaid ellen. Ti viszont gyűlöltetek engem, minden létező módon a sárga földig aláztatok. Gúnyneveket aggattatok rám, Retardált Richardnak hívtatok, a fiúk megvertek, ti pletykáltatok rólam... Nem csak te, mindenki. Valahogy senkinek sem okozott problémát, hogy belém rúgjon egyet. Belém, akinek addigra már úgyis mindegy volt. Mindannyian tudtátok, hogy nevelőszülőkkel élek, talán sokan közületek azt is, hogyan haltak meg a vérszerinti szüleim. Nem érdekelt titeket, még inkább megkeserítettétek az életemet. Te különösképpen, drága Isabelle. Talán megérezted, hogy valami nem stimmel velem. Könnyen megeshet. Az viszont biztos, hogy olykor még most is rémálmaim vannak arról, amikor bezártatok a szekrénybe, végigkergettetek fél Evanstonon vagy elvettétek a cuccaimat. Lehet, hogy neked ez nem jelentett semmit, nekem viszont igen.
Mikor Chicagóba költöztünk, azt gondoltam, hogy soha többet nem kell majd látnom titeket. Nos... tévedtem. Egyetlen osztálytalálkozóra sem mentem el, nem igazoltalak vissza titeket a közösségi oldalakon, és talán ez gyerekesnek tűnhet, de jobbnak láttam kerülni mindenféle kontaktust. Csakhogy ez most már lehetetlenné vált, ugyanis tiéd lett a frissen megüresedett tanári poszt abban az iskolában, ahol én is tanítok. Valószínűleg nem akartál hinni a szemednek, mikor megtudtad, hogy az örök szerencsétlen Richard Goode jelenleg a diáklányok bálványa és a kollégái is ódákat zengenek róla. Elég vicces, hogyan alakulnak az emberi sorsok, nem? És lehet, hogy most már nem nevezel Retardált Richardnak és nem záratsz be senkivel egy szekrénybe, de attól még látom, hogyan nézel rám. Te is tudod, hogy valami nem stimmel velem. Te is tudod, hogy volt benne valami ijesztő, amikor rád mosolyogtam és azt mondtam, hogy "De jó újra látni téged! Ugyan már, minden elfelejtve, ne viccelj..." Te is tudod, hogy nem kéne kutakodnod utánam...

A karakter jelleme, előtörténete szabadon alakítható, ahogyan az is, mit tanít pontosan az iskolában. A név is változtatható, ha szeretnéd, playby szintén. Egyedül a két karakter közös múltjához ragaszkodom, bővebben ezt majd pm-ben megvitatjuk^^. Nem egy sablonos ellenségekből barátok kapcsolatot szeretnék, ugyanis Richard még ennyi év után sem felejtette el, amit vele tettek, és Isabelle is érzi, hogy valami tényleg nincs rendben Richard körül. Örülnék, ha valamilyen úton-módon próbálná kideríteni mi is ez... Mellesleg nagyon jól érzi, hogy Mr. Goode rejteget valamit, ugyanis az egykori osztály szerencsétlenjéből elhivatott sorozatgyilkos lett az évek során. Csak ezt nagyon szépen elfedi a felszín: idilli család, kellemes munkahely, megnyerő mosoly, minden, ami kell.



Playby: teljesen mindegy, a képen Nina Dobrev látható



Státusz: FOGLALT
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Richard keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard keresettjei   Richard keresettjei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Richard keresettjei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brian keresettjei
» Yoyo keresettjei
» Briony keresettjei
» Dominic keresettjei
» Allison keresettjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek :: Keresett karakterek-
Ugrás: