KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Jún. 23, 2016 6:37 pm-kor volt itt.
Chatbox
Legújabb válaszok
Fiona & Jack
Matthews tesók Emptyby Jackson Walker
Vas. Aug. 28, 2016 7:04 pm


Jennifer & Richard
Matthews tesók Emptyby Jennifer Linwood
Vas. Aug. 14, 2016 12:33 am


Isabelle & Richard
Matthews tesók Emptyby Isabelle Veness
Kedd Aug. 09, 2016 8:42 pm


Bri, Joey, Jack, Fiona
Matthews tesók Emptyby Fiona Sherwood
Pént. Júl. 29, 2016 7:19 pm


Amelia Goode
Matthews tesók Emptyby Amelia Goode
Kedd Júl. 26, 2016 8:53 pm


Dick & Toby
Matthews tesók Emptyby Toby Chapman
Hétf. Júl. 25, 2016 5:11 pm


Toby Chapman
Matthews tesók Emptyby Admin
Vas. Júl. 24, 2016 7:34 pm


Keegan & Richard
Matthews tesók Emptyby Keegan Goode
Vas. Júl. 24, 2016 6:53 pm


Playby foglaló
Matthews tesók Emptyby Amelia Goode
Vas. Júl. 24, 2016 1:05 am


Jetta Gallagher
Matthews tesók Emptyby Jetta Gallagher
Szomb. Júl. 23, 2016 4:45 pm


Brian & Jack
Matthews tesók Emptyby Jackson Walker
Vas. Júl. 17, 2016 2:58 am


Cassidy Black
Matthews tesók Emptyby Admin
Szomb. Júl. 16, 2016 11:44 pm


Richard & Fiona
Matthews tesók Emptyby Fiona Sherwood
Szomb. Júl. 16, 2016 6:44 pm


Benjamin Blake
Matthews tesók Emptyby Benjamin Blake
Pént. Júl. 15, 2016 7:26 pm


@princessofthieves
Matthews tesók Emptyby Fiona Sherwood
Csüt. Júl. 07, 2016 1:04 am




Megosztás
 

 Matthews tesók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Michael Matthews

Michael Matthews

Csoport : Egyetemista
Nem : Férfi
Kor : 33
Lakhely : Chicago
Családi állapot : Szingli ;)
Foglalkozás : Pultos
Karakterlap : Matthews tesók Tumblr_mmnpvs91KE1rijbg1o1_500
Zene : Matthews tesók Giphy

Matthews tesók Empty
TémanyitásTárgy: Matthews tesók   Matthews tesók EmptySzer. Júl. 06, 2016 9:04 pm

Matthews tesók (16)

Brandy & Mike
Egész nap egy hallgatótársammal voltam és terveztünk egy esküvőt. Ez volt ez első nagyszabású, hivatalos projektem, amit az egyetem bízott rám és egy másik tanulóra. Sok időt töltöttünk el a tervezésen, de nem volt rossz, mert szeretem csinálni ezt a dolgot, na meg akivel csináltam lány volt. Ebből logikusan következik, hogy nem csak az asztalnál ülve tervezgettük az esküvőt, hanem ki is próbáltuk a helység mosdóját. Sajnos sokáig eltartott a munka és kiment a fejemből, hogy az öcsémmel ledumáltunk egy jó kis bulizást.

Nagyon rég nem buliztam az öcsémmel. Nem is emlékszem, hogy milyen részegen. Egyáltalán volt már részeg? Tuti, elvégre ő is Matthews és anyánk ereiben tömény alkohol folyik. Tuti, hogy miatta lettem ilyen nagy bulizós, meg ilyen nagy csajozógép. De egy fiúnál nem is para ez a dolog. Mármint értitek, egy csajnál meglátszik, hogy sokat volt használva, de rajtunk pasikon nem. Vagyis, ha olyan pasik mint Brandon, akkor rajtuk is meglátszik nem? El sem tudom és nem is akarom elképzelni, hogy milyen érzés lehet, hogyha neked rakják be és nem fordítva. Öcsköstől nem nagyon kérdezgetek erről, vagyis csak akkor, ha már ittam valamennyit. Józanon biztos nem kérdezgetnék a buziságról. Néha még most is nehezemre esik elhinni, hogy az én kisöcsém nem a kerek seggeket szereti. Vagyis várjunk! Ez rossz megfogalmazás, mert lehet azt szereti csak éppen nem mindegy, hogy a másik oldalán mi van. Igazából nekem mindegy mire bukik, amíg nem csinálja a közelembe, vagy nem az én ágyamon csinálja. Ez amúgy nagy igazságtalanság a részemről, mert én is csináltam már az ő ágyán, szóval haragudhatna rám. Mindegy, amiről nem tud, az nem fáj neki. Valahogy így van ez a szólás azt hiszem. Idő közben megérkeztem a kocsimmal a lakásunkhoz. Szerencsémre az öcsém nem állt kint, pedig sokat késtem, de hát az egész családunk béna az időben érkezéshez.


- Csá öcskös! Bocs a késésért, gyorsan átöltözök és mehetünk is. - lepacsiztam vele és elkezdtem átöltözni. Mivel rég buliztunk így együtt, ezért meg tiszteltem az alkalmat egy farmeringgel és egy fekete nadrággal. Szeretek bulira ingben menni, mert tök szexi, ahogy a csajok letépik rólam. Még gyorsan belőttem a séróm és befújtam magam majd kimentem a lepukkant, öreg kocsimhoz. Olyan öreg már ez a szar, hogy csoda, hogy nem egy ló húzza elől. Sajnos csak erre volt pénzem.


lesz jobb is | outfit | xxx | ©
Vissza az elejére Go down
 
Matthews tesók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» W. Brandon Matthews
» Michael Matthews

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chicago FRPG :: Chicago :: Közterek-
Ugrás: