KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Jack keresi... Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Jack keresi... Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Jack keresi... Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Jack keresi... Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Jack keresi... Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Jack keresi... Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Jack keresi... Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Jack keresi... Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Jack keresi... Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Jack keresi... Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Jack keresi... Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Jack keresi... Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Jack keresi... Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Jack keresi... Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Jack keresi... Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Jack keresi...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyVas. Május 29, 2016 10:35 pm




Név: Daisy Walker

Nem:

Kor: 7 év

Lakhely: Chicago

Csoport: Kiskorú

Foglalkozás: diák



Jellemzők: "Daisy hétéves és a legaranyosabb gyerek a világon. Ő a legfontosabb az életemben, az egyetlen ok, amiért még nem vetettem le magamat egy ház tetejéről. Igyekszem vele minél több időt tölteni, amióta iskolás lett, a dolgaimat igyekszem a tanítási idő alatt lerendezni. Mindig kényelmetlenül érzem magam, mikor be kell mennem érte az iskolába, tudom, hogyan néz rám a többi szülő... Csak abban merek reménykedni, hogy a gyerekek nem fogják kiközösíteni Daisyt amiatt, hogy az anyjuk és az apjuk egy drogos huligánnak tart.
Tanítgatom gitározni, minden este felolvasok neki és közösen tudjuk a legjobb mesemaratonokat tartani. Ilyenkor bevásárolunk mindenféle édességet, bebarikádozzuk magunkat a nappaliba, és miután körbepakoltuk magunkat a kedvenc játékaival, elindítunk egy csomó rajzfilmet. Máskor meg csatázunk a plüssállataival, sütünk és főzünk, rajzolunk és a többi. Viszont kiskora óta a kedvenc közös játéka az, hogy mond nekem egy témát vagy egy szót, és arra kell dalt írnom neki. Ebből már elég érdekes dolgok születtek, ezek bónuszként olykor az albumainkra is rákerülnek." - részlet a karakterlapomból

Egyedül nevellek kiskorod óta, anyukád öt éve elhagyott minket. Befutott, híres zenészként nincs túl nyugodt életünk és keveset is vagyok otthon, ezt az időt viszont igyekszem mind veled tölteni. Te vagy a legfontosabb az életemben, még ha a drogfüggőségem nem is ezt mutatja. Már rengetegszer megpróbáltam leszokni miattad, de eddig túl gyengének bizonyultam hozzá. Még szerencse, hogy te mindezt nem veszed észre. Kicsi vagy még ahhoz, megértsd. Vagy legalábbis remélem, hogy neked semmi sem tűnik fel az én belső gyötrődésemből, mert semmit sem szeretnék jobban, mint hogy te boldog legyél...

A karakter jelleme szabadon alakítható, de figyelembe véve, hogy az apukája egy vérbeli punkrocker, ez biztosan kihat Daisy stílusára is. Minden egyéb információt megtalálsz a karakterlapomban, illetve mindenféle kérdéssel bátran fordulhatsz hozzám, ha megtetszett Daisy karaktere^^. Gyere, nagyon várlak*.*!



Playby: Nikola Szafeczka (korban passzoló kislányra változtatható)



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyVas. Május 29, 2016 10:58 pm




Név: Rachel ...

Nem:

Kor: 18 év

Lakhely: Chicago

Csoport: Kiskorú

Foglalkozás: gimnazista



Jellemzők: A legjobb barátom, Joey Bradley húga vagy... pontosabban féltestvére. A bátyáddal huszonegy éves korunk óta befutott zenészek vagyunk, hatalmas rajongótáborral, több albummal a hátunk mögött, egyszóval egymásra halmozzuk a sikereket. Sok mindenkivel ellentétben te belelátsz a csillogás mögötti kemény munkába és a nehéz pillanatokba is. Bár nem töltöd velünk minden napodat, de látod, hogy ez a világ nem csak móka és kacagás.
Mostanában egész sokat beszélgetünk. Régebben erre nem volt alkalmunk, hiszen nem is tudtál volna mit kezdeni velünk tizenöt-tizenhat évesen. Mostanság viszont elég könnyen megtaláljuk a közös hangot, nem vagy olyan sekélyes, mint a korodbeliek többsége - és úgy általában a lányok, akikkel találkozom. Néha meghívlak erre-arra, beszélgetünk, beugrasz hozzánk a próbaterembe vagy a stúdióba, mondhatni egészen jóban vagyunk. Már túlságosan belefásultam az életbe ahhoz, hogy észrevegyem a tényt: te nem egészen a bátyád zűrös haverjaként gondolsz rám...

A karakter jelleme, története szabadon alakítható, természetesen a családjára vonatkozó részt előbb egyeztesd Joey-val. Vezetéknév választható, de nem egyezik meg Yoyóéval, hiszen különböző apáktól születtek.
Playby teljes mértékben a megalkotóra bízva, akit te jónak látsz, az nekem és Joey-nak is megfelel.
Ha esetleg eddig nem lett volna nyilvánvaló, akkor a jövőbeli barátnőmet keresem Rachel személyében:D. Örülnék egy érdekes karakternek, hiszen nem szabtam meg vele kapcsolatban túl sok mindent:). Nagyon várlak^^!



Playby: rád bízom



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyVas. Május 29, 2016 11:13 pm




Név: Joseph Bradley

Nem: férfi

Kor: 29 év

Lakhely: Chicago vagy környéke

Csoport: Felsőosztály

Foglalkozás: zenész, The Pioneers második frontembere



Jellemzők: Te vagy a legjobb barátom kamaszkorunk óta ismerjük egymást. A gimiben találkoztunk először, eggyel fölém jártál, mindketten amolyan kívülállók voltunk az iskolai hierarchiában. Mindkettőnket csak a zene érdekelte, úgyhogy nem is meglepő, hogy egymás mellé sodort minket a sors. Megalapítottuk a zenekarunkat két másik sráccal, majd később némi tagváltás után, huszonegy évesen be is futottunk. Ez egy elég hosszú történet. Annyi viszont biztos, hogy mi ketten mindig ott voltunk egymás mellett és támogattuk a másikat.
Te vagy a legjobb füvezős pajtim, kedvenc közös elfoglaltságunk, hogy együtt beszívunk és magasról teszünk a világra. Kettőnk közül te tudod inkább a határaidat, ugyanis én nem álltam meg a marihuánánál. Bár te erről nem tudsz, de elég komoly kokain-és speedfüggőség alakult ki nálam az évek során, és egyszerűen nem bírok leszokni róluk. Nem akarlak ezzel terhelni és félek, hogy még te is ellöknél magadtól emiatt.
Te vagy a hétéves kislányom, Daisy keresztapja is. Mégis ki másra bízhatnám ezt a megtisztelő feladatot, ha nem rád, Yoyo?
Nem is tudom, hány hülyeséget tudhatunk már a hátunk mögött. Dobáltunk ki tv-ket szállodák ablakain, csináltattunk vicces tetoválást betépve, táncoltunk Micimackó jelmezben egy kocsma kellős közepén és még sorolhatnám. A belső poénok nálunk mindennaposak, a legtöbben nem is értik, miről hadoválunk. De kit érdekel, elég, ha mi megértjük egymást. Köszönöm, hogy vagy nekem, te lökött mosómedve!

Jellem szabadon alakítható, de lehetőleg egy abszolút agyament zenészt várok, akinek mégis a helyén a szíve. Mivel ők ketten a zenekar frontemberei, így Yoyo életében tényleg nagy szerepet játszik a zene és a hírnév. Minden más a megalkotóra bízva.
Várlak, gyere^^!




Playby: Billie Joe Armstrong



Státusz: BEHOZVA
Vissza az elejére Go down


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyVas. Május 29, 2016 11:28 pm




Név: Jared Cohen

Nem: férfi

Kor: 27-30 év

Lakhely: Chicago és környéke

Csoport: Felsőosztály

Foglalkozás: zenész, The Pioneers basszusgitárosa



Jellemzők: Immár nyolc éve vagy a zenekar tagja, mikor elkezdtünk basszusgitáros után kutatni, rád esett a választásunk. A zene és a szereplés a véredben van, és bár a banda többi tagjához képest visszafogott vagy, téged sem kell félteni, ha bulizásról és tombolásról van szó. Jól viseled a hírnevet és az ezzel járó felhajtást, bármikor kamerák elé állíthatunk, jól áll neked a reflektorfény. És ez az én hatalmas szerencsém, ugyanis a színpadot leszámítva engem a hideg kiráz ettől a hatalmas figyelemtől.

Jellem, előtörténet szabadon alakítható. A playby-hoz szintén nem ragaszkodom, bármelyik zenekar basszusgitárosa tökéletesen megfelel Jared arcának. Nagyon várlak én is és a zenekar többi tagja is^^!



Playby: Dallon Weekes (más basszusgitárosra változtatható)



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyVas. Május 29, 2016 11:43 pm




Név: Samuel Campbell

Nem: férfi

Kor: 27-30 év

Lakhely: Chicago és környéke

Csoport: Felsőosztály

Foglalkozás: zenész, The Pioneers dobosa



Jellemzők: Már nyolc éve vagy a zenekarunk tagja, amikor találkoztunk, rögtön tudtam, hogy te leszel a tökéletes dobos számunkra. Nagyon értesz ahhoz, amit csinálsz, tökéletesen beleillettél a banda arculatába és nem utolsó sorban első látásra szimpatikus voltál számomra. Nem véletlenül, ugyanis egy végtelenül laza, jófej srác vagy, aki bármikor kapható az ökörködésre. Ha valaki képes olajbogyóval teletömni a száját és így futkározni egy szállodában, az te vagy. De emellett kevés nálad megbízhatóbb embert ismerek, ha kell, azonnal magadra tudod ölteni a komolyabbik arcodat. Jól viseled a nyilvános szerepléseket, imádsz beszélni, nem zavar, ha fotóznak és mindenre van valami frappáns válaszod. Egy igazi életvidám energiabomba vagy, még rám is át tudod ragasztani a pozitív világnézetedet, pedig ez majdhogynem lehetetlen feladat.

A karakter jelleme és előtörténete szabadon alakítható. A playby másik dobosra változtatható. Ezen kívül semmit sem szeretnék megszabni, természetesen egyeztessünk, ha megérkeztél:). Várlak, a zenekar többi tagjával együtt^^!



Playby: Rian Dawson (másik dobosra változtatható)



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyHétf. Május 30, 2016 7:47 pm




Név: Ashley Walker

Nem:

Kor: 21 év

Lakhely: Joliet/Chicago

Csoport: Egyetemista

Foglalkozás: egyetemista



Jellemzők: Hét év van kettőnk között, kiskorunkban imádtuk egymást, igyekeztem a te nagy és erős bátyádnak tűnni. Szerintem hamar rájöttél, hogy igazából nem vagyok sem nagy, sem pedig erős, de ezt sosem érzékeltetted velem. A családban azon kevesek közé tartoztál, akikhez tényleg kötődtem. De ennek már tíz éve vége szakadt, mikor a szüleink kivágtak engem otthonról és megmondták, hogy többé nem vagyok a fiuk. Mindezt azzal érdemeltem ki, hogy tizenegy évnyi folyamatos iskolai zaklatás után végre a sarkamra álltam, csakhogy ezért kicsaptak a suliból. Érettségi és mindenféle támogatás nélkül hagytam ott a szülői házat, ezzel együtt téged és az öcsénket is. Azóta senki sem keresett, hiába vártam, hogy apáék visszafogadjanak. Még a telefont sem vették fel nekem, nemhogy maguktól kutassanak utánam. Van egy olyan érzésem, hogy titeket Briannel szabályosan eltiltottak tőlem, legalábbis szeretném azt hinni, hogy ez az oka annak, hogy sosem néztél felém. Talán már nem is igazán emlékszel rám, nem tudom. Néha eljátszom a gondolattal, hogy milyen jó lenne újra látni téged vagy bárki mást a családból. Aztán mindig rájövök, hogy csak még nagyobb csalódást okoznék, ha látnátok a saját szemetekkel, mivé lettem. Biztosan hallasz a rádióban, látsz a tv-ben, megpillantod a képem az újságokban. Hogy ilyenkor elfordítod-e fejed vagy szomorúság tölt-e el, arról fogalmam sincs. De megeshet, hogy jobb is, ha csak ennyit látsz belőlem. Kinek van szüksége egy drogfüggő, depressziós bátyra?

Ashley jelleme szabadon alakítható, de lehetőleg ne egy lázadó, hivalkodó személyiség legyen. Ashley és az öccse, Brian is megfeleltek a szüleik elvárásának, és próbáltak nem olyanná válni, mint Jack. De hogy ezen belül milyen is ő pontosan, azt a megalkotóra bíznám, ahogyan azt is, mi történt vele az évek során, mit tanul az egyetemen és hogyan vélekedik a bátyjáról. Természetesen örülnék, ha a jövőben a testvérek újból találkoznának:). Gyere, nagyon várlak:D!



Playby: Emma Stone (változtatható)



Státusz: ELÉRHETŐ
Vissza az elejére Go down


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... EmptyHétf. Május 30, 2016 8:02 pm




Név: Brian Walker

Nem: férfi

Kor: 18 év

Lakhely: Joliet

Csoport: Kiskorú

Foglalkozás: gimnazista



Jellemzők: Tíz év van kettőnk között, te vagy a legkisebb gyerek a családban. Te vagy az a fiú, akit a szüleink mindig is akartak. Népszerű, szociális, jófej, jó tanuló, élsportoló, aki mindig szót fogad és aki meg sem próbál lázadni. Persze ezer éve nem találkoztunk - na jó, csak tíz - , így a rólad alkotott képem sem biztos, hogy reális. A szüleink kivágtak engem otthonról tizennyolc éves koromban, miután tizenegy évnyi folyamatos iskolai megaláztatás után kicsaptam a balhét a suliban, ami miatt kirúgtak. Te ekkor csak nyolcéves voltál, talán nem is értetted igazán, hogy mi történik körülötted. Szinte biztos vagyok benne, hogy a szüleink megtiltották neked és a harmadik testvérünknek, Ashley-nek is, hogy keressetek engem bármilyen módon. Tíz év telt el anélkül, hogy bármiféle információhoz jutottam volna rólatok. Én próbálkoztam, komolyan, de apáék még a telefont sem vették fel nekem. Ott voltam egyedül és elkeseredetten Chicagóban, és el sem tudtam képzelni, mihez kezdek majd. Végül három évnyi drogmámor és nyomorgás után rám mosolygott a szerencse, a zenekarunkat leszerződtette egy jól menő lemezkiadó, az elmúlt hét évben pedig az egyik legnépszerűbb punkrock zenekarrá léptünk elő. Biztosan te is találkoztál már a nevemmel az újságok címlapján, a rádióban, a tv-ben, a YouTube-on, akárhol. Fogalmam sincs, mit gondolsz ilyenkor. Néha eljátszom a gondolattal, hogy mit mondanék neked, ha újra láthatnálak. És ilyenkor mindig rádöbbenek, hogy meg sem tudnék szólalni. Megrémülnék. Mégis kinek kéne egy kábítószerfüggő, depressziós nagytestvér?

Brian jelleme szabadon alakítható, de szeretném, ha igazodna Jack emlékeihez. Brian sikeres az iskolában és a sportban, rengeteg barátja van és igyekszik minden társadalmi elvárásnak megfelelni. Miután Jack nem felelt meg a Walker szülők elvárásának, ez a feladat Brianre várt. Ezt leszámítva viszont minden más a megalkotóra bízva.
Természetesen szeretném, ha a jövőben a két testvér újra találkozna majd. Nagyon várlak, gyere^^!



Playby: Dylan O'Brien (változtatható)



Státusz: FOGLALT
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jack keresi... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack keresi...   Jack keresi... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jack keresi...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Offtopik :: Karakterek :: Keresett karakterek-
Ugrás: